Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iLeksyka Słowniki EN-PL (kody promocyjne)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
200 odpowiedzi w tym temacie

#26 Empiryczny

Empiryczny
  • 525 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 kwietnia 2011 - 20:59

KK3RRPNHA9T6 - złapane!

#27 roger1801

roger1801
  • 508 postów

Napisano 06 kwietnia 2011 - 21:04

A97PWY7ATNW3 dzięki :)


Bierzesz już 3 kod, troche chamsko z Twojej strony wobec innych użytkowników

#28 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 06 kwietnia 2011 - 21:06

Bierzesz już 3 kod, troche chamsko z Twojej strony wobec innych urzytkowników


tzn? Możesz rozwinąć, to są trzy różne aplikacje, więc w czym problem.

ps. użytkowników

#29 pikolo75

pikolo75
  • 341 postów
  • SkądWęgorzewo, Poland

Napisano 06 kwietnia 2011 - 21:10

Pytanie z ciekawości . Jak ktoś wykorzystał kod czy może przekazać aplikację lub kod innej osobie ?

#30 roger1801

roger1801
  • 508 postów

Napisano 06 kwietnia 2011 - 21:14

tzn? Możesz rozwinąć, to są trzy różne aplikacje, więc w czym problem.


Masz już 3 różne słowniki, znając życie nie skorzystaż z nich wogóle, a ściągasz bo są za darmo (jak typowy polak), ale pomyśl, że są ludzie którym by się przydał słownik i którzy będą z niego korzystać częsciej od Ciebie. Gratuluje samolubie. Tyle w tym temacie, nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu. Wykorzystaj wszystkie możliwe kody jakie będą.

Wracajać do tematu, super, że są jeszcze tacy ludzie jak mediakon i potrafią się dzielić tym co stworzyli, a nie tylko pazerować na innych (pozdrawiam Artur)

#31 Erykos

Erykos
  • 2 847 postów

Napisano 06 kwietnia 2011 - 21:18

Masz już 3 różne słowniki, znając życie nie skorzystaż z nich wogóle, a ściągasz bo są za darmo (jak typowy polak), ale pomyśl, że są ludzie którym by się przydał słownik i którzy będą z niego korzystać częsciej od Ciebie. Gratuluje samolubie. Tyle w tym temacie, nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu. Wykorzystaj wszystkie możliwe kody jakie będą.

Wracajać do tematu, super, że są jeszcze tacy ludzie jak mediakon i potrafią się dzielić tym co stworzyli, a nie tylko pazerować na innych (pozdrawiam Artur)

A skąd wiesz, że nie użyje? Bez przesady.

#32 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 06 kwietnia 2011 - 21:19

Masz już 3 różne słowniki, znając życie nie skorzystaż z nich wogóle, a ściągasz bo są za darmo (jak typowy polak), ale pomyśl, że są ludzie którym by się przydał słownik i którzy będą z niego korzystać częsciej od Ciebie. Gratuluje samolubie. Tyle w tym temacie, nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu. Wykorzystaj wszystkie możliwe kody jakie będą.

Wracajać do tematu, super, że są jeszcze tacy ludzie jak mediakon i potrafią się dzielić tym co stworzyli, a nie tylko pazerować na innych (pozdrawiam Artur)


Nie przeginaj kolego. Masz jakąś magiczną kule, że wiesz czy będę korzystał czy nie? Wrzuć na luz, pieklisz się bo nie zdążyłeś.

Mam prośbę nie obrażaj mnie wytykając pazerność, chamstwo czy samolubstwo. Uwagi ad persona zostaw dla siebie, bo ja w żaden sposób tego wobec Ciebie nie robię.

#33 Empiryczny

Empiryczny
  • 525 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 kwietnia 2011 - 21:20

(...) nie skorzystaż (...)


Kurczę, może faktycznie trzeba chłopakowi odstąpić jakiś słownik.

#34 m@rcinek

m@rcinek
  • 378 postów

Napisano 06 kwietnia 2011 - 21:24

Nie wiedziałem, że kolejna okazja będzie tak szybko :P

#35 mediakon

mediakon
  • 214 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 kwietnia 2011 - 21:27

Wyluzujcie proszę, bo... kodów jest wiele i każdy dostanie swoją szanse! ;)

#36 Luke102

Luke102
  • 18 postów
  • SkądBytom, PL

Napisano 06 kwietnia 2011 - 21:30

a ja zapytam jaka jest różnica między delux i standard ? czy tylko ilość haseł ?

#37 pikolo75

pikolo75
  • 341 postów
  • SkądWęgorzewo, Poland

Napisano 06 kwietnia 2011 - 21:31

Wyluzujcie proszę, bo... kodów jest wiele i każdy dostanie swoją szanse! ;)


Trzymam was za słowo , czekam z niecierpliwością .

#38 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 06 kwietnia 2011 - 21:32

a ja zapytam jaka jest różnica między delux i standard ? czy tylko ilość haseł ?


Właśnie, bardzo ciekawe pytanie.
Dzięki kodom (serdecznie dziękuję) mam Standard i Doctor, zakupiłem właśnie Businessman. Czy wersja Deluxe coś wniesie do tego zestawu?

#39 FishBB

FishBB
  • 1 244 postów
  • SkądPOLAND

Napisano 06 kwietnia 2011 - 21:35

a ja zapytam jaka jest różnica między delux i standard ? czy tylko ilość haseł ?

Ilość haseł, specjalizacje, kategorie.
Deluxe jest największą wersją.
mediakon dziękujemy :) Ja postanowiłem jutro zakupić Hello Word bo zarówno ta aplikacja jak i iLeksyka to numery 1 w swoich kategoriach. 5 gwiazdek bez zastanowienia :)

#40 mediakon

mediakon
  • 214 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 kwietnia 2011 - 21:46

;) z góry dziękuję za gwiazdki, mam nadzieje że aplikacje będą przydatne, a Wy podpowiecie czego Wam ewentualnie brakuje. Jeżeli chodzi o wersje Deluxe to jest to najbardziej rozbudowana aplikacja, posiada m.in. synonimy, antonimy, powiązania między słowami , przykłady zastosowań oraz oczywiście największą bazę danych (wszystkie iLeksyki EN-PL w jednym). Z ciekawostek mogę dodać iż do appStore wielkimi krokami zmierza kolejna wersje tym razem Francusko-Polska z wymową (prawdziwy lektor).

#41 Luke102

Luke102
  • 18 postów
  • SkądBytom, PL

Napisano 06 kwietnia 2011 - 21:48

a kiedy będzie wymowa w EN ?

#42 mediakon

mediakon
  • 214 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 kwietnia 2011 - 22:10

a kiedy będzie wymowa w EN ?


Wersja EN jest największym słownikiem spośród słowników Leksyki, jednak nie posiada jeszcze wymowy. Lektorzy pracę nad wymową rozpoczną prawdopodobnie od lipca, jednak nagrywanie słów potrwa około roku z racji ilości danych. Chcemy to zrobić dobrze i nie używać do wymowy automatów. Przy automatycznej wymowie często słychać błędnie wymawiane słówka ;(.

#43 Sebol

Sebol
  • 501 postów

Napisano 06 kwietnia 2011 - 22:11

Super, że podchodzicie do tego tak profesjonalnie. Mam nadzieje, że uda mi się zdobyć kod na słowniczek :) to jeden z najbardziej przydatnych typów aplikacji na iOS

#44 Bebop

Bebop
  • 10 postów

Napisano 06 kwietnia 2011 - 22:15

A szansa na transkrypcje jest?

#45 Luke102

Luke102
  • 18 postów
  • SkądBytom, PL

Napisano 06 kwietnia 2011 - 22:18

.. kolejne pytanko które mi się nasuwa :-) dlaczego nie zrobicie wersji LITLE darmowej z ograniczeniem czasowym by można by było przetestować waszą aplikację :-) Myślę że zachęciło by to potencjalnych klientów :-) co do pracy z lektorami - to naprawdę ogrom pracy :-) ale myślę że warto :-)

#46 mediakon

mediakon
  • 214 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 kwietnia 2011 - 22:30

Wersja Lite czeka na akceptacje... Pomyslimy o trialu wersji Deluxe, czyt. dobry pomysl.

#47 Luke102

Luke102
  • 18 postów
  • SkądBytom, PL

Napisano 06 kwietnia 2011 - 22:32

myślę że dobry to mało powiedziane :-) uważam że to świetny pomysł :-) testujesz .... jeśli Ci się podoba, akceptujesz i ... :-) kupujesz :-)

#48 pikolo75

pikolo75
  • 341 postów
  • SkądWęgorzewo, Poland

Napisano 07 kwietnia 2011 - 04:10

Proszę pilnie o kody do iLeksyka Standard | English-Polish Dictionary - iPhone

#49 mediakon

mediakon
  • 214 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 kwietnia 2011 - 06:59

Kod dla wersji iLeksyka Deluxe | English-Polish Dictionary:
47KTXW9WFXKY

iLeksyka Doctor | English-Polish Dictionary:
63PMM9JLPMLJ
4MA3EJA6LEFT
KR49WKF7JF4H

iLeksyka Standard | English-Polish Dictionary:
FJXWMMAHA77R
9AATF3FFFTE4
TXFYM9PWJEKA

Proszę wpisujcie wykorzystane kody!

Z pozdrowieniami
Mediakon

#50 r4id

r4id
  • 221 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 07 kwietnia 2011 - 07:07

iLeksyka Standard | English-Polish Dictionary: TXFYM9PWJEKA Dziękuję bardzo. ps. ktoś wykorzystał kod "deluxe" i się tym nie pochwalił ;p




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych