Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

jak sprawdzić liczbę pobrań danej aplikacji z App Store


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 albert.l

albert.l
  • 3 postów

Napisano 21 czerwca 2011 - 10:05

Przygotowuję artykuł (naukowy), w którym zajmuję się m.in. aplikacjami na iPada. Niestety, nie znalazłem (być może jeszcze nie ma) metodologii badania ich statystyk. W skrócie: pytam czy znacie źródła, w których można sprawdzić ile osób pobrało daną aplikację, ile osób z niej korzysta, ile korzysta z subskrypcji itp.

#2 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 21 czerwca 2011 - 15:17

Przygotowuję artykuł (naukowy), w którym zajmuję się m.in. aplikacjami na iPada. Niestety, nie znalazłem (być może jeszcze nie ma) metodologii badania ich statystyk.

W skrócie: pytam czy znacie źródła, w których można sprawdzić ile osób pobrało daną aplikację, ile osób z niej korzysta, ile korzysta z subskrypcji itp.

ogolny zarys moga dawac wystawione komentarze i oceny dla danej aplikacji, ale wiadomo, nie kazdy ocenia :D

#3 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 21 czerwca 2011 - 15:28

Takie dane mogą Ci udostępnić tylko developerzy, nie ma dostępnych dokładnych statystyk, są tylko estymacje.

#4 kisielek89rm

kisielek89rm
  • 297 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 czerwca 2011 - 16:33

Zawsze można sprawdzić w Game Center, tylko też nie jest to miarodajne (nie każdy model posiada GC).

#5 albert.l

albert.l
  • 3 postów

Napisano 21 czerwca 2011 - 18:23

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi, uświadomiliście mi, że nie powinienem marnować czasu na poszukiwanie czegoś, czego nie ma. Chyba trzeba będzie zostać przy danych z [url=http://www.appannie.com]App Annie — Your App Nanny | App Tracking & Analytics Made Easy[/url].




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych