Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ERA czy T-Mobile PL ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2011 - 20:37

Witam wszystkich. W związku z rebrandingiem Ery w T-Mobile słyszałem, że niektórym zmienił się napis ERA na T-Mobile PL. Podobno też miał przyjść SMS z pytaniem czy chcę żeby tak się stało. Mi nic nie przyszło i nadal mam ERA. A jak jest u was?

#2 shrek2oo7

shrek2oo7
  • 1 492 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2011 - 20:46

U mnie dalej ERA, SMS nie dostałem, ale na fb Teuer-Mobile pisał, że dopiero na początku lipca powoli zaczną zmieniać.

---------- Wpis dodano o 21:46 ---------- Poprzedni wpis dodano o 21:44 ----------

Tak BTW jak tylko mi się umowa skończy to uciekam do Playa, T-Mobile daje mi gorszą ofertę w tej samej cenie niż miałem dotychczas...

#3 Verex13

Verex13
  • 1 093 postów
  • SkądTczew (k. Gdańska)

Napisano 10 czerwca 2011 - 21:00

U mnie dalej ERA, SMS nie dostałem, ale na fb Teuer-Mobile pisał, że dopiero na początku lipca powoli zaczną zmieniać.

---------- Wpis dodano o 21:46 ---------- Poprzedni wpis dodano o 21:44 ----------

Tak BTW jak tylko mi się umowa skończy to uciekam do Playa, T-Mobile daje mi gorszą ofertę w tej samej cenie niż miałem dotychczas...


Jeśli oferta którą masz, zmienia się na mniej korzystną dla ciebie, masz bodajże prawo do zerwania umowy. Nie musisz czekać do końca.

#4 Mikey124

Mikey124
  • 550 postów

Napisano 10 czerwca 2011 - 21:37

Ja dostałem SMS, mówiący, że do końca czerwca będzie Era, potem już T-Mobile. @Verex13 a ofertę komukolwiek zmienili?

#5 zubel

zubel
  • 1 194 postów
  • SkądWodzisław Śląski / Opole / Katowice

Napisano 10 czerwca 2011 - 22:01

Witam wszystkich. W związku z rebrandingiem Ery w T-Mobile słyszałem, że niektórym zmienił się napis ERA na T-Mobile PL. Podobno też miał przyjść SMS z pytaniem czy chcę żeby tak się stało. Mi nic nie przyszło i nadal mam ERA. A jak jest u was?


tez jeszcze mamy ere, podobnie jak 99% ludzi w polszy… i poki co jedyny sposob, to kupienie startera t-mobile, badz zdaje sie, ze wymiana karty na nowa tez da ten sam efekt
co do smsow: sa 2 - pierwszy to powitania w sieci T-Mobile, drugi to ten wlasciwy
T-Mobile chce, by napis byl dostepny u wszystkich najpozniej do konca lipca

#6 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 10 czerwca 2011 - 22:22

co do smsow: sa 2 - pierwszy to powitania w sieci T-Mobile, drugi to ten wlasciwy
T-Mobile chce, by napis byl dostepny u wszystkich najpozniej do konca lipca


Ja nie dostałem żadnego SMS'a.

#7 Pieka

Pieka
  • 641 postów

Napisano 10 czerwca 2011 - 23:12

Dokladnie to wyglada tak, jak zostalo opisane w tym temacie: Nowości w T-Mobile.

#8 iGor S.-8e6949e8a8

iGor S.-8e6949e8a8
  • 675 postów

Napisano 16 czerwca 2011 - 21:05

A ja dostałem SMS'a, ale jako nazwę sieci mam Erę.

#9 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 16 czerwca 2011 - 21:23

Panowie w T-Mobile powiedzieli mi,że SMS nie dojdzie do mnie i automatycznie będę miał nazwę nowej sieci w telefonie.

#10 gieza

gieza
  • 709 postów

Napisano 16 czerwca 2011 - 21:39

Jeśli oferta którą masz, zmienia się na mniej korzystną dla ciebie, masz bodajże prawo do zerwania umowy. Nie musisz czekać do końca.

musi czekac do końca. później, jesli nie podpisze aneksu, przechodzi na czas nieokreslony i wtedy może wypowiedzieć kiedy cce z zachowaniem okresu wypowiedzenia

a swoją drogą czy to jest aż tak bardzo istotne? czy się wyświetla era czy T to przecież nie ma żadnego znaczenia. chyba, że ktoś ma wtedy +3 do lansu...

#11 Meduza

Meduza
  • 736 postów
  • SkądTønsberg, NO; Los Angeles, USA

Napisano 16 czerwca 2011 - 21:42

Panowie, jeśli jesteśmy przy temacie T-mobile. Czy ktoś z Was się orientuje czy można bedzie zakpić kartę Micro-SIM u nich ale w ofercie na kartę? wybieram się w przyszłym tygodniu do polski, i potrzebuję polskiego numeru, więc mnie to interesuje. jeśli nie można, to żeby nie robić innego tematu ktoś może mi poradzić w jakiej sieci mogę dostać kartę micro SIM ale w ofercie na kartę, co jest ważne? I czy oferty są jakieś znośne? (internet jak najlepszy, smsy dużo i trochę dzwonienia?) Z góry BARDZO dziękuję, i przepraszam jeśli ktoś uzna to za offtop.

#12 konole

konole
  • 412 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 czerwca 2011 - 10:26

Panowie, jeśli jesteśmy przy temacie T-mobile. Czy ktoś z Was się orientuje czy można bedzie zakpić kartę Micro-SIM u nich ale w ofercie na kartę? wybieram się w przyszłym tygodniu do polski, i potrzebuję polskiego numeru, więc mnie to interesuje. jeśli nie można, to żeby nie robić innego tematu ktoś może mi poradzić w jakiej sieci mogę dostać kartę micro SIM ale w ofercie na kartę, co jest ważne? I czy oferty są jakieś znośne? (internet jak najlepszy, smsy dużo i trochę dzwonienia?) Z góry BARDZO dziękuję, i przepraszam jeśli ktoś uzna to za offtop.

Orange na kartę ma micro sim. Tylko trzeba zgłosić się do większego salonu, a nie tych popiardówek na każdym rogu ulicy.

#13 zubel

zubel
  • 1 194 postów
  • SkądWodzisław Śląski / Opole / Katowice

Napisano 17 czerwca 2011 - 14:07

A ja dostałem SMS'a, ale jako nazwę sieci mam Erę.

dostales smsa powitalnego, a nie tego ze zmiana - te beda rozsylali po (zdaje sie) 20 czerwca

#14 epi

epi
  • 184 postów
  • SkądKatowice

Napisano 17 czerwca 2011 - 14:44

[Meduza] Ostatnio zakupiłem starter TakTak (25pln) w salonie w Katowcach. Poprosiłem z marszu o wymianę karty na micro sim bo mam iPhone, Pani bez żadnego problemu poszła na zaplecze, po 5 minutach przyniosła zestaw startowy era TakTak i maleńką kopertę w której znajdowała się karta micro sim. wszystko trwało około 5 min bez dodatkowej rejestracji w ERA.

5+ Za bezproblemowe załatwienie sprawy dla Pani z salonu ERA :)) Za micro sim nie zapłaciłem.

---------- Wpis dodano o 15:44 ---------- Poprzedni wpis dodano o 15:43 ----------

PS.
Dostałem takiego sms'a o zmianie nazwy z ERA na T-Mobile

#15 Meduza

Meduza
  • 736 postów
  • SkądTønsberg, NO; Los Angeles, USA

Napisano 17 czerwca 2011 - 15:19

@konole, @epi, bardzo dziękuję za informację, z pewnością się przydadzą : ) Czyli z T-mobile nie ma co kombinować, tak? z resztą sprawdziłem ich ofertę to raczej słabo wypadają co do moich potrzeb. no dobrze, dziękuję bardzo jeszcze raz. @edit.. przeczytałem dwa razy i się w głowę puknęłem. Epi pisze że nie było problemu w TakTaku w Erze a ja po chwili że z T-Mobile nie ma co kombinować.. moja głupota -.- tak, zrozumiałem swój błąd. @topic Mój kuzyn ma telefon w sieci T-Mobile, i też dalej ma Era, więc pewnie zmieniają to stopniowo, ja też jestem zdania że to raczej nie robi większej różnicy.. :P

#16 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 17 czerwca 2011 - 18:01

Dołączona grafika Dołączona grafika



To dostałem dzisiaj :D

#17 Komel

Komel
  • 1 410 postów
  • SkądTarnów

Napisano 17 czerwca 2011 - 21:13

[URL=http://img836.imageshack.us/img836/9600/img0801.png]Dołączona grafika[/URL] [URL=http://img864.imageshack.us/img864/7162/img0802.png]Dołączona grafika[/URL]



To dostałem dzisiaj :D


Pewnie się poczułeś jak byś wyjechał poza granice Polski :)

#18 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 czerwca 2011 - 09:01

Nie koniecznie... :) Szkoda, że nie będzie już można przedłużać umowy... Z Erą było dobrze...

#19 bartek001b

bartek001b
  • 1 104 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 23 czerwca 2011 - 10:55

ta szkoda u mnie jakiejs 2 dni temu era zniknela z ekranu i zastapiona bylo t-mobile.pl

#20 gieza

gieza
  • 709 postów

Napisano 23 czerwca 2011 - 11:18

pewnie roaming łapiesz :)

#21 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 23 czerwca 2011 - 11:56

pewnie roaming łapiesz :)


Ciekawe gdzie za granicą mają T-Mobile.PL ...

#22 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 23 czerwca 2011 - 21:08

Mi się właśnie pojawił napis T-Mobile.pl na telefonie. Co ciekawe reszta rodziny dalej ma napis Era :)

#23 gieza

gieza
  • 709 postów

Napisano 23 czerwca 2011 - 21:10

Ciekawe gdzie za granicą mają T-Mobile.PL ...

oj no to był dżołk ;)

#24 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 24 czerwca 2011 - 13:11

może to zależy od tego jaką ma się umowę? mój brat ma zwykły starter tak-tak ze sklepu i mu sms przyszedł o tym, że będzie zmiana wyświetlanego napisu a ja mam mix tak tak na umowę i jak do tej pory nie przyszedł mi żaden sms i nic się nie zmieniło...

#25 shrek2oo7

shrek2oo7
  • 1 492 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 czerwca 2011 - 13:21

Ja dostałem sms:

Polska Telefonia Cyfrowa sp zoo (PTC) informuje Klientow, ze w zwiazku z rozpoczeciem od dnia 05.06.11 swiadczenia uslug pod marka T-Mobile, bedzie ona wyswietlana na aparatach telefonicznych zamiast marki Era. Nie ma to wplywu na obowiazki, uprawnienia Klientow lub PTC wynikajace z umow zawartych przez Klientow z PTC.

Na wyświetlaczu nadal ERA.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych