Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Bydgoszcz i okolice. Jest ktos?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
142 odpowiedzi w tym temacie

#51 goodnice

goodnice
  • 17 postów
  • Skądbrzydgoszcz

Napisano 05 lipca 2009 - 15:35

to co z tym spotkaniem???? bo ja również z Bydzi. Taki ładny nr 17 mi się ostał :D Co prawda nie patriotycznie ani rodowicie, ale jestem i czuwam w pełnej gotowości na spotkanie. Proponuję MÓZG co Wy na to? czy obecność naszych Maczków obowiązkowa? :) czy wystarczy MacPiwo?

#52 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 05 lipca 2009 - 17:38

No właśnie, wakacje w pełni a spotkania jak nie było tak nie było... :> Co do pubu to nie wiem jak jest teraz w Mózgu, ale chyba warto wybrać takie miejsce gdzie: primo - będzie można słyszeć własne myśli i siebie nazwajem; secundo - jeśli mamy mieć maszynki ze sobą będzie dostęp do jakich gniazdek sieciowych, no i gdyby hot-spot był darmo w lokalu to już w ogóle byłoby git :) Ja iBooka już nie mam, iMadła nie zabiorę, ale jak dobrze pójdzie w tygodniu trafi do mnie MacBook ;)

#53 goodnice

goodnice
  • 17 postów
  • Skądbrzydgoszcz

Napisano 05 lipca 2009 - 18:27

No kurcze..... ja to poza Mózgiem nigdzie nie wdepuję.... mam mentalną wyłączność :) podobno w Kredensie na Chodkiewicza można zasięgnąć sieci i się usłyszeć. Może jakiś bardziej zorientowany Bydgoszczanin by się odezwał, ja to się średnio identyfikuję z tym miastem i nie za bardzo z nim zaznajomiłam. czekamy więc na konkrety - Kredens czy ktoś da więcej :) weekend czy tydzień?

#54 goodnice

goodnice
  • 17 postów
  • Skądbrzydgoszcz

Napisano 07 lipca 2009 - 13:49

no Kochani!!!!!! co jest?
ok, w takim razie pada konkret:

Kredens ul. Chodkiewicza (za Kiermaszem, Asem) sobota 11 lipca godzina 18.00

kto jest chętny?

#55 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 07 lipca 2009 - 17:00

Jeśli technicznie dam radę chętnie się zjawię :) BTW: całe szczęście, ze to nie ten Kredens na placu Poznańskim :> tamten lokal to lipa jakich mało :]

#56 just.tomasz

just.tomasz
  • 82 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 07 lipca 2009 - 17:07

To i ja wstępnie zapowiadam swoją obecność ;)

#57 goodnice

goodnice
  • 17 postów
  • Skądbrzydgoszcz

Napisano 07 lipca 2009 - 17:25

super, gromadka się zagęszcza :D szczerze -> ? to sama nie wiem jak jest na tym Chodkiewicza, to pomysł z polecenia ;) poza tym blisko mieszkam, więc jeśli nam nie podpasuje, a nie będzie nas ze dwudziestu, to zawsze możemy awaryjnie przenieść się w moje 4 ściany z 3 kotami, jeśli to nikomu nie przeszkadza ;)

#58 Little_Flea

Little_Flea
  • 2 postów

Napisano 07 lipca 2009 - 17:33

Też będę! :)

#59 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 09 lipca 2009 - 18:52

No ludziska! Zgłaszać się! :> Wakacyjny czas a Wy nieruchawi jak po zimie :P Od ciągłego siedzenia w chałupie nabawicie się potówek na 4 literach... ;)

#60 smartkid

smartkid
  • 117 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 09 lipca 2009 - 21:03

Ja niestety z przyczyn niezależnych ode mnie się nie pojawię ale już liczę na powtórkę, jako że chętnie bym na takie spotkanko wpadł.

#61 goodnice

goodnice
  • 17 postów
  • Skądbrzydgoszcz

Napisano 09 lipca 2009 - 22:01

no nie ma nie ma wymówek :mad: ale oczywiście już liczę na powtórki ;) słuchajcie, jest mały error. Otóż wybrałam się właśnie do niejakiego Kredensu zarezerwować spirytystyczny stoliczek no i za chiny.... nie znalazłam!!!!!!! nie stolika oczywiście ;) Mówiłam, że lokalu nie znam... tylko to oferta z polecenia... natrafiłam jedynie na mało zachęcający pub "Student", spod którego zostałam okrzyknięta peanem głów niczym z solarium śródmiejskich żuli. Więc chyba atmosfera niezbyt sprzyjająca dla naszych srebrniaków. ale spokojnie..... :wink: da się zrobić. Może już nie kombinujmy po knajpach, bo widzę, że stado to raczej nie przybędzie, i zapraszam do mnie :) co Wy na to???? zaraz Wam wyślę na priva adres i tel, by się nie afiszować danymi, bo na cóż by się zdała cała ta ochrona danych osobowych ;)

#62 matthias

matthias
  • 188 postów
  • SkądGdynia

Napisano 09 lipca 2009 - 22:07

ja moglbym sie zjawic chociaz to mocno zalezy od terminu i osobiscie wolalbym w knajpie niz u kogos w domu i tez nie jakies kredensy itp ale gdzies gdzie mozna normalnie pogadac bo z kompem na balety to ja sie nie wybieram Pozdr

#63 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 09 lipca 2009 - 22:27

Mi pasuje :) Nastawiłem się zresztą na spotkanko więc musi wypalić :D Co do zabierania kompów... myślę że na pierwsze spotkanie chyba można to sobie odpuścić, w końcu Maczki znamy a siebie nie, więc pogadać przy piwku można bez naszych ulubieńców ;)

---- Dodano 09-07-2009 o godzinie 21:30 ----
Tak w ogóle to fajnie jest w barze na placu przed ASem (taki drewniany) - czyli zupełnie niedaleko. Wystrój schludny, klima, zapachy stonowane :D Miejsca tam dla nas (bo zapewne liczby apostołów nie przekroczymy) dość będzie, nie przypominam sobie by tłumy tam waliły, żule i gimnazjalisci też raczej tam nie zaglądają :)

#64 goodnice

goodnice
  • 17 postów
  • Skądbrzydgoszcz

Napisano 10 lipca 2009 - 00:11

Tylko rzuciłam propozycję, żeby poratować sytuację, którą sama zainicjowałam.
To jaka decyzja?
Drewniak na powietrzu [=> bez wtyczek, netu za to z żywym Air] czy impreza jak to się mówi integracyjna w sympatycznych czterech kątach z trzema kotami muzyką do wyboru lub ciszą jak kto woli.
czy jakiś Bydgoszczanin coś zaproponuje optymalnego = cicha schludna knajpka z wtyczkami?

może skoro nie piwko z blaszakami to może wykwintna 'Oranżeria' za Starówką tzn. Rynkiem????? przyjemnie to tam jest, a skoro bezalkoholowo, to akuratne miejsce.

:?: :?: :?:

ludziska, decydować!
;)

---- Dodano 10-07-2009 o godzinie 01:16 ----
sorrki, pomyliłam ASa z Rywalem :lol: a chyba bardziej z Hamurabi ogrodowym.
tam rzeczywiście nie byłoby źle.
to jak??? 'Gospoda' przy ASie [tak się chyba ta restauracyjka nazywa]? kompromis chyba dla wszystkich ;)

#65 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 10 lipca 2009 - 10:04

Mi tam wszystko jedno :) Nie wiem do której ta "Gospoda" czynna, ale raczej godziny duchów witać nie będziemy ;) I tam wcale nie jest na powietrzu, lokal zadaszony :D Tak czy siak wyślę Ci na pw numer fona byśmy się odnaleźli.

#66 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 10 lipca 2009 - 11:18

Ja niestety nie będę, ale na starym rynku można coś fajnego znaleźć ;) P.S zróbcie kilka fotek :)

#67 goodnice

goodnice
  • 17 postów
  • Skądbrzydgoszcz

Napisano 10 lipca 2009 - 18:56

ok, słuchajcie, w takim razie konkret:

sobota 11 lipca 'Gospoda' przy AS-ie na Chodkiewicza.

do zobaczenia - mam nadzieję!!!!

#68 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 10 lipca 2009 - 19:21

Godzina 18-ta, bez zmian? :)

#69 goodnice

goodnice
  • 17 postów
  • Skądbrzydgoszcz

Napisano 10 lipca 2009 - 22:32

niech będzie 18, żeby rzeczywiście przed godziną duchów zdążyć ;) chociaż taka piękna pełnia chyba w pobliżu....

#70 Radziok13

Radziok13
  • 109 postów

Napisano 11 lipca 2009 - 21:39

Chciałbym się na jakąś imprezke z wami kiedyś załapać...

#71 goodnice

goodnice
  • 17 postów
  • Skądbrzydgoszcz

Napisano 11 lipca 2009 - 23:27

no ludziska???!!!!! co to ma znaczyć :) taka super imprezka a Wy co :eek: no druga taka się pewnie nie powtórzy, ale i tak zapraszamy :) czekamy na Wasz termin, żeby nie było, że komuś nie pasuje :wink:

#72 wojciechniemczyk

wojciechniemczyk
  • 19 postów
  • SkądToruń

Napisano 12 lipca 2009 - 21:50

55 km od Bydgoszczy, 50 km od Torunia czyli Janikowo koło Inowrocławia.


ja też janikowo

ale w Toruniu spędzam 50% czasu
a w Bydgoszczy jestem tylko w niedziele wieczorem :P

#73 goodnice

goodnice
  • 17 postów
  • Skądbrzydgoszcz

Napisano 13 lipca 2009 - 01:13

i 2 km do jeziora :lol: no to powinna się znaleźć jakaś wolna niedziela ;) no i mamy wakacje z tego co kojarzę :grin:

#74 reader

reader
  • 1 119 postów
  • Skąddokąd?

Napisano 13 lipca 2009 - 09:48

no druga taka się pewnie nie powtórzy, ale i tak zapraszamy

Ok. Jestem z Bydgoszczy, ale ostatnio spędzam więcej czasu poza granicami naszego kraju.
Czy ktoś ma ew. fotki z udanej (jak wnioskuję) imprezy? To tak gwoli zaspokojenia mojej
ciekawości ;-)

#75 Radziok13

Radziok13
  • 109 postów

Napisano 13 lipca 2009 - 09:51

Ja nie mogłem się z wami spotkać w sobote, wyprawiałem urodziny.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych