Skocz do zawarto艣ci

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj si臋 aby uzyska膰 pe艂ny dost臋p do forum.

Zdj臋cie
- - - - -

Testuj smartfona za darmo przez 14 dni! Play kusi Polak贸w


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
52 odpowiedzi w tym temacie

#1 olafejs

olafejs
  • 1聽035 post贸w
  • Sk膮dPozna艅, PL

Napisano 08 sierpnia 2011 - 16:23

Jak w temacie :) Promotorem Play zosta艂 Kuba Wojew贸dzki, zobaczymy czy uda mi si臋 za free potestowa膰 androida czy te偶 nie :)

•• Testuj smartfona za darmo przez 14 dni! Play kusi Polak贸w | testujsmartfona.pl - Huawei U8500 - nowa akcja play mobile - smartfon za darmo od Play - Huawei U8500

#2 gieza

gieza
  • 709 post贸w

Napisano 08 sierpnia 2011 - 16:37

Pewnie g艂贸wnie chodzi o dane w celach marketingowych

#3 igiel

igiel
  • 1聽141 post贸w
  • Sk膮dLondon, UK

Napisano 08 sierpnia 2011 - 16:38

oo , te偶 jestem ciekawy-napisz jak si臋 sprawa potoczy, a i pytanie mam-du偶o zachodu jest z tym 偶eby tego smartfona dosta膰 na te 14 dni ? Bo mo偶e te偶 bym pobawi艂 Androidem ;d

#4 olafejs

olafejs
  • 1聽035 post贸w
  • Sk膮dPozna艅, PL

Napisano 08 sierpnia 2011 - 16:48

ankieta 10 pyta艅 czy u偶ywasz internetu, jaka sie膰, p贸藕niej chc膮 dane Imie i Nazwisko PESEL i kod pocztowy nic wi臋cej argumentuj膮 偶e dopiero po weryfikacji w bazie (Czy nie zalegamy z rachunkami itp.) na nast臋pny dzie艅 dadz膮 odpowied藕.

#5 Lita

Lita
  • 651 post贸w
  • P艂e膰:
  • Sk膮dvAvkA

Napisano 08 sierpnia 2011 - 19:14

mnie sie uda艂o.... hehehe, wkret na ca艂ego - zadzwonili
- "bra艂a pani udzia艂 i wygra艂a pani - chcia艂a pani testowa膰 telefon typu smartfon"
ja: tak, s艂ucham
- " ot贸偶 zosta艂a pani wybrana do testowania, mamy dla pani propozycje testowania smartfona Samsunga Wave za 1,- pln przy atrakcyjnej ofercie abonamentu 64,- pln miesi臋cznie..."

grzecznie podzi臋kowa艂am za taka wygran膮 ...

Mo偶e teraz promocja jest bardzie promocyjna, w ko艅cu ta zaczyna si臋 od 19 sierpnia.... Ale ta moja by艂a z czerwca i tez testujsmartfona.pl

#6 Elessar

Elessar
  • 13 post贸w

Napisano 09 sierpnia 2011 - 01:08

Ludzie, to nie jak testowanie mobilnego internetu przez 14 dni. To pewnie dzia艂a na tej samej zasadzie, czyli po 14 dniach mo偶na wszystko odda膰. Tyle 偶e tu macie telefon, zobacz膮 cho膰by ryse i wam go wcisna, uwa偶am ze nawet gdzie艣 to jest napisane w regulaminie/umowie, oczywi艣cie "schowane". Warto si臋 pobawi膰 by p贸zniej si臋 wkopa膰 w abonament 65z艂 na 2 lata? Eh, bra膰 co daj膮 bez my艣lenia.

#7 Komel

Komel
  • 1聽410 post贸w
  • Sk膮dTarn贸w

Napisano 09 sierpnia 2011 - 01:26

Czytali艣cie to : Ja telefon b臋dzie w stanie idealnym to przyjm膮 telefon a jesli nie to mog膮 na wpi$$#@#@# kar臋 !

#8 szad

szad
  • 431 post贸w
  • Sk膮dWarszawa, PL

Napisano 10 sierpnia 2011 - 08:53

Czytali艣cie to : Ja telefon b臋dzie w stanie idealnym to przyjm膮 telefon a jesli nie to mog膮 na wpi$$#@#@# kar臋 !

gdzie to znalazles? :)

"Witaj w艣r贸d os贸b, kt贸re zosta艂y zakwalifikowane do Programu!"

#9 Komel

Komel
  • 1聽410 post贸w
  • Sk膮dTarn贸w

Napisano 10 sierpnia 2011 - 09:41

Zaraz znajd臋;)

Programu jest zwrot telefonu w komplecie z wszystkimi akcesoriami i oryginalnym pude艂ku w terminie 14 dni od dnia wypo偶yczenia.


Zaraz znajd臋 o karze. Momencik


Dla niekt贸rych wa偶na inforamcja

4. Przekazanie Smartfona do testowania, a nast臋pnie jego zwrot odbywa si臋 na podstawie
zawieranej przez Uczestnika i P4 w punkcie sprzeda偶y P4 umowy u偶yczenia


Udost臋pniony Smartfon winien by膰 w jak najlepszym stanie technicznym i sprawny do tego
stopnia, by m贸g艂 zosta膰 u偶yczony kolejnemu Uczestnikowi. Uczestnik, w momencie zwrotu
Smartfona, ma prawo jego nabycia na promocyjnych warunkach wraz z zawarciem z P4 umowy
na 艣wiadczenie us艂ug telekomunikacyjnych. Szczeg贸艂y w punktach sprzeda偶y P



#10 edwa

edwa
  • 880 post贸w
  • Sk膮dGda艅sk, PL

Napisano 10 sierpnia 2011 - 10:15

No to trudno b臋dzie uszkodzi膰 telefon w dwa tygodnie. Ja z niecierpliwo艣ci膮 czekam co zaproponuj膮 po testach ;). 19.08 odbieram swoj膮 sztuk臋.

#11 szad

szad
  • 431 post贸w
  • Sk膮dWarszawa, PL

Napisano 10 sierpnia 2011 - 10:16

Zaraz znajd臋;)



Zaraz znajd臋 o karze. Momencik


Dla niekt贸rych wa偶na inforamcja


czyli sam widzisz ze nic o rysach nie ma :) testowalem P4 jak wchodzilo na rynek, tyle ze tam testy trwaly troche dluzej.. i nikt nie robil problemow z rys, zadrapan itd itp..

#12 gieza

gieza
  • 709 post贸w

Napisano 10 sierpnia 2011 - 10:19

ale czy to nie jest oczywiste, 偶e po偶yczaj膮c co艣 nale偶y zwr贸ci膰 w jak najlepszym stanie, a je艣li uszkodzisz to nale偶y liczy膰 si臋 z jakimi艣 konsekwencjami? bo przecie偶 najlepiej by by艂o dosta膰, a p贸藕niej powiedzie膰, 偶e zgubi艂em by zakombinowa膰 i wystawi膰 na allegro

#13 edwa

edwa
  • 880 post贸w
  • Sk膮dGda艅sk, PL

Napisano 10 sierpnia 2011 - 10:27

gieza, bo trzeba kombinowa膰 ;). Ciekawe co zaproponuj膮 na koniec testu (w sensie odsprzeda偶y telefonu)

#14 szad

szad
  • 431 post贸w
  • Sk膮dWarszawa, PL

Napisano 10 sierpnia 2011 - 10:43

po testach p4 byla zwykla oferta +dodatkowe minuty.. jak "zgubisz" to bedziesz musial za telefon zaplacic, proste, jak z kazda uzyczona rzecza.

#15 Animatter

Animatter
  • 421 post贸w

Napisano 10 sierpnia 2011 - 10:50

Spokojnie, nikt Wam nie odm贸wi przyj臋cia telefonu nawet jak zgubicie kart臋 pami臋ci, o rysach to ju偶 w og贸le nie wspominam. Gwarantuj臋 Wam to.

#16 Mikey124

Mikey124
  • 550 post贸w

Napisano 10 sierpnia 2011 - 11:05

Co do zgubienia karty pami臋ci to mog膮 nie przyj膮膰, poniewa偶 taki zapis widnieje w umowie. My艣l臋, 偶e nie b臋dzie problemu z ryskami, no chyba 偶e b臋dzie to g艂臋bokie wci臋cie id膮ce przez ca艂y telefon :) Ja si臋 dosta艂em, odbi贸r mam 29.08. A i pami臋tajcie, 偶e do telefonu dostajecie na w艂asno艣膰 kart臋 z Play'a z 1GB internetu za darmo.

#17 Animatter

Animatter
  • 421 post贸w

Napisano 10 sierpnia 2011 - 11:35

Mo偶e napisz臋 inaczej, mamy obowi膮zek przyj膮膰 ;)

#18 free66

free66
  • 501 post贸w
  • Sk膮dAndrych贸w / Krak贸w

Napisano 10 sierpnia 2011 - 15:46

Ja r贸wnie偶 zosta艂em wylosowany :-) Tak w og贸le to musz臋 przetestowa膰 co艣 nowego co dosta艂em na red bull x fighters w Poznaniu- Red Bull Mobile :-D

#19 igiel

igiel
  • 1聽141 post贸w
  • Sk膮dLondon, UK

Napisano 11 sierpnia 2011 - 21:46

Ja r贸wnie偶 zosta艂em wylosowany :-) Tak w og贸le to musz臋 przetestowa膰 co艣 nowego co dosta艂em na red bull x fighters w Poznaniu- Red Bull Mobile :-D


Te偶 mam t膮 kart臋 sim i zastanawiam si臋 co z tym zrobi膰 ;dd

Oczywi艣cie chodzi mi o to czy korzystanie z tego si臋 op艂aci..

#20 najman

najman
  • 953 post贸w

Napisano 12 sierpnia 2011 - 17:38

Mnie tez sie udalo. Zobaczymy jak smiga ten android

#21 narkoman

narkoman
  • 4聽360 post贸w
  • Sk膮dBydgoszcz

Napisano 12 sierpnia 2011 - 17:59

Mi te偶 si臋 uda艂o, odbieram od 2 wrze艣nia, akurat 3 wracam z Chorwacji wi臋c b臋dzie powyjazdowa zabawka. Sam android to wiadomo, 偶e badziew, bardziej mnie interesuje sam telefon. Ot, daj膮聽za darmo, to si臋 mog臋 pobawi膰, a co mi tam :-)

#22 sowalski

sowalski
  • 299 post贸w
  • Sk膮dLegnica, PL

Napisano 13 sierpnia 2011 - 07:55

Tutaj macie zapis z konferencji prasowej dotycz膮cej szczeg贸艂贸w akcji "Testuj smartfona". Klik

#23 kris1992

kris1992
  • 663 post贸w
  • Sk膮dJaworzno

Napisano 13 sierpnia 2011 - 14:18

czy wy te偶 macie wyb贸r miasta odleg艂ego o ponad 60 km? No kurde... ja mam dwa solny Play w mie艣cie (Jaworzno) a musz臋 jecha膰 do Bielsko-Bia艂a lub nawet pod granice czesk膮 :/ Macie jakie艣 info czemu tak jest?

#24 Matt.

Matt.
  • 123 post贸w
  • Sk膮dKrak贸w, Poland

Napisano 14 sierpnia 2011 - 13:24

czy wy te偶 macie wyb贸r miasta odleg艂ego o ponad 60 km?
No kurde... ja mam dwa solny Play w mie艣cie (Jaworzno) a musz臋 jecha膰 do Bielsko-Bia艂a lub nawet pod granice czesk膮 :/

Macie jakie艣 info czemu tak jest?


Ka偶dy salon dosta艂 odpowiedni膮 liczb臋 telefon贸w w zale偶no艣ci od kategorii salonu.
Je偶eli w Twojej miejscowo艣ci zapisa艂a si臋 odpowiednia ilo艣膰 tester贸w do tych 2 salon贸w , system zaproponowa艂 Ci najbli偶sze mo偶liwe punkty gdzie jeszcze nie ma pe艂nej listy tester贸w. that's all.

#25 artur5622

artur5622
  • 9 post贸w

Napisano 14 sierpnia 2011 - 20:42

Nie spodziewajcie sie wielkich cud贸w po tym telefonie, w ko艅cu to tylko huawei i procesor tylko nieco ponad 500mhz to bardzo ma艂o jak na dzisiejszcze czasy




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 1

0 u偶ytkownik贸w, 1 go艣ci, 0 anonimowych