Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak dodać konto PayPal do App Store?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamol

Kamol
  • 194 postów

Napisano 05 lipca 2011 - 10:10

Już za niedługo będzie można pobrać nowy system Lion. Niestety przy zakładaniu Polskiego konta w App Store zaznaczyłem opcję bez możliwości kupna różnych aplikacji. Teraz chciałbym podpiąć konto PayPal ale nie widzę takiej opcji. Jest tylko możliwość dodania kart kredytowych Visa, MC i American Express. Posiadam tylko kartę debetową i nie chce się ona dodać do konta. Wiecie jak podpiąć kartę debetową bądź konto PP?

#2 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 05 lipca 2011 - 10:18

Niestety, musisz założyć sobie kartę do płatności internetowych. BZWBK, mbank, ing i multibank to ma. paypal nie podepniesz pod polskie konto.

#3 shanhaevel

shanhaevel
  • 679 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 05 lipca 2011 - 10:19

Debetową podepniesz tylko wtedy jeżeli obsługuje ona płatność w internecie. PayPala nie podepniesz w ogóle ponieważ nie obsługuje tej płatności polski AppStore

#4 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 05 lipca 2011 - 10:20

Nie da się PP. Jeżeli Twoja debetówka obsługuje płatności internetowe, to bez problemu ją dodasz.

#5 Kamol

Kamol
  • 194 postów

Napisano 05 lipca 2011 - 11:06

No to trochę nie ciekawie. Nie uśmiecha mi się zakładania specjalnie nowego konta żeby zakupić sobie Liona. Tak przy okazji będziecie kupować nowy system z amerykańskiego App Store czy polskiego?

#6 tom_zak

tom_zak
  • 288 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 05 lipca 2011 - 11:11

Nie musisz zakładać nowego konta, można dodać kartę do istniejącego...

#7 Mikey124

Mikey124
  • 550 postów

Napisano 05 lipca 2011 - 15:24

Kamolowi chodzi o nowe konto bankowe ;) System będzie do kupienia we wszystkich AppStore'ach na całym świecie.

#8 Kamol

Kamol
  • 194 postów

Napisano 05 lipca 2011 - 18:59

Chodzi mi o konto bankowe oraz o to czy większość z was będzie kupować nowy system z polskiego czy innego App Store? Jak to wygląda z legalnością jeżeli kupię przez inne konto niż polskie?

#9 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 05 lipca 2011 - 19:01

Z polskiego.

#10 shanhaevel

shanhaevel
  • 679 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 05 lipca 2011 - 20:26

Oczywiście, że z polskiego czemu niby miałbym wspierać zagraniczny Mac App Store?:)

#11 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 05 lipca 2011 - 20:40

Oczywiście, że z polskiego czemu niby miałbym wspierać zagraniczny Mac App Store?:)


A co to za różnica, który będziesz wspierać? Pieniądze i tak idą do jednego właściciela.

#12 stojak1030

stojak1030
  • 2 186 postów
  • SkądŻary, Poland

Napisano 05 lipca 2011 - 20:44

A nie lepiej kupić w amerykańskim App Store? Wyjdzie taniej przeliczając $->PLN niż €-> PLN.

#13 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 05 lipca 2011 - 20:51

A co to za różnica, który będziesz wspierać? Pieniądze i tak idą do jednego właściciela.


Bo pod polski mogę podpiąć swoją kartę, pod US nie. Bo tylko kupując w polskim, pokazujemy potencjał tego rynku.

#14 shanhaevel

shanhaevel
  • 679 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 06 lipca 2011 - 20:07

Dokładnie chodzi mi o to co pisze arturcisz, po co mam wspierać potencjał zagranicznego rynku jak mogę wesprzeć nasz? Jakby każdy tak robił i nikt nie kupował w polskim App Store nie otworzyli by u nas i Mac App Store, nie wspominając, że jest to dużo wygodniejsze (wystarczy dodać kartę do konta i kupować) niż za każdym razem kupować Gift Cardy i martwić się, że zabranie kasy przy np jakiejś bardzo fajnej obniżce cen




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych