Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Orange - abonament przekroczony o 700zł!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
58 odpowiedzi w tym temacie

#51 Adam Kaczor

Adam Kaczor
  • 689 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 kwietnia 2011 - 19:03

no ja tez w takim razie ;p
dzięki...nie miałem tego włączonego zapewniam wszystkich. W takim razie w jaki sposób mógł to pobrać? Mam blueconnecta i wiem, że byłem połączony i wiem, że akurat ściągnąłem tą paczkę w takiej samej wielkości. Przed podłączeniem stan konta: xmin i 300MB, po xmin 300MB więc wydawało się wszystko ok. Ale sam przecież nie może ściągnąć chyba czegoś co ma pow. 20MB przynajmniej tak jestw aplikacjach

---------- Wpis dodano o 20:03 ---------- Poprzedni wpis dodano o 20:02 ----------

A i jeszcze pytanie, mam od niedawna iP i pytam się czy 16GB mi wystarczy pamięci? Nie jestem pewnien, jeżeli chcę trzymac gry po 600MB i mam 2tyś piosenek. Chyba go sprzedam i poczekam na iP5

#52 Adam Kaczor

Adam Kaczor
  • 689 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 maja 2011 - 18:10

Odświeżam temat. Przysłali mi odpowiedź na reklamacje i kicha. To jest tak: Zostało mi 300MB na iPhone, podłączam USB do laptopa i wchodzę w iTS i ściągam grę, która ma 350MB. Po pierwsze na bilingu jest kwota za to ściągnięcie 780 zł, a obliczyłem że 350MB -1700zł. Przekroczyłem przecież tylko o 50MB więc 256zł. Nie wiem dlaczego ale naliczyli mi 780zł za to ściągnięcie. Teraz tak: wchodziłem sobie do neta na chwilkę coś tam porobiłem i zebrało się z 50zł. Dopiero po TRZECH DNIACH dostałem sms, że mój limit został przekroczony. Odrazu wyłączyłem internet i zadzwoniłem do BO i chciałem zablokować internet. Na tamten czas miałem 850zł abo. Po tygodniu z wyłączonym netem mam 1100zł -.- Jakaś porażka. Nigdzie nie dzwoniłem, a iPhone leżał na półce. Co mam zrobić? Czy można się spotkać osobiście i im dać w mordę czy trzeba się pieprzyć z listami?

#53 mls

mls

  • 1 313 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 maja 2011 - 11:44

OK, przeczytałem cały wątek i nadal nie rozumiem, dlaczego autor upiera się przy tym, że wina leży po stronie operatora? Tym bardziej, że ową kwotę przekroczenia (ok. 750 zł) można łatwo wyliczyć biorąc pod uwagę naliczanie co 50kB oraz pakiet 0,2GB w abonamencie...

#54 Adam Kaczor

Adam Kaczor
  • 689 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 maja 2011 - 16:01

2GB , " Po pierwsze na bilingu jest kwota za to ściągnięcie 780 zł, a obliczyłem że 350MB -1700zł. Przekroczyłem przecież tylko o 50MB więc 256zł. Nie wiem dlaczego ale naliczyli mi 780zł za to ściągnięcie." . Wina leży po stronie orange, ponieważ napisali mi o przekroczeniu abo po 3 dniach. Za 50MB naliczyli mi 780zł a nie 265zł. Wszystko obliczone więc nie wiem o co chodzi. Po zablokowaniu transferu przez BO jak już mówiłem zostalo doliczone 300zł bez korzystania z telefonu. Można było przeczytać i się połapać ;)

#55 kubaamm

kubaamm
  • 252 postów
  • SkądPL|USA

Napisano 10 maja 2011 - 16:45

2GB , " Po pierwsze na bilingu jest kwota za to ściągnięcie 780 zł, a obliczyłem że 350MB -1700zł. Przekroczyłem przecież tylko o 50MB więc 256zł. Nie wiem dlaczego ale naliczyli mi 780zł za to ściągnięcie." . Wina leży po stronie orange, ponieważ napisali mi o przekroczeniu abo po 3 dniach. Za 50MB naliczyli mi 780zł a nie 265zł. Wszystko obliczone więc nie wiem o co chodzi. Po zablokowaniu transferu przez BO jak już mówiłem zostalo doliczone 300zł bez korzystania z telefonu. Można było przeczytać i się połapać ;)



heh, oczekujesz pomocy i taki ton pisowni? coś chyba nie tak!

//tak w woli ścisłości mls jest moderatorem i troszeczkę ma wyższą rangę od Ciebie ...

piszesz nieskładnie, nie zrozumiale nie tylko dla mls'a ale również dla mnie...

więc nie dziw się że ciężko jest zrozumieć twój problem...

źle ci naliczyli? jak?! nikt tego na "piechotę" nie liczył a zapewne algorytm obliczający się nie pomylił...

coś albo źle czytasz/interpretujesz albo orange chce na tobie zarobic:confused: ;))

#56 Adam Kaczor

Adam Kaczor
  • 689 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 maja 2011 - 17:18

Dobra sorry. Zmieniam umowę z orange i chciałbym abyście mi doradzili co mogę wybrać. Czy możliwe byłoby mieć abonament bez internetu, tylko po wykupieniu paczki danych np: 60zł za 5GB mam internet do wykorzystania i potem nie nalicza mi się ogroma kwota, tylko po prostu internetu nie ma. Czy już lepiej na kartę? W ogóle może być iPhone na kartę? Ta oferta pantera w orange robi ze mnie jaja. Nie można spokojnie żyć ponieważ boisz się o przekroczenie internetu. Czy to jest tak? Co można zrobić, aby na przyszłość tego uniknąć ?

#57 aston

aston
  • 41 postów

Napisano 10 maja 2011 - 19:33

Przejdź na Orange Free na Kartę i będziesz miał spokój. Tani net, zero obaw o naliczenie horrendalnych opłat.

#58 grzesiu7582

grzesiu7582
  • 1 postów

Napisano 26 kwietnia 2012 - 19:24

Ogarnijcie się Orange nie wciska Ci czlowieku że "coś tam" się łączyło.Po co kupujesz smartphona skoro nie wiesz nawet co to dane pakietowe? Twoj telefon łączy się z internetem aby pobrać system,aplikacji,zaktualizowac aplikacje. Orange się nie łączy z internetem bez Twojej zgody -to Twoj telefon łączy się poprzez internet w Orange.Jesli się nie znasz-idz do osoby,ktora sie zna,porozmawiaj,dowiedz sie jak taki telefon funkcjonuje. Najlepiej swoją niewiedzę zwalic na kogos-napisac oni wciskają i ch***...ogarnij sie! Pojdz do Orange i popros o korekte z racji tego ze to Twoja pierwsza reklamacja tego typu i nie wiedziales o takich efektach. Siec powinna sie przychylic bo ma teraz cisnienie pod kontem standardu obslugi. Orange nie ma obowiazku informowac Cie ze przekroczyles abonament.Moze,ale NIE MUSI. Jeszcze jedna rada-nie zalatwiaj spraw z wielką buzią bo Orange coś tam,bo nikt Ci nie pomoże. Tam tez pracuja ludzie i denerwuja sie gdy widza klienta ktory jest niemily mimo ze nie ma racji a idzie w zaparte.Sam nie mam zbytniej ochoty pomocy takim osobom a jestem osobą baaaardzo pomocna... Powodzenia

#59 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 kwietnia 2012 - 19:25

Po co odświeżasz temat sprzed roku?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych