Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

DRUKARKA w MAC OS X - pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sisar

Sisar
  • 252 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 października 2005 - 11:15

Mam zainstalowana drukarkę HP PSC1210 (wszystko w jednym), ma mnóstwo funkcji itd, różnych miniprogramików do tego i tamtego) i wszystko byłoby OK gdyby nie fakt że nie mogę znaleźć podczas drukowaniaq czegokolwiek, funkcji, która pozwoliłaby ustawić jakość wydruku ? Chodzi mi o takie opcje jak: wydruk finalny, roboczy, ekonomiczny, czy tez rozdzielczość wydruku ? Czy ktos może cos wie na ten temat ? Czy z waszymi drukarkami też macie takie przypadki ?

#2 PavelM

PavelM
  • 1 535 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 października 2005 - 11:20

Zobacz w Applications>Utilies

#3 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 27 października 2005 - 11:47

te opcje na pewno gdzieś są, bo mi je ustawiał kiedyś kumpel jak sobie kupowałem hp. Najlepsze jest to, że kumpel pierwszy raz wtedy używał maka i od razu sobie poradził.

#4 Sisar

Sisar
  • 252 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 października 2005 - 11:47

Jest tam printer utility, a wnim: pozim atramentu, czyszczenie, calibrowanie, rejestracja i to wszystko.

[ Dodano: 2005-10-27, 14:26 ]
Wiecie co panowie i panie...az wstyd sie przyznać :) Jak byk jest takie popup menu kiedy się daje PRINT , tylko jest umieszczone w tak oczywistym miejscu że......Nie trzeba nigdzie szukać w utilities czy też w preferencjach....człowiek szuka tam gdzie trudniej znaleźć (od dupy strony), a to jest zaraz na pierwszym planie. SPRAWA WYJASNIONA !




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych