Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

POLSKA ZORGANIZUJE EURO 2012!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 18 kwietnia 2007 - 10:41

O tym trzeba napisac. Polska wraz z Ukraina zorganizuje Mistrzostwa Europy w Pilce Noznej!! Czyz to nie jest wspaniale????

#2 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 18 kwietnia 2007 - 10:50

O tym trzeba napisac. Polska wraz z Ukraina zorganizuje MIstrzostwa Europy w Polsce Noznej!! Czyz to nie jest wspaniale????


jest Tony jest - szansa dla wielu miast Polski - propagowania pilki itd
to dobry znak ze nie tylko Wlosi , Portugalczycy czy Austryjacy moga organizaowac takie imprezy, ale rowniez wschodnie panstwa

#3 hwojtek

hwojtek
  • 1 273 postów
  • SkądGrzebienisko - Warszawa - cała Europa

Napisano 18 kwietnia 2007 - 10:51

Tragedia. Wyprowadzam się na wieś, bo nie wyobrażam sobie tej imprezy w Poznaniu.

#4 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 kwietnia 2007 - 10:52

no to mamy boom budowlany do 2012 :)

#5 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 18 kwietnia 2007 - 10:52

No trudno, co zrobic.

#6 dareks9

dareks9
  • 268 postów
  • SkądKatowice

Napisano 18 kwietnia 2007 - 10:53

Czyz to nie jest wspaniale????



Nie, to nie jest wspaniałe. Jak zwykle w Polsce otwiera się pole dla kombinatorów, łapówkarzy i wszelkiej maści lobbystów.

Ale najgorsze dla mnie (jako ślązaka) jest to, że imprezy ominą Chorzów i - ogólnie - cały region. Była niepowtarzalna szansa dla regionu aby wreszcie wyrwać go z marazmu i wszechobecnej niemożności. Niestety nasi lokalni politycy jak zwykle dali dupy.

#7 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 18 kwietnia 2007 - 10:55

Prosze Was, nie traktujcie tego jak minus. Poza tym, nie wiadomo jeszcze jak to bedzie z miastami. Wszystko moze sie jeszcze zmienic. Wg mnie to nie tylko zysk dla regionow, ale i dla calego kraju.

#8 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 18 kwietnia 2007 - 10:56

hwojtek - ja juz sie wyprowadzam :lol: - ale i tak sie ciesze dareks9 - zacznij kombinowac tez;-) widze ze pesymizm bije - co do jednego sie zgodze - szkoda ze omija to Slask

#9 korniszon

korniszon
  • 1 152 postów
  • Skądkanalizacja

Napisano 18 kwietnia 2007 - 10:59

chyba się przekwalifikuje na spawacza, bo praca będzie po 10 kafli na miesiąc ;) i to przez 5 lat!

#10 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 kwietnia 2007 - 11:12

Jest szansa przynajmniej na poprawę infrastruktury drogowej, nie mówiąc już o sportowej. Ale pomyślcie jak będzie się jeździć po kraju przez najbliższe 5 lat. Same remonty i objazdy... :) Ale per saldo chyba się opłaci. Może raz uda się nam czegoś nie sp... ;)

#11 dareks9

dareks9
  • 268 postów
  • SkądKatowice

Napisano 18 kwietnia 2007 - 11:28

.....Może raz uda się nam czegoś nie sp...



No, podobno cuda jednak się zdarzają.......

A przy okazji: jak sądzicie, gdzie najwcześniej zaczną wyrastać prywatne domy budowane z materiałów przeznaczonych na budowę stadionów?

#12 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 18 kwietnia 2007 - 11:29

Taka wapliwosc mi sie pojawila: gdzie bedzie final, w Polsce, czy na Ukrainie?? Mam nadzieje, ze sie o to nie pokloca ;)

#13 korniszon

korniszon
  • 1 152 postów
  • Skądkanalizacja

Napisano 18 kwietnia 2007 - 11:36

Taka wapliwosc mi sie pojawila: gdzie bedzie final, w Polsce, czy na Ukrainie?? Mam nadzieje, ze sie o to nie pokloca ;)


to już chyba pewne, że nie u nas. w Wawie ma być półfinał

#14 Eml

Eml
  • 54 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 18 kwietnia 2007 - 11:42

To będzie wielkie niepowodzenie, jeżeli chce się dobrze wypaść trzeba już teraz brać się do roboty, a nie myśleć. Poza tym organizacja mistrzostw we Wrocławiu i Gdańsku to jest pudło, te miasta nie mają klubów na miare I ligi a co dopiero na rozgrywki pucharowe. Na Legii stadion budują kilka lat i co jest to co widać. I jeszcze jedno co będzie po mistrzostwach toż te stadiony popadną w ruine bo na mecz przyjdzie 5-10 tysięcy a przecież muszą na siebie zarabiać! Trzeba myśleć realnie!

#15 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 18 kwietnia 2007 - 11:46

To będzie wielkie niepowodzenie, jeżeli chce się dobrze wypaść trzeba już teraz brać się do roboty, a nie myśleć. Poza tym organizacja mistrzostw we Wrocławiu i Gdańsku to jest pudło, te miasta nie mają klubów na miare I ligi a co dopiero na rozgrywki pucharowe.
Na Legii stadion budują kilka lat i co jest to co widać.
I jeszcze jedno co będzie po mistrzostwach toż te stadiony popadną w ruine bo na mecz przyjdzie 5-10 tysięcy a przecież muszą na siebie zarabiać!
Trzeba myśleć realnie!


Cos w tym jest co mowisz. Gdansk i Wroclaw beda musialy sie porzadnie wziasc za budowe druzyn na miare Ekstraklasy. Poznan jak narazie leci zgodnie z planem, polowa stadionu jest juz wyremontowana, kolejna trybuna bedzie wyburzana tuz po sezonie i stawiana nowa.

#16 leju

leju
  • 150 postów
  • Skądwrocław

Napisano 18 kwietnia 2007 - 12:05

Wydaje mi się że finał odbędzie się na Ukrainie, ponieważ w Donietsku będzie budowany najnowocześniejszy stadion w Europie i raczej tam spotkają się 2 najlepsze drużyny Europy.

#17 hwojtek

hwojtek
  • 1 273 postów
  • SkądGrzebienisko - Warszawa - cała Europa

Napisano 18 kwietnia 2007 - 12:05

Prosze Was, nie traktujcie tego jak minus. Poza tym, nie wiadomo jeszcze jak to bedzie z miastami. Wszystko moze sie jeszcze zmienic.

Ale bzdury. UEFA wstępnie aprobowała 12 konkretnych miast, a w finale poprosiła o wskazanie sześciu miast polskich, w których odbędą się mecze.
Na szczęście w Poznaniu tylko rozgrywki grupowe, może jakoś to da się przeżyć i główny przepęd kibicowskiego bydła ominie to niesprawne komunikacyjnie miasto...

#18 im@t

im@t
  • 147 postów

Napisano 18 kwietnia 2007 - 12:12

z tego co mi wiadomo to final ma sie odbyc w Kijowie , ale byc moze to sie zmieni ( choc nie sadze , zeby odbyl sie w Polsce ) info jak dla mnie przecudowne - juz sie nie moge doczekac - nawet bardziej niz mojego pierwszego jabluszka :)

#19 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 18 kwietnia 2007 - 12:13

Wydaje mi się że finał odbędzie się na Ukrainie, ponieważ w Donietsku będzie budowany najnowocześniejszy stadion w Europie i raczej tam spotkają się 2 najlepsze drużyny Europy.


Faktycznie. W Poznaniu i Wroclawiu tylko grupowe ;( No ale mozna sie spodziewac nawalu Niemcow, co troszke kasy zostawia..

#20 fqq

fqq
  • 51 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 18 kwietnia 2007 - 12:16

Taka wapliwosc mi sie pojawila: gdzie bedzie final, w Polsce, czy na Ukrainie?? Mam nadzieje, ze sie o to nie pokloca ;)


na ukrainie..

#21 hwojtek

hwojtek
  • 1 273 postów
  • SkądGrzebienisko - Warszawa - cała Europa

Napisano 18 kwietnia 2007 - 12:17

W Kijowie konkretnie.

#22 john.doe

john.doe
  • 100 postów

Napisano 18 kwietnia 2007 - 12:22

Ja się cieszę :D W końcu zobaczymy mecze na naszych stadionach, a nie kopaninę na pseudostadionach

#23 korniszon

korniszon
  • 1 152 postów
  • Skądkanalizacja

Napisano 18 kwietnia 2007 - 12:57

no i awansujemy bez zbędnego wysiłku do mistrzostw, jako hospodarze ;)

#24 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 18 kwietnia 2007 - 13:12

Wada: swolocz zwali do Poznania Zaleta: ta sama swołocz wykupi wszystko w sklepach, knajpach, hotelach etc i wzrosna obroty handlowe.

#25 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 18 kwietnia 2007 - 13:33

i pięknym Warmii i Mazurom nic się nie dostanie :(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych