Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iDean - Lekcje Angielskiego z Deanem Mouscherem!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 gma

gma
  • 65 postów

Napisano 09 maja 2011 - 10:34

Witajcie!

Zapraszam do pobierania bezpłatnej aplikacji do nauki języka angielskiego metodą Deana Mouschera - Amerykanina, który nauczył się języka polskiego i uczył Polaków mówić po angielsku według specjalnej, autorskiej metody, uwzględniającej przyzwyczajenia językowe charakterystyczne dla naszej (t.j. polskiej) mowy.

Aplikacja zawiera 150 multimedialnych lekcji, w których poruszane są tematy związane nie tylko z gramatyką, słownictwem i wymową, ale także przybliżające amerykańską kulturę. Dodatkowo program został uzupełniony ciekawostkami językowymi, których ilość będzie systematycznie zwiększana wraz z kolejnymi aktualizacjami.

Aplikację można bezpłatnie pobrać na swój telefon!

Link: iDean for iPhone, iPod touch and iPad on the iTunes App Store

#2 mateusz3928

mateusz3928
  • 187 postów
  • SkądSopot

Napisano 10 maja 2011 - 12:05

Ciekawa aplikacja.. ale angielski już umiem. Może sobie powtórze..: D

---------- Wpis dodano o 13:05 ---------- Poprzedni wpis dodano o 12:59 ----------

pobrałem i zawiodłem sie. 3 lekcje są darmowe... za dalsze 150 lekcji trzeba zapłacić 0,79 euro.. : O

#3 gma

gma
  • 65 postów

Napisano 10 maja 2011 - 15:25

Myślę, że dla osób zainteresowanych nauką angielskiego, które za korepetycje płacą po 30 i więcej złotych za godzinę jest to doskonała oferta.

#4 gma

gma
  • 65 postów

Napisano 09 sierpnia 2011 - 10:20

Witajcie ponownie! Z przyjemnością informuję, że właśnie wydano uaktualnienie do aplikacji iDean, które wprowadza możliwość zakupu kursu w całości po promocyjnej cenie oraz możliwość zakupu pakietów po 10 lekcji - również znacznie taniej. Poza tym aplikację można sobie pobrać z poziomu telefonu -- nie trzeba już łączyć się przez iTunes lub latać za WiFi.

Zapraszam do pobierania: iDean for iPhone, iPod touch and iPad on the iTunes App Store

#5 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 09 sierpnia 2011 - 15:33

Myślę, że dla osób zainteresowanych nauką angielskiego, które za korepetycje płacą po 30 i więcej złotych za godzinę jest to doskonała oferta.


Tak, masz rację, ale to:

Aplikację można bezpłatnie pobrać na swój telefon!

sugeruje jakby była darmowa, celowo napisane w taki a nie inny sposób dla zmyły. Mnie takie niedopowiedzenia, manipulowania słowami zwykle irytują, że omijam takie produkty szerokim łukiem. Czy jasno i klarownie opisać to problem? Że 3 lekcje za darmo, reszta płatna po tyle i tyle? Albo z jedną ceną za całość? Nie lubię podchodów tego typu.

#6 mac.lion.2010

mac.lion.2010
  • 7 postów

Napisano 21 listopada 2016 - 10:48

Aplikacja nie działa w pełni na iPhone 7 na iOS 10. Nie działa odtwarzanie Lekcji - wtedy aplikacja wyłącza się. Ale odtwarzanie Ciekawostek działa. Czy aplikacja będzie poprawiana?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych