Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Łódź] Galeria Łódzka iSpot


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#1 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 maja 2007 - 14:53

Hej! Odwiedziłem galerię łódzką z nikłą nadzieją, że zobacze gdzie kolwiek logo maca. Jestem na samej górze, zmierzam do sklepu Media Markt w poszukiwaniu tanich płyt DVD po 50 gr z koszy, widzę salon Sferis. Patrzę sobię, nic ciekawego nie widzę, idę dalej a po lewej obok Adidasa cały czarny iSpot z napisem wkrótce otwarcie. Patrzę z każdej strony, wszędzie czarny, białe jabłko, napisa iSpot i wkrótce otwarcie, bez daty. Ludzie z info na dole nie wiedzieli kiedy, ale w krótce będziemy mieli iSpota w Łodzi. Pozdrawiam Krzysiek

#2 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 14 maja 2007 - 15:35

WOW!!! Nareszcie nasze miasto zostało dostrzeżone przez SAD. Super!!!! Musimy to oblać na następnym spotkaniu łódzkich macuserów w czerwcu

---- Dodano 14-05-2007 o godzinie 17:01 ----
Może ktoś est zainteresowany ?? :)
Handlowiec - sprzedawca/sprzedawczyni w salonie firmowym

W związku z dynamicznym rozwojem sieci salonów iSpot zatrudnimy handlowców do pracy na terenie Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Krakowa i Gliwic. Praca w systemie zmianowym. Poszukujemy osób ambitnych, operatywnych i komunikatywnych. Mile widziane doświadczenie w handlu i znajomość platformy Macintosh i/lub odtwarzaczy cyfrowych iPod.

Oczekujemy: umiejętności pracy w zespole, umiejętności wzorowej obsługi klienta, kreatywności, obsługi komputera, znajomości angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.
Oferujemy pracę w dynamiczym zespole, motywacyjny system wynagrodzeń, umowę o pracę, dostęp do nowoczesnych technologii.

Zgłoszenia należy nadsyłać emailem na adres: HR@ispot.com.pl. Odpowiemy na wybrane oferty.

#3 bachoo

bachoo
  • 335 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 maja 2007 - 20:14

o zesz w morde ... zamiast fotokonsorcjum?

#4 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 maja 2007 - 20:20

tak, chyba tam bylo fotokonsorcjum... ale dla mnie to w sumie na + wyszlo

#5 eyedropper

eyedropper
  • 940 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 maja 2007 - 23:57

yeaaaaaaaaah, hura! ciekawe czy mialy na to wplyw glupie pytania macuserow "czy w lodzi bedzie ispot" ?

#6 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 15 maja 2007 - 00:12

We wszystkich tych nowych 'galeriach' otwierają iSpoty, jeszcze została Galeria Bałtycka w Gdańsku, w niej pewnie też będzie iSpot :)

#7 przemekf

przemekf
  • 1 308 postów
  • SkądŁódź

Napisano 15 maja 2007 - 06:45

Świetnie. Będzie można zobaczyć nowe maczki w akcji :)

#8 Markus

Markus
  • 70 postów
  • SkądŁódź

Napisano 15 maja 2007 - 14:49

Może by to jakoś uczcić ??? Jakąś "manifę" urządzić na otwarcie ??? Porozbijać jabłkami parę okien ??? No, przesadzam... ale można by się z tej okazji zebrać i pokazać.

#9 eyedropper

eyedropper
  • 940 postów
  • SkądŁódź

Napisano 15 maja 2007 - 17:03

widziałem ogłoszenia że szukają pracowników.. czyżby było to trudne? czy to stąd ta zwłoka ;)

#10 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 maja 2007 - 14:35

wlasnie wypatrzylem te pozaklejane okna, czy ktos zna dokladna date otwarcia? ps juz skrobie list motywacyjny :)

#11 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 22 maja 2007 - 17:01

No iSpot beda otwierac - jeszcze nie wiadomo kiedy niestety. Natomiast Apple w MediaMarkt w Galerii jest juz lepiej promowane - od piatku do niedzieli jest promotor i zacheca ludzi do kupienia iPod'ow :>

#12 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 22 maja 2007 - 17:07

iPod juz wszyscy znaja. Jeszcze nie dawno jak mp3 byly nowoscia, to tak samo jak na buty sportowe sie mowilo zawsze adidasy to na mp3 - "masz ipoda? Tak od creativa :-)"... Komputer appla to widziałem jedynie w komputroniku na roosevelta - przecznica piotrkowskiej. Tyle ze sklep byl zamkniety i przez szklane drzwi wypatrzylem iMaca. Krzysiek

#13 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 22 maja 2007 - 17:22

MacBook'i stoja w ElectroWorld - czarne i biale z tego co pamietam wiec mozna sobie popatrzec, porobic fotki iSight :]

#14 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 22 maja 2007 - 17:37

taaaa? no to pieknie... od zawsze jak pamietam to sie pytalem tych ochroniarzy czy w podobno najlepszym sklepie z elektronika jest sprzet appla... "nie nie mamy". Rozumiem ze jest tam w skupisku notebookow nie za zadna gablotka itp.? moze dokladniejsze namiary? KRzysiek

#15 amigas

amigas
  • 128 postów
  • SkądŁódź

Napisano 22 maja 2007 - 18:01

uraaa też już skrobie list motywacyjny:D

#16 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 22 maja 2007 - 18:03

wlasnie wypatrzylem te pozaklejane okna, czy ktos zna dokladna date otwarcia?

ps juz skrobie list motywacyjny :)


To jak Cie tam zatrudnia, to przyjade Cie odwiedzic :]

#17 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 22 maja 2007 - 18:33

W Electroworld MacBook'i sa obok laptopow normalnych. Dosc latwo je zauwazyc.

#18 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 maja 2007 - 12:51

promotor ipodow w sklepie dla idiotow w galerii? ja go cos nie widzialem jeszcze, jakies cechy charakterystyczne ma po ktorych da sie go wylowic z tlumu? :) bedzie trzeba zajsc do informacji w galerii i sie wywiedziec co z tym otwarciem

#19 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 maja 2007 - 14:35

tuż to mówiłem, że ten facet nic nie wie na dole... w sumie nie wiem czemu ochroniarz tam siedzi, a nie jakaś sympatyczna pani... chociaż jeden + mu przyznam - wiedział gdzie są czerwone lizaki z napisem kocham cie

#20 eyedropper

eyedropper
  • 940 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 maja 2007 - 15:58

chryste, nie piszcie tu już nic dopóki nie otworzą, please ;( :(

#21 newkind

newkind
  • 74 postów

Napisano 27 maja 2007 - 20:49

a ja dzis wrocilem z lodzi (studiuje tam zaocznie) i tak sie przypadkowo skladalo ze bylem w galerii lodzkiej i rownie przypadkowo mialem ze soba aparat ;) ponizej zdjecia z niedlugo otwieranego punktu ispotowego :D

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#22 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 maja 2007 - 21:31

napis "wielkie otwarcie" jest bardzo denerwujacy bo nie ma w jego okolicy zadnej daty ;)

#23 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 27 maja 2007 - 22:51

ekhem...w MediaMarkt to ja jestem :) piatek 16-20 / sobota i niedziela 12-20. Chyba, ze jakies nagle zmiany sa w planach :)

#24 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 maja 2007 - 15:41

Ej chłopaki, zastanawia mnie czy ktoś z równie wysokim jak ja IQ, wpadł na pomysł, aby pociągnąć za klamkę? Przecież nigdzie nie jest napisane, że zamknięte...

#25 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 28 maja 2007 - 17:40

Juz pisze z Mac'a :] W srodku zapewne zobaczysz ekipe remontujaca / ludzi rozkladajacych wyposazenie Fotokonsorcjum / ekipe montujaca nowe stoliki itp rzeczy pod iPody / MacBooki / iMac'i / Glosniki HiFi :) Albo po prostu Cie wyrzuca :P Na 99% jest zamkniete zapewne :>




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych