Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Autobuser - to już jest koniec


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 grych

grych
  • 42 postów

Napisano 13 kwietnia 2011 - 13:46

Hej, wycofałem dzisiaj Autobusera z AppStore. Uważam, że brak informacji ma większą wartość niż informacja błędna, a dostawca danych - strona autobuser.pl - niestety nie aktualizuje rozkładów od dawna i nie ma z nimi kontaktu. Podziękowania za darmowy program przyjmuję najchętniej w postaci piwa :) Nie mam możliwości skasowania programu z Waszych iPhonów, więc musicie z żalem zrobić to sami. Zagubionym w miejskiej dżungli polecam znakomite produkty konkurencji, np. kakaki :)

#2 trocu

trocu
  • 770 postów

Napisano 13 kwietnia 2011 - 23:24

Wielka szkoda.. służył dzielnie.. przyzwoity kawałek aplikacji. Pozdro

#3 neequo

neequo
  • 130 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 kwietnia 2011 - 13:04

To była bezapelacyjnie najlepsza aplikacja komunikacyjna. Wielka szkoda takiego projektu. Ja swojej nie wyrzucę - może kiedyś Autor jakimś sposobem przywróci całość do życia. Optymalnym rozwiązaniem byłaby współpraca z ZTM :)

#4 rowerek0000

rowerek0000
  • 115 postów

Napisano 26 kwietnia 2011 - 18:49

No niby jest ztm offline, ale mi się nie aktualizuje, tzn błąd połączenia wyskakuje...

#5 iklosu

iklosu
  • 172 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 kwietnia 2011 - 14:49

ehh... trzeba będzie poszukać czegoś innego :( polecicie jakiś darmowy app dla Warszawy?

#6 Endi

Endi
  • 414 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 kwietnia 2011 - 15:06

ehh... trzeba będzie poszukać czegoś innego :(
polecicie jakiś darmowy app dla Warszawy?


Nie do końca darmowy, ale najlepszy jest Scheduler Poland . Jak nie masz konta iTunes Store z kartą, to możesz też zapłacić SMSem

#7 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 kwietnia 2011 - 16:57

dokładnie. scheduler poland jest najbardziej rozbudowaną i niezawodną aplikacją tego typu w app store. poza tym obsługuje wiele miast, nie tylko wawę

#8 neequo

neequo
  • 130 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 czerwca 2011 - 13:43

Po śmierci Autobusera używam Scheduler Poland. Opłaciłem roczną subskrypcję. Niby działa, ale… Szybkość działania, prostota menu, nawet układ graficzny, wszystko to powoduje, że coraz bardzie tęsknię za Autobuserem. Autobuser - wróć! Zapłacę!!! I pewnie nie tylko ja.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych