Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

synchronizacja iPada - transfer plikow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Makaroni85

Makaroni85
  • 5 postów

Napisano 07 sierpnia 2011 - 09:00

witam, mam problem z transferem plikow na iPada przez iTunes. Kiedy zgram baze zdjec i probuje dodac jeden folder pozniej, to kasuje sie cala baza. W jaki sposob aktualizowac katalogi tak, aby nie tracic danych ? Pozdrawiam, Marek

#2 piropirat

piropirat
  • 366 postów

Napisano 07 sierpnia 2011 - 20:51

Ale gdzie chcesz wgrać ten folder. Na iPadzie, komputerze, czy gdzie, bo nie bardzo rozumiem.

#3 Makaroni85

Makaroni85
  • 5 postów

Napisano 07 sierpnia 2011 - 21:11

1. synchronizuje na ipada 2 katalogi zdjec z komputera. 2. Chcialbym dodac wiecej katalogow z innego miejsca dysku komputera, do czego znow wykorzystuje synchronizacje. Przy transferze nowych katalogow z komputera na iPada, iTunes kasuje zdjecia, ktore juz sa na ipadzie. i mam jeszcze jedno pytanie o odtwarzanie .pdf na ipadzie. Sciagnalem aplikacje perfectreader, ale nie moge transferowac plikow .pdf na ipada. W dodatku tylko niektore pliki .pdf sa czytane przez przegladarke. Jak konfigurowac ipada, zeby nie bylo zadnego problemu z odtwarzaniem pdfow ?

#4 Netty

Netty
  • 123 postów
  • SkądŁódź, Poland

Napisano 08 sierpnia 2011 - 00:04

pdf'y wrzucam do książek w iTunes, potem synchronizacja lub mniejsze przerzucam po prostu mailem. Nie zdarzyło mi się żeby iBooks czegoś nie otworzył.

#5 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 sierpnia 2011 - 08:56

Do pdf rewelacyjny jest goodreader, zwłaszcza dużych pdfów.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych