Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone Orange


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ter

Ter
  • 33 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 10 sierpnia 2011 - 08:12

Witam - czy Iphone 4 gdy zostały wprowadzone w sieci Orange były sprzedawane z sim lockami czy bez? Nie wiem czy mój ip ma simlocka czy nie. Orientuje się ktoś?

#2 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 10 sierpnia 2011 - 08:13

Są z simlockiem na tą sieć.

#3 jardins

jardins
  • 160 postów

Napisano 10 sierpnia 2011 - 08:47

Ba! Dodatkowo powiem Ci, że do iPhone'a z polskiej dystrybucji Orange nie włożysz karty Orange z innego kraju (Orange ES na przykład). Co nie zmienia faktu, że zdjęcie simlocka kosztuje 77zł.

#4 Ter

Ter
  • 33 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 10 sierpnia 2011 - 08:55

Ok dzięki za odpowiedź. Chciałem zmienić na sieć play i trochę się z tym pośpieszyłem - dopiero po zmianie sieci mojego numeru zauważyłem że mam SIMlocka.. Do zdjęcia w salonie orange potrzebuje tylko faktury czy też jakiejś karty gwarancyjnej? Nie kojarzę abym taką dostał?

#5 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 10 sierpnia 2011 - 09:00

Z drugiej strony mógł zostać usunięty za opłatą przez operatora - Kolega go ma od początku czy kupił w "jakimś" serwisie aukcyjnym?

---------- Wpis dodano o 10:00 ---------- Poprzedni wpis dodano o 09:58 ----------

Ok dzięki za odpowiedź. Chciałem zmienić na sieć play i trochę się z tym pośpieszyłem - dopiero po zmianie sieci mojego numeru zauważyłem że mam SIMlocka.. Do zdjęcia w salonie orange potrzebuje tylko faktury czy też jakiejś karty gwarancyjnej? Nie kojarzę abym taką dostał?


Orange robi problemy ze zdjęciem SimLocka... Kupiłem kiedyś na Allegro, dostałem ORYGINAŁ faktury i nie chcieli mi zdjąć SimLocka, bo nie na tą osobę był kupiony. Gdybym nie miał znajomego w Orange, nie wypaliło by ;)

Jeśli Ty kupiłeś, na Ciebie jest faktura to bez problemu powinno wszystko pójść

Aha... Orange zdejmuje tylko w firmowych salonach (u mnie np. w mieście na kilkadziesiąt / kilkanaście Orange'ów jest tylko jeden taki)

#6 Ter

Ter
  • 33 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 10 sierpnia 2011 - 09:05

Mam go od początku ale z oryginalną fakturą na inną osobę. Może się uda.

#7 MARQUS88

MARQUS88
  • 53 postów

Napisano 10 sierpnia 2011 - 09:34

fak moze być na inna osobe to juz nie przeszkadza, to tak jak z oddaniem tel. na gwarancje przez inna osobe niz ta widniejąca na fak.

#8 Komel

Komel
  • 1 410 postów
  • SkądTarnów

Napisano 10 sierpnia 2011 - 09:39

Za 70 dych zdejmują ci locka na stałe.

#9 Michal.Rz

Michal.Rz


  • 1 741 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 10 sierpnia 2011 - 10:11

Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych