Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Studio/wypożyczalnia sprzętu foto. we wrocławiu- szanse na przetwanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 30 kwietnia 2007 - 18:19

Temat trochę od czapy jak na forum komputerowe ale jest wśród nas kilku futografów, detepowców, speców od reklamy, Z różnych opowieści wiem że na dolnym śląsku jest cienko z profesjonalnym sprzętem fotograficznym, wiele razy słyszałem również od znajomych fotografów że na dolnym śląsku jest duży problem z wynajęciem dobrego studia czy nawet sprzętu- w plener, do restauracji czy na jaki kolwiek inny plan zdjęciowy. Z racji takich a nie innych kolei losu coraz poważniej zastanawiam się nad przenosinami właśnie do Wrocławia- lub jakiegoś innego miasta gdzie nie ma jeszcze- lub jest za mało wypożyczalni sprzętu czy profesjonalnych powierzchni studyjnych. W tej chwili posiadam jedynie 3 kompakty profoto- ale jeśli miało by dojść do przeprowadzki będę szukał środków przynajmniej na jeden generator 2400W/s; trochę manfrotto, trochę własnych wynalazków- murzyny, flagi itp.. Nie przejmuje się chwilową małą ilością sprzętu bo jak okaże się że rynek jest chłonny to myślał będę o dalszych zakupach- np przystawce cyfrowej. Na początku prawdopodobnie nie otwierał bym studia a jedynie jeździł z lampami ale w planach mam również jakieś niewielkie studio (70-150m/kw) Teraz pytanie do wszystkich dolnoślązaków: Czy myślicie że to dobry pomysł, czy wynajmowali byście taki sprzęt, znacie kogoś kto był by zainteresowany taką ofertą? W Warszawie taki "samochodzik" załadowany sprzętem to od 600 do 1500zł dziennie- jak myślicie na jakim pozomie trzeba by wycenić taką usługę na rynku dolnośląskim? Dziękuję z góry wszystkim południowcom za odpowiedz i zainteresowanie.

#2 vast

vast
  • 1 postów

Napisano 05 marca 2010 - 16:38

;) Jak widać niewiele zainteresowanych. 5 lat i ani jednego komentarza. Jako rezydent Wrocławia chętnie się dowiem czy JSG w końcu sie do nas przeprowadził..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych