Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Torba/futerał do MacBooka Air 13"?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 03 sierpnia 2011 - 16:32

Jak w temacie, szukam jakiejś wartej uwagi torby dla nowego MacBooka Air 13". Jest sporo fajnych nosideł przeznaczonych do MacBooka Pro, ale zastanawiam się, czy nie znacie czegoś stworzonego specjalnie pod 13-calowego Aira. Laptop jest znacznie cieńszy, dobrze by było, gdyby i przy projektowaniu torby wzięto to pod uwagę - jak w przypadku rzeczy stworzonych do MBA 11". Z góry dzięki za wszelką pomoc i ewentualne linki

#2 weniwe_pl

weniwe_pl
  • 136 postów
  • SkądNaas, IE

Napisano 03 sierpnia 2011 - 17:49

Sam szukam czegoś wartego uwagi. Tu masz linka do strony może coś Tobie wpadnie w oko.
13-inch MacBook Air bags by booq

Ja kupiłbym tą gdyby nie miała takiej głębokości: Laptop Bags by booq

#3 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 03 sierpnia 2011 - 19:25

Dzięki, ta wygląda całkiem obiecująco, szkoda, że mało odmian kolorystycznych mają: Laptop messenger bags by booq

#4 weniwe_pl

weniwe_pl
  • 136 postów
  • SkądNaas, IE

Napisano 03 sierpnia 2011 - 19:31

Też tą torbę biorę pod uwagę. Jeżeli wpadniesz na coś ciekawgo to podrzuć linka do tematu. W nocy bede szukał dalej, jak coś znajdę to dam namiar.

#5 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 03 sierpnia 2011 - 20:05

bags for MacBook > for MacBook 13 > alley small laptop shoulder bag > STM Bags

#6 weniwe_pl

weniwe_pl
  • 136 postów
  • SkądNaas, IE

Napisano 04 sierpnia 2011 - 01:38

Jak w temacie, szukam jakiejś wartej uwagi torby dla nowego MacBooka Air 13".

Trochę gryzie w oko.

Be-ez | LA besace Black Addict
Proponuje przeglądnąć całą oferte.

Teraz coś z innej półki, http://www.myincipio...Sleeve-Case.asp

#7 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 04 sierpnia 2011 - 08:09

Co jest nie tak ze słówkiem "jakiejś", czyżby nie było jednak poprawne? Be-ez przeglądałem, poprzednią torbę miałem od nich. Ostatecznie może wezmę jakieś etui jak to z incipio i kupię normalną torbę.

#8 GAMA007

GAMA007
  • 1 394 postów
  • Płeć:
  • SkądBochum

Napisano 04 sierpnia 2011 - 09:04

Witam,

ja zamówiłem sobie Case dla mego MBA 13,3, ma być dziś dostarczony.

MBA 13,3 CASE

Pozdrawiam

GAMA007

#9 Attiss

Attiss
  • 594 postów

Napisano 05 sierpnia 2011 - 20:56

Co jest nie tak ze słówkiem "jakiejś", czyżby nie było jednak poprawne? Be-ez przeglądałem, poprzednią torbę miałem od nich. Ostatecznie może wezmę jakieś etui jak to z incipio i kupię normalną torbę.


Mamba marki booq jest warta uwagi
13 - -

torba Taipan booq ma o tyle dobre rozwiązanie, ze kieszeń na MB to jakby oddzielne etui zapinane na suwak i dodatkowo wzmocnione
13 - -


Interesującym rozwiązaniem jest pokrowiec Biper booq do MB Air 13
13 - -


ma wewnętrz wiele kieszonek i oddzielną kieszeń na notebooka

#10 Michał Mielcarek

Michał Mielcarek
  • 63 postów

Napisano 14 października 2012 - 09:45

Ma ktoś z was etui BookBook dla aira?
Review of the Twelve South BookBook Cover For MacBook Air 13" - YouTube

#11 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 października 2012 - 09:50

Bardzo ciekawe Etui, sam bym był nim zainteresowany :)

#12 Michał Mielcarek

Michał Mielcarek
  • 63 postów

Napisano 14 października 2012 - 10:06

Na amazonie ma dobre opinię. Szukam od jakiegoś czasu, minimalistycznego etui do aira. Nic konkretnego nie widzę, koperta z Evouni jest fajna ale mam już taką do iPada i chciałbym coś innego. BookBook, może nie jest minimalistyczne ale super wygląda.

#13 zubel

zubel
  • 1 194 postów
  • SkądWodzisław Śląski / Opole / Katowice

Napisano 14 października 2012 - 14:31

nie jest to jakaś specjalna nowość ;) BookBook Case - BookBook Case - Twelve South
i fakt, super, ale nie jestem pewien, czy wart swojej ceny

#14 Michał Mielcarek

Michał Mielcarek
  • 63 postów

Napisano 16 października 2012 - 15:06

Kupiłem i polecam, bardzo fajne i dobrze wykonane.

#15 ifan

ifan
  • 63 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 października 2012 - 23:34

Mam pytanie, czy ktoś z forumowiczów posiada takie etui na MacBooka Air 13":
Etui Speck 13" SeeThru na MacBooka Air - Apple Store (Polska)
Czy to etui jest kompatybilne z MacBookiem z 2012 roku oraz jaka jest jakość wykonania tego produktu (spasowanie, czy np. podczas użytkowania nie niszczy MacBooka przez otarcia).
Moje drugie pytanie to, czy ktoś ma pomysł w jaki sposób kupić etui przedstawione w poniższym linku:
Clear Air Jacket - MacBook Air 13" - Shop | Power Support Europe
Bardziej odpowiada mi zakup etui Power Support niż Speck, tylko, że w Polsce jest niedostępne do kupienia.
Pozdrawiam.

#16 stupidoo

stupidoo
  • 166 postów

Napisano 17 października 2012 - 00:56

Przepraszam bardzo ale czy cię czasem nie pogrzało z torbą/etui za 200 zł? Każda torba za maks. 40 zł z marketu będzie dobra. Tak, jest kompatybilne z macbookiem z 2012 roku.

#17 ifan

ifan
  • 63 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 października 2012 - 01:41

Tylko w następnej odpowiedzi nie napisz, że równie dobrze mogłem kupić Acera za 1699zł. na promocji w MediaMarkt, niż MacBooka za 6000zł. ;) Polacy są za biedni na kupowanie tanich rzeczy!

#18 koh

koh
  • 2 186 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin

Napisano 17 października 2012 - 10:22

Ja kupiłem coś takiego:
MacBook protective sleeves PNBSV113
Kosztowało, uwaga...49 zł.
Wygląda jak taki za 200-300 zł.
Zdjęcie na stronie porducenta słabe, ale kopertówka wygląda jak z ciemnobrązowej skóry, od wewnątrz wykończenie jak ze skóry w kolorze kawa z mlekiem, delikatnej i aksamitnej. Obszycia z czerwonej nitki, małe dyskretne logo i czerwony znaczek na rantcie szycia, coś w stylu tych czerwonych wstawek w spodniach levis. Skóra gruba... jakość wykonania bardzo dobra.

Używam od pół roku i nie widzę śladów użytkowania specjalnych. Nie zamieniłbym na inne opakowanie. Sprawdza się idealnie, nie wysuwa się laptop itp.

No z wyglądu dodaje +10 do szacunu w konferencjonale na spotkaniu :)

I jeszcze o opakowaniu. Orginalne sztywne przezroczyste etui. Naprawdę za tę cenę nie widziałem niczego innego wartego polecenia tak dobrze się prezentującego.

Dobra na koniec dodam, że z macbookiem trza się wozić, w związku z tym dla mnie priorytetem było opakowanie które nie zajmuje dużo miejca...tak żeby poprostu lapek schowany w teczce nie był kolejnym klockiem tam wsadzonym (odpadają wszelkie imitacje książek, gramofonów itp), ale żeby był w tej teczce zabezpieczony przed różnymi śmieciami tam sie walającymi...typu jajko --> PKP, salceson --> PKS :)

#19 zubel

zubel
  • 1 194 postów
  • SkądWodzisław Śląski / Opole / Katowice

Napisano 17 października 2012 - 11:20

Mam taki sam, kupilem go ponad 2 lata temu na merlinie, z tym, że płaciłem trochę ponad 60zł.
Przez 1,5 roku z airem sprawowal sie swietnie. I tak jak pisze @koh, wyglada bardzo elegancko. Teraz korzystam z niego przy mbpro i również pasuje, ale wchodzi troche ciężej.
Gdyby ktos szukal, to: PRESTIGIO PNBSV113

#20 Doomsday

Doomsday
  • 69 postów

Napisano 01 listopada 2012 - 16:11

Teraz ja. Już posiadam torbę na MBA (Crumper Friday Nylon który polecam) teraz poszukuję czegoś bardziej eleganckiego tyle że: - musi to być etui/aktówka - musi pomieścić ładowarkę ( miło jeśli zmieści się jakiś mały notes ale nie jest to konieczne) - elegancki wygląd - cena w zasadzie bez znaczenia ale bez przesady ;) Pomoże ktoś?

#21 Maxavelli

Maxavelli
  • 1 040 postów

Napisano 01 listopada 2012 - 16:16

Ladowarki wprawdzie nie pomiesci, ale notes juz owszem... :-]

Monogram MacBook Air 13 Full Case Premium Napa Leathe Black Red $179 | eBay

Sam uzywam. Skora NAPA, reczna robota, grawerowany laserowo monogram. Elegancja wrecz sie wylewa ;-)...

Do wyboru wersja pelna lub wycieta, rozne kolory... Czas oczekiwania - okolo miesiac od zlozenia zamowienia (wysylka z USA).

#22 Doomsday

Doomsday
  • 69 postów

Napisano 01 listopada 2012 - 18:12

Hmm elegancki jest to fakt :) ale jednak wole mieć przy sobie zasilacz - natknąłem się na coś takiego - MacBook Sleeve | Snug Fit, Durable, Smartly Designed MacBook Sleeves - nie jest co prawda tak luksusowy ale mógłby sprostać moim wymaganiom - ktoś może posiada takie cudo i jest w stanie podzielić się opinią?

#23 Attiss

Attiss
  • 594 postów

Napisano 02 listopada 2012 - 17:07

Mam pytanie, czy ktoś z forumowiczów posiada takie etui na MacBooka Air 13":
Etui Speck 13" SeeThru na MacBooka Air - Apple Store (Polska)
Czy to etui jest kompatybilne z MacBookiem z 2012 roku oraz jaka jest jakość wykonania tego produktu (spasowanie, czy np. podczas użytkowania nie niszczy MacBooka przez otarcia).
Moje drugie pytanie to, czy ktoś ma pomysł w jaki sposób kupić etui przedstawione w poniższym linku:
Clear Air Jacket - MacBook Air 13" - Shop | Power Support Europe
Bardziej odpowiada mi zakup etui Power Support niż Speck, tylko, że w Polsce jest niedostępne do kupienia.
Pozdrawiam.


Speck -rewelacja.
Idealnie spasowane...poprostu ladne

---------- Wpis dodano o 17:07 ---------- Poprzedni wpis dodano o 17:05 ----------

Teraz ja. Już posiadam torbę na MBA (Crumper Friday Nylon który polecam) teraz poszukuję czegoś bardziej eleganckiego tyle że:
- musi to być etui/aktówka
- musi pomieścić ładowarkę ( miło jeśli zmieści się jakiś mały notes ale nie jest to konieczne)
- elegancki wygląd
- cena w zasadzie bez znaczenia ale bez przesady ;)

Pomoże ktoś?


11czy13?

#24 Doomsday

Doomsday
  • 69 postów

Napisano 04 listopada 2012 - 00:37

11czy13?


13 :)

#25 Attiss

Attiss
  • 594 postów

Napisano 04 listopada 2012 - 15:20

13 :)


To może takie
Speck TuckPack - Torba PC i Apple 13" (szary) | Szczegóły produktu
http://sklep.tucano....aty-p-2280.html
http://sklep.tucano....rny-p-1976.html




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych