Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Znacie sklep redcoon.pl? Jakie opinie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 kwietnia 2011 - 12:18

Przymierzam sie do zakupu słuchawek i stacji dokującej do iPoda firmy Monster Cable. Zastanawiają mnie atrakcyjne ceny na stronie sklepu redcoon.pl
Znacie ten sklep? Jakie macie doświadczenia?
http://www.redcoon.p..._by_DrDreWhite/
http://www.redcoon.p...Dr_Dre_BeatBox/

#2 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 25 kwietnia 2011 - 12:27

Sklep www.redcoon.pl - opinie klientów • Sklepy24.pl
redcoon Polska Sp. z o.o.: Komentarze i opinie klientów

Ja dodam tylko, że przy drogich zamówieniach warto, przy drobniejszych mają wysokie ceny dostawy. No i doliczają za płatność kartą kredytową 1,5%

#3 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 kwietnia 2011 - 12:34

Czytałem już wcześniej parę opinii i te co mi podlinkowałeś (dzięki ;) ) i wszędzie zła opinia odnośnie czasu oczekiwania. Nadal nie rozumiem ich atrakcyjnych cen.

#4 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 25 kwietnia 2011 - 12:40

Wiesz, sprzęt z zagranicy, bez papierowej gwarancji (gwarancja realizowana tylko u nich), praktycznie bez kosztów magazynowania a z dużymi obrotami. Dlatego czas oczekiwania duży, a ceny małe.

#5 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 kwietnia 2011 - 12:53

To jest taniej niż w US na stronie producenta, stąd moje zdziwienie. Z jednej strony ceny mnie kuszą, a z drugiej mam obawy.

#6 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 25 kwietnia 2011 - 12:58

Artur, powiem Ci zupełnie szczerze. Nawet jeśli to oryginały i to ja i tak wolałbym normalnie, jak człowiek, zapłacić i dostać towar z normalną gwarancją itp. Najlepsze sprzęty się psują, a bawić się potem w tygodnie reklamacji itp... to ja wolę dopłacić i mieć spokojną bańkę. Swego czasu były na Allegro słuchawki, które chciałem kupić. Kosztowały 850PLN zamiast 1200PLN w sklepie. Sprowadzone z US z tamtejszą gwarancją itp. Ja odpuściłem, chociaż jak aukcja się skończyła to trochę żałowałem. Ochłonąłem i wiem, że dobrze zrobiłem. Tobie radzę to samo ;)

#7 PrzemekM72

PrzemekM72
  • 89 postów

Napisano 25 kwietnia 2011 - 12:59

Kupowałem u nich słuchawki do PS3. Też wcześniej czytałem opinie i się trochę bałem. Ale wszystko przebiegło prawidłowo. Z realizacji gwarancji nie miałem na szczęście przyjemności korzystać.
Coś tam mi się obiło o uszy, że wykupił ich MediaMarkt/Saturn ostatnio. Media-Saturn przejmuje sklep internetowy redcoon - Internet Standard

#8 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 kwietnia 2011 - 13:14

To jest taniej niż w US na stronie producenta, stąd moje zdziwienie. Z jednej strony ceny mnie kuszą, a z drugiej mam obawy.


Artur, powiem Ci zupełnie szczerze. Nawet jeśli to oryginały i to ja i tak wolałbym normalnie, jak człowiek, zapłacić i dostać towar z normalną gwarancją itp. Najlepsze sprzęty się psują, a bawić się potem w tygodnie reklamacji itp... to ja wolę dopłacić i mieć spokojną bańkę.

Swego czasu były na Allegro słuchawki, które chciałem kupić. Kosztowały 850PLN zamiast 1200PLN w sklepie. Sprowadzone z US z tamtejszą gwarancją itp. Ja odpuściłem, chociaż jak aukcja się skończyła to trochę żałowałem. Ochłonąłem i wiem, że dobrze zrobiłem. Tobie radzę to samo ;)


Słuchawki kupię jutro w iSpot ale tej stacji dokującej nie ma w Polsce, a ja lubi mieć jednej firmy, takie zboczenie. Na Zepelina mnie na razie nie stać.

#9 kajtek88r

kajtek88r
  • 330 postów

Napisano 25 kwietnia 2011 - 13:22

Zamawiałam tam wielką torbę na laptop(cena ok 200zł, czyli nie jakaś pierdółka) z odbiorem osobistym i wszystko przebiegło sprawnie. Moim zdaniem dobra firma ;)

#10 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 25 kwietnia 2011 - 13:32

zamówiłem tam TV, troszkę czekałem na szybką dostawę, a poza tym ok.

#11 dirk.diggler

dirk.diggler
  • 2 464 postów

Napisano 25 kwietnia 2011 - 13:35

Kupowałem lampę Metza i też wszystko ok (cenowo inna planeta)

#12 my name iRek

my name iRek
  • 26 postów
  • SkądZabrze

Napisano 25 kwietnia 2011 - 17:23

Witam, kilka dni temu kupiłem u nich słuchawki Monster Beats i wszystko było OK, żadnych problemów, a cenowo jestem 350 PLN do przodu. Sprawdzałem, towar oryginalny, dostawa kurierem UPS, towar bardzo dobrze zabezpieczony. Fakt, od zamówienia do odbioru towaru minęło kilka dni, ale od razu otrzymałem info ile to potrwa. Pozdrawiam

#13 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 kwietnia 2011 - 17:26

Witam, kilka dni temu kupiłem u nich słuchawki Monster Beats i wszystko było OK, żadnych problemów, a cenowo jestem 350 PLN do przodu. Sprawdzałem, towar oryginalny, dostawa kurierem UPS, towar bardzo dobrze zabezpieczony. Fakt, od zamówienia do odbioru towaru minęło kilka dni, ale od razu otrzymałem info ile to potrwa. Pozdrawiam


No liczę, że lewych nie sprzedają. Jakie dokładnie kupiłeś?

#14 GRZECHO

GRZECHO
  • 229 postów
  • SkądGdynia

Napisano 25 kwietnia 2011 - 18:30

Kupiłem u nich TV, pod koniec 2010r. szybka przesyłka kurierem - bezproblemowo wszytko OK.

#15 my name iRek

my name iRek
  • 26 postów
  • SkądZabrze

Napisano 25 kwietnia 2011 - 20:33

Monster Beats by Dr. Dre "Studio". Pytanie czy jestem zadowolony jest nie na miejscu;-) Uzależniłem się w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pozdrawiam

#16 mann

mann
  • 123 postów

Napisano 25 kwietnia 2011 - 22:42

Wspaniały sklep z profesjonalną obsługa, kupowałem kości pamięci Kingstona Hypermax pięknie śmigają za piękną cenę!. Polecam ten sklep! Śmiało, kupuj i nie szukaj, bo nic lepszego nie znajdziesz!

#17 radek96

radek96
  • 758 postów

Napisano 26 kwietnia 2011 - 01:14

Także polecam ;)

#18 pio5

pio5
  • 158 postów
  • SkądTychy

Napisano 26 kwietnia 2011 - 09:54

Polecam, obsługa b.dobra, koszty wysyłki trochę spore, doliczają ubezpieczenie itp. warto zapytać się o rzeczywistą dostępność towaru, ja musiałem zmieniać zamówienie bo dostępne dyski okazały się niedostępne ale na czacie z obsługą zmieniłem w zamówieniu model na inny i dalej było już OK.

#19 kriski

kriski
  • 43 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 26 kwietnia 2011 - 10:06

Ja kupwałem pralke, i tez wszystko było wporządku, choć z opinii innych użytkowników można by mieć jakieś obawy, ale towar przyszedł zgodny z zamówieniem i w okreslonym czasie.

#20 Martin Satala

Martin Satala
  • 1 postów

Napisano 18 listopada 2011 - 17:36

CIACH Caps Ci się zaciął?

#21 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 19 listopada 2011 - 00:57

Kolego Martin Satala: byłoby znacznie lepiej, gdybyś mógł rzeczowo przedstawić Swoją myśl posługując sie ogólnie przyjętymi normami języka polskiego.
Przypominam:
1. Nie znamy form pisanych wszystkimi dużymi literami. Po pierwszych 16tu znakach przestajemy odbierać treść.
2. Bez znaków interpunkcyjnych nie możemy zrozumieć logiki wywodu.
3. Bez polskich czcionek traktujemy kolegę jak głupka nie umiejącego sobie poradzić w najprostszych sytuacjach.
4. Wielokrotne eksklamacje nie wmocnią treści przekazu.
5. Brak akapitów uniemożliwia zrozumienie problemu.

i tak dalej...

Proszę się uspokoić i spróbować racjonalnie przedstawić Swoje argumenty. Naprawdę, będzie tak lepiej dla kolegi i całego wątku.


#22 parmenides

parmenides
  • 960 postów

Napisano 19 listopada 2011 - 08:57

Ja ostatnio miałem fajną przygodę z redcoon.pl. Kupowałem na swojego iPada pokrowiec Bookbook firmy twelve south. Pierwsza przesyłka przyszła po kilku dniach. Niestety redcoon pomylił towar i wysłał mi pokrowiec na macbooka pro. Ok, zdarza się. Wypelnilem papiery, czekałem ponownie na kuriera i odeslalem towar. Już po dwóch kolejnych tygodniach dostałem ponownie przesyłkę ...niestety znów z pokrowcem na Macbooka.;) W poniedziałek czekam na kuriera (po raz czwarty dla jednego zamówienia) i na tym zakończe swoją przygodę z tymi nieudacznikami. Nie polecam!

#23 Balin0

Balin0
  • 1 448 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 listopada 2011 - 23:48

Ja również dokonałem tam zakupu. Towar doszedł zgodny z opisem, ale czasu dostawy nie pamiętam (dawno to było).

#24 sebos

sebos
  • 1 postów

Napisano 20 lipca 2012 - 07:42

A jak jest z gwarancją nie ma problemu? czytałem rózne opinie chociaz [URL="http://zakupeon.pl/redcoon"]np. tutaj[/URL] ludzie są w miare zadowoleni. sam juz nie wiem...

#25 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 lipca 2012 - 08:39

Z gwarancją to zależy co się bierze. Jak wziąłem monitor firmy "A", gdzie wiadomo, że jest serwis w PL, to szybko załatwili. Niestety jak bierzesz, coś, czego w polsce im nie zrobią, to długo czekasz na naprawę. To duża wada. Zakładając, że zakupiony przedmiot się nie zepsuje (co w dzisiejszych czasach jest błędem), to warto przy odpowiedniej cenie - zawsze czekałem dość długo jak na dzisiejszą obsługę.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych