Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

dobry program do zarządzania finansami osobistymi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 iAdam+

iAdam+
  • 14 postów

Napisano 22 maja 2011 - 10:36

Witam. Czy znacie jakiś profesjonalnie zrobiony (design) i rozbudowany program do zarządzania finansami domowymi i planowania budżetu? (optymalnie w j.polskim) "W czasach PC" chwaliłem sobie Microsoft Money. Szukam godnego odpowiednika tego programu w świecie Apple. Co byście doradzili? Pozdrawiam

#2 arsen

arsen
  • 798 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 22 maja 2011 - 10:51

Jak chcesz rozbudowany to polecam iBank :)

#3 2LM

2LM
  • 154 postów
  • SkądWroclaw, PL

Napisano 22 maja 2011 - 10:59

Jumsoft Money - mam i polecam.

#4 elita

elita

  • 3 034 postów
  • SkądKalisz, PL

Napisano 22 maja 2011 - 11:01

Może będę dziwny, ale arkusz kalkulacyjny :) Każdy program czegoś nie miał, a w momencie przesiadki dane albo się nie przenosiły, albo nie importowały. Arkusz rozwiązał ten problem.

#5 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 22 maja 2011 - 11:02

iCompta : personal finance application for Mac OS X

P.S. Wersja 3.3.6 jest jeszcze chyba za free.

#6 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 22 maja 2011 - 11:55

A jeśli nie musi być darmowy, to polecam Money

#7 iAdam+

iAdam+
  • 14 postów

Napisano 22 maja 2011 - 18:35

Dzięki za wasze propozycje. Na pierwszy rzut oka iCompta wydaje się najbardziej interesująca, chociaż reszta też "trzyma poziom" ;) Czy ma polski interface?

#8 marcusp

marcusp
  • 362 postów

Napisano 22 maja 2011 - 19:11

Może niekoniecznie ładny, ale całkiem dobry jest gnucash - Free Accounting Software | GnuCash

#9 Marcin1410

Marcin1410
  • 13 postów
  • SkądKatowice

Napisano 29 maja 2011 - 00:36

Mnie przypadł do gustu [URL="http://www.syniumsoftware.com/ifinance/"]iFinance[/URL], po polsku, sprawnie importuje wyciągi bankowe w formacie 'csv' (testowane na banku Millennium). Trochę za mało rozbudowane raporty, ale to rzecz gustu i zapotrzebowań. Dedykowana aplikacja na telefon nieco prymitywna - pozwala zsynchronizować dane z programem, ale nie pozwala dodawać np. wydatków bezpośrednio z telefonu (lub jeszcze tego nieopanowałem ;)). Reszta funkcji, raczej w porządku.
Lepszy być może będzie iBank, ale program ma obsługiwać moja żona i wydaje mi się że jest zbyt skoplikowany (+ brak polskiej wersji językowej.)

hehe..., po zaimportowaniu wyciągów z konta i karty kredytowej z ostatnich 3 miesięcy, odpowiednim otagowaniu wydatków, poważnie zastanowię się czy przekazywać to narzędzie w ręce mojej lubej :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych