Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AUTOMATOR w MAIL.app


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Garom

Garom
  • 212 postów
  • SkądWrocław, Polska

Napisano 10 sierpnia 2011 - 14:04

Witam. Mam pytanie byc moze proste do rozwiazania ale nieumiem sobie z tym poradzic. Posiadam 2 konta mailowe - jedno gmail i drugie na innym serwerze. W aplikacji MAIL ustawilem sobie konto gmail przez imap a w gmail'u imoprt konta z innego serwera. Obecnie w mail.app widnieja u mnie rozne foldery a wsrod nich skrzynka gmai z podfolderami w ktorych miedzy innymi jest folderek "WSZYSTKIE". Zastosowalem w mail.app filtracje wiadomosci aby ozbyc si eniechcianej poczty (spamu). Filtracja dziala ale tylko na poziomie wiadomosci przychodzacych znajdujacych sie na moim kompie a w zakladce mail we "wszystkie" cigle pojawia sie niechciana poczta i nawet po usunieciu lub nawet wymazaniu ciagle wraca i jest oznaczona jako "nieprzeczytana". Czy mozna np w automatorze skonstruwac skrypt ktory bedzie przeszukiwal "skrzynke" folder "wszystkie" lub po prostu wszystkie foldery mail.app i automatycznie wyrzucal niechciana poczte? Niestety moje umiejetnosci programowania sa zadne wiec nawet nie wiem jak sie do tego zabrac. Bardzo prosze o pommoc gdyz ilosc spamu na moim kompie jest zastraszajaca a w zwiazku z tym ze odbieram poczte rowniez na iPhonie ... sami rozumiecie. Pozdrawiam GAROM




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych