Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ekofaktura - powiadomienie o terminie płatności ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mr.jakub

mr.jakub
  • 8 postów

Napisano 16 maja 2011 - 17:57

Witam. Mam następujące pytanie - czy włączając usługę ekofaktura jestem informowany o zbliżającym się okresie płatności poprzez sms, e-mail lub jakąś inną formą powiadomienia? Pozdrawiam, mr.jakub

#2 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 maja 2011 - 18:36

Niestety nie potrafię Ci powiedzieć jak to działa w Orange natomiast w plusie dostje SMS jak efaktura jest już gotowa do pobranie a Beatę nie jeszcze dwa dni przed terminem płatności SMS z przypomnieniem. Takie smsy można wyłączyć ale domyślnie przynajmniej w plusie są włączone.

#3 Gość_marco-polo_*

Gość_marco-polo_*

Napisano 16 maja 2011 - 20:08

@mr.jakub Mam włączoną eko-fakturę w Orange i nie otrzymuję żadnych powiadomień. Trzeba zalogować się w Orange On-line i stamtąd pobrać obraz faktury. Ale jak faktura zostanie już opłacona, to Orange przesyła wiadomość SMS z podziękowaniem za dokonanie wpłaty.

#4 mr.jakub

mr.jakub
  • 8 postów

Napisano 16 maja 2011 - 20:29

SMS z podziękowaniem za dokonanie wpłaty przychodzi również w przypadku wyłączonej eko-faktury. Szkoda, że nie istnieje żadna forma powiadamiania o zbliżaniu się terminu płatności. A takie drugie pytanie, przy wykupionym pakiecie na transmisje danych, powiedzmy np. 500 MB - po wyczerpaniu limitu przychodzi powiadomienie? Pytam bo w internecie aż roi się od tematów, gdzie operatorzy naliczają po 1300 zł + za ściąganie danych poza pakietem.

#5 majksee

majksee

    The Funny Man

  • 1 816 postów
  • SkądLublin

Napisano 24 maja 2011 - 21:34

Odnośnie sms z powiadomeniem o wystawieniu faktury: zadzwoń na infolinię Orange i poproś o włączenie takiej usługi. Jest darmowa, ale upewnij się u konsultantki (w styczniu była darmowa ;)).

#6 mr.jakub

mr.jakub
  • 8 postów

Napisano 24 maja 2011 - 22:28

Odnośnie sms z powiadomeniem o wystawieniu faktury: zadzwoń na infolinię Orange i poproś o włączenie takiej usługi. Jest darmowa, ale upewnij się u konsultantki (w styczniu była darmowa ;)).

Problem już rozwiązany:wink:
Dzwoniłem parę dni temu na infolinię do Orange.
Usługa nazywa się Windykacja przez SMS -informuje o wystawieniu faktury, jej kwocie, oraz przypomina o zbliżającym się terminie płatności i jest darmowa.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych