Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone z USA - najczęściej zadawane pytania


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
797 odpowiedzi w tym temacie

#101 mati3gs

mati3gs
  • 4 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 18 lutego 2012 - 19:47

ja przewoziłem iphona ze stanów i jak miałem w pudełku to mi cło dowalili ale jak następnym razem przewoziłem nowego w kieszeni to tylko obejrzeli więc lepiej w kieszeni :]

#102 kostner

kostner
  • 302 postów

Napisano 19 lutego 2012 - 20:39

No nic, napisałem mu żeby rozpakował. Zobaczymy jak to będzie bo dopiero za tydzień wraca. A co do karty kredytowej - podałem wszystkie jego dane, adres, numer tel. itd., tylko numer mojej karty kredytowej i poszło bo z moim nazwiskiem przy rachunku nie działało. Cena też nawet spoko - 507zł za 16GB nano w czerwonym kolorze :) . Dzięki za pomoc!

#103 kucharzykoww

kucharzykoww
  • 4 postów

Napisano 06 marca 2012 - 21:51

Witam od dłuższego czasu szukam używanego w bdb stanie iphona 3gs w USA tylko dziwi mnie jedna rzecz na ebay.com nie znalazłem żadnego fabrycznie bez simlocka tylko ściągnięte programowo. Mógl by mi ktoś pomoc? cena to za używany do 250$ a ewentualnie za nowego 280$

#104 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 07 marca 2012 - 20:22

Każdy 3GS sprzedawany w Stanach miał SimLock'a na AT&T - sieć ta miała wyłączność na niego

#105 speedmiki

speedmiki
  • 24 postów

Napisano 11 marca 2012 - 17:50

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na błędną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać.
Przeczytaj koniecznie TO.

#106 mlodyy

mlodyy
  • 9 postów

Napisano 01 kwietnia 2012 - 13:34

Każdy 3GS sprzedawany w Stanach miał SimLock'a na AT&T - sieć ta miała wyłączność na niego


To niestety nieprawda, Apple sprzedawało (nadal sprzedaje) 3GS fabrycznie bez simlocka, inna sprawa że jest ich niewiele

#107 DzonLon

DzonLon
  • 403 postów

Napisano 07 maja 2012 - 21:52

Mam możliwość kupienia za 200 $ iphone 4s z verizon 16 gb, zastanawiam się czy będzie działać, bo teoretycznie jest cmda i gsm, ale czy ruszy w polsce?

#108 mery155

mery155
  • 3 postów

Napisano 09 maja 2012 - 11:02

Witam:) Mam możliwość kupienia Iphone'a 4s w wersji unlocked w stanach i mam kilka pytań z tym związanych (najlepiej gdyby mógł się wypowiedzieć ktoś, kto takiego Iphone'a kupionego w USA posiada):
1) czy telefon działa w każdej sieci czy tylko w orange i t-mobile (obecnie jestem w heyah i chciałabym nie zmieniać sieci)
2) wymienialiście kartę sim na microsim czy przycinaliście własnoręcznie? Jeśli tak, to czy telefon działa bez zarzutu na takiej karcie???
3) czy karty microsim z Ipadów działają w Iphonie 4s? np. taka [url=http://allegro.pl/starter-orange-free-z-karta-microsim-ipad-i2295766020.html]Starter Orange Free, z kartą microSIM - iPad (2295766020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.[/url]

Jeżeli moje pytania już gdzieś były zadane to z góry przepraszam, ale jestem nowa na forum:) dziękuję za wszystkie odpowiedzi^^

#109 mati_as

mati_as
  • 475 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 maja 2012 - 11:17

1) Jeżeli telefon jest bez simlocka (z tego co zrozumiałem jest bez) to będzie działał w każdej sieci! 2) Przyciąć się da, najlepiej iść i wymienić (najczęściej jest to usługa darmowa, ale nie wszędzie). 3) Tak, działać. To te same karty są

#110 mery155

mery155
  • 3 postów

Napisano 09 maja 2012 - 11:57

Dziękuję za odpowiedź:) też jestem z Kielc:)

---------- Wpis dodano o 12:57 ---------- Poprzedni wpis dodano o 12:54 ----------

i jeszcze odnośnie punktu 3, zastanawiałam się nad tym, bo podobno karty microsim z Ipadów nie działają w Iphonie 4...

#111 DzonLon

DzonLon
  • 403 postów

Napisano 09 maja 2012 - 21:23

Ktoś wie jak z tymi 4s z Verizon i CDMA?

#112 maibatsu

maibatsu
  • 245 postów

Napisano 10 maja 2012 - 23:52

1) czy telefon działa w każdej sieci czy tylko w orange i t-mobile (obecnie jestem w heyah i chciałabym nie zmieniać sieci)
2) wymienialiście kartę sim na microsim czy przycinaliście własnoręcznie? Jeśli tak, to czy telefon działa bez zarzutu na takiej karcie???


Lepiej wymienic na microSIM, z przycinaniem bywa roznie. Jesli jestes w heyah, to taka usluga jest darmowa, sciagasz formularz z ich strony, wypelniasz, wysylasz mailem lub faxem i czekasz okolo tygodnia na nowa karte, wszystko bez wychodzenia z domu.

#113 mery155

mery155
  • 3 postów

Napisano 11 maja 2012 - 12:41

Dzięki serdeczne maibatsu:)

#114 sieradz628

sieradz628
  • 82 postów

Napisano 19 czerwca 2012 - 10:16

Mam możliwość sprowadzania sobie iP4 lub iP4S z USA przez znajomą. Kupiłem ostatnio w PL iP 3GS i bardzo mi się spodobał, chcąc przyoszczędzić troszkę grosza chciałbym skorzystać ze sposobności i sprowadzić sobie z USA. Jednakże jestem w tym zielony rozumiem że na PL to trzeba brać GSM a nie CDMA. Dodatkowo dostępne są w USA iP4 lub 4S bez locka? Ile mogą kosztować? Ponieważ mam baaardzo ograniczony kontakt ze znajomą nie jestem w stanie zaczerpnąć informacji ode Niej. Dlatego chcę się dowiedzieć jak najwięcej i wtedy dać Jej wytyczne dokładnie co i jak ma mi kupić;) Dzięki za pomoc.

#115 maibatsu

maibatsu
  • 245 postów

Napisano 22 czerwca 2012 - 00:42

W Apple Store US ceny wygladaja tak: iP4 8GB $549 iP4S 16GB $649 iP4S 32GB $749 iP4S 64GB $849 Do tego trzeba doliczyc podatek stanowy, najczesciej okolo 9-10% (zalezy od stanu). Aby dzialal w Polsce, iPhone musi byc w wersji GSM Unlocked Prawdopodobnie w sieciach typu Best Buy mozna kupic taniej I pamietaj, ze sprowadzajac telefon z US, zegnasz sie z gwarancja, tzn nie jest ona uznawana na naszym kontynencie.

#116 Krokodyl101

Krokodyl101
  • 19 postów

Napisano 23 czerwca 2012 - 10:37

Apple daje elektorniczną gwarancję, w pdf, która dzaiał w KAŻDYM serwisie apple. Przynajmniej ja taką dostałem przy zakupie iPoda Touch 4G.

#117 maibatsu

maibatsu
  • 245 postów

Napisano 25 czerwca 2012 - 00:12

Apple daje elektorniczną gwarancję, w pdf, która dzaiał w KAŻDYM serwisie apple. Przynajmniej ja taką dostałem przy zakupie iPoda Touch 4G.

Przyznam szczerze, ze pierwszy raz o czyms takim slysze. Mozesz pokazac tego pdf'a z gwarancja, czy tez powiedziec w jaki sposob go otrzymales ? Ja przy zakupie iPhone'a w listopadzie 2011 nic takiego nie dostalem (chyba ze umknelo to mojej uwadze).
Z tego co wiem (choc moge sie oczywiscie mylic), nie ma juz czegos takiego jak globalna gwarancja w przypadku iPhone'ow, iPad'ow i iPod'ow.

#118 mateuszns1

mateuszns1
  • 138 postów
  • SkądNowy Sącz/Kraków

Napisano 25 czerwca 2012 - 21:49

Mi się wydaje ,że wystarczy jak w gwarancji pdf będzie podany numer seryjny iphone i już jej nie przekażesz:)

#119 maibatsu

maibatsu
  • 245 postów

Napisano 25 czerwca 2012 - 22:19

O jakim przekazywaniu mowisz ?

#120 sereksztum

sereksztum
  • 335 postów

Napisano 21 lipca 2012 - 20:09

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na błędną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie.
Pamiętaj, na tym forum bezwzględnie przestrzegamy zasad jęz. polskiego. Przeczytaj koniecznie TO.

#121 wojteqq13

wojteqq13
  • 100 postów
  • SkądWrocław*

Napisano 06 sierpnia 2012 - 14:51

Ja kupiłem iPhone 4s ze Stanów, mianowicie wujek mi przysłał i wszystko jest ok, jakie kłopoty, normalny iPhone, miejsce na karte jest wszystko git. Żadnych simlockow, wsadziłem karte z plusa, do dzisiaj jej używam. Wszystko jest wporządku.

#122 Spike

Spike
  • 84 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 sierpnia 2012 - 21:37

iPhone z USA Witam Mam właśnie pytanie odnośnie iPhona kupionego ze stanów bez simlocka. Mianowicie chciał bym się spytać o opłaty ponieważ sprawdzając ceny w USA przeliczając na nasze płacimy jakieś 2100/2300 za wersje 32 GB natomiast u nas w Polskim Apple Store musimy wydać aż 3100 zł jak dobrze pamiętam. Moje pytanie jest takie czy przy zakupie iPhona ze USA jakie są koszty wysyłki do Polski. Czy tylko i wyłącznie musi kupić mi to osoba w Stanach i wtedy wysłać jako Gift ? Z góry dziękuje za odpowiedz :)

#123 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 15 sierpnia 2012 - 22:05

Przeczytaj ten wątek, jest tu odpowiedź ;)

#124 scamdo

scamdo
  • 10 postów

Napisano 21 sierpnia 2012 - 22:59

co do iphone z usa i gwarancji - nie dziala w polsce ! kupilem w NY iphone 4s w marcu, miesiac czy dwa temu przestal mi dzialac aparat foto (nie otwiera sie ta przyslonka). Restore itp. nie pomoglo - zanioslem do BUW w Warszawie do ISource - powiedzieli, ze od lipca zeszlego roku nie maja autoryzacji na naprawy telefonow kupionych w usa i gwarancja nie dziala. Naprawa tego problemu natomiast to 1380 pln. Zadzwonilem jeszcze na infolinie do apple, ktora w isource mi podali, ale tam uslyszalem to samo. Pozostaje tylko skorzystanie z gwarancji z usa (Na szczescie za 2 tyg znajoma leci i wezmie mi tel do naprawy,a wlasciwie pewnie wymiany). pzdr s

#125 neochan

neochan
  • 26 postów

Napisano 14 września 2012 - 15:14

zamówiłem 4s na adres ciotki w USA, i wpisałem dane karty tej którą zamawiałem w polskim AOS, dostałem na @ link do zamówienia, ale wchodzę i mam: Something went wrong with your request. Please try again later. przez chwilę działało, ale przestało podałem dane zwykłej karty z mbanku, limity mam ustawione na wystarczające, ale kasy nie ściągnęło. to normalne? proszę o szybką odpowiedź bo mam czas na całą operację (z odbiorem) do max środy :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych