Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ipod Video z Allegro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#26 nadro69

nadro69
  • 50 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 kwietnia 2007 - 19:58

jest mi to w sumie obojetne...nie chce tylko kupic 5g a placic za 5,5

#27 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 29 kwietnia 2007 - 20:16

http://www.myapple.p...hlight=ipod 5.5
zerknij tutaj.

#28 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 03 maja 2007 - 20:49

Mogę ci powiedzieć, bo miałem porównanie. Co prawda z iPod'em 5G i zenem vision nie miałem za dużo do czynienia, ale miałem zena touch'a i micro (długo, bo prawie dwa lata) a teraz mam iPod'a 4G. Z takich rzeczy, które widać. W Zen'ach jest paskudne oprogramowanie do zarządzania muzyką, co chwila się wiesza (jak sam odtwarzacz) i ogólnie, jest nielogiczny. Sterowanie to kwestia przyzwyczajenia, ale tutaj widać przewagę iPod'a nad Zen'em. Jedyny minus to brak możliwości kasowania utworów z poziomu odtwarzacza, ale to pewnie wynika z automatycznej synchronizacji. No właśnie, ta synchronizacja to też rzecz, którą uwielbiam w iPodzie. Ale to się docenia, jak ma się więcej piosenek i jest się leniem :P, jeszcze a propos wygody obsługi. iPod jest mniejszy, chudszy i lżejszy, Zen 30gb jest grubszy i cięższy od iPod'a 80gb! Poza tym, sam iTunes, inteligentne playlisty, zarządzanie, okładki, samoczynne konwertowanie (w Zen Vision Media Manager tego nie uświadczysz). Na sam koniec zostawiam żywotność samej mp3'ki. Na początku iPod przegrywa, z racji chromów (plastik jest gorszy w creativie), ale po około roku to się nieco zmienia, bo iPod nadal działa, chociaż jest porysowany, a w przypadku zen'a trzeba szukać serwisu, żeby wymienili 20% części odtwarzacza.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych