Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

BackStab - Henry Blake's Tale


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
84 odpowiedzi w tym temacie

#76 LewyM1

LewyM1
  • 252 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 30 czerwca 2011 - 09:18

to jak wy na oko te fpsy mierzycie to skad wy tam widzicie 60 fps?! ludzkie oko juz przy +30 nie widzi roznicy...no szkoda slow na takich specow hahah
co do samej gry, to gralem u kolegi w to przez chwile na 3gs i powiem, ze jak na gre gameloftu to jest niezla faktycznie troche klatkuje, nie wiem jak chodzi na 4

Zobacz sobie jakiś film w tej samej jakości w 30fps i 60fps. Ja widzę róznicę, tak jak w grach.

#77 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 30 czerwca 2011 - 14:00

Zobacz sobie jakiś film w tej samej jakości w 30fps i 60fps. Ja widzę róznicę, tak jak w grach.

lol o czym ty czlowieku mowisz...film w mniejszej ilosci klatek jest nagrywany w calkiem inny sposob niz ten w ~60fps, ktory wyglada bardziej realistycznie jakby to bylo krecone z wesela itd.
ale nie pierdo***l smutow, ze widzisz 60 fps na oko, czlowieku troche logiki...

#78 terrorizer

terrorizer
  • 140 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 czerwca 2011 - 14:51

Różnica między 30 a 60 FPS w grach jest gołym okiem widoczna i nie trzeba być specem

#79 Marc03

Marc03
  • 10 postów

Napisano 30 czerwca 2011 - 15:23

terrorizer no chyba w oku frapsa masz. 30 fps to maksimum dla ludzkiego oka. 60 fps jest do FPS'ów, gdzie potrzebny jest niezwykły refleks i niezwykły sprzęt...

#80 Neo0O

Neo0O
  • 502 postów

Napisano 30 czerwca 2011 - 15:47

ale z was spece. jasne ze jest roznica pomiedzy 30 a 60 fpsami i kazdy to zauwazy. Nie mowie ze powiem ze jest 48 klatek czy 50, ale roznice w 10 fpsach poznam. Moze dlatego ze sie na tym znam. Wiekszosc z was to pewnie casuale grajacy tylko na ipadach i iphonach, w porywach do wii, wiec co wy wiecie o grach. wlacz sobie jakas gre na pc, zmien sobie detale tak zeby miec te 30 fpsy a potem 60. tak naprawde grajac na pc 30 fpsow to jest za malo, 40 to juz jest w miare plynnie. jak masz 30 fpsow to widac ze gra przycina i nie jest super plynna.

#81 Faq

Faq
  • 255 postów

Napisano 30 czerwca 2011 - 17:41

to jak wy na oko te fpsy mierzycie to skad wy tam widzicie 60 fps?! ludzkie oko juz przy +30 nie widzi roznicy...no szkoda slow na takich specow hahah


szkoda słów to na ciebie (Btw: Zaopatrz się w słownik)... Popatrz na to w hd

YouTube - ‪30 fps VS 60 fps 720p‬‏

Jak nie widzisz różnicy to jesteś ślepy widocznie:P

Aha. Ludzkie oko widzi do 60 fps.To że powyżej 25 jest już płynnie i nie ma widocznych przeskoków nie znaczy że nie widać więcej (Filmy zazwyczaj maja 24-25 fps) Jest po prostu "Płynniej". Myślisz że dlaczego telewizory 3d maja odświeżanie 120 klatek/s ? bo wyświetlają naprzemiennie 60 klatek dla prawego i lewego oka by uzyskać 3d

#82 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 30 czerwca 2011 - 18:37

szkoda słów to na ciebie (Btw: Zaopatrz się w słownik)... Popatrz na to w hd

YouTube - ‪30 fps VS 60 fps 720p‬‏

Jak nie widzisz różnicy to jesteś ślepy widocznie:P

Aha. Ludzkie oko widzi do 60 fps.To że powyżej 25 jest już płynnie i nie ma widocznych przeskoków nie znaczy że nie widać więcej (Filmy zazwyczaj maja 24-25 fps) Jest po prostu "Płynniej". Myślisz że dlaczego telewizory 3d maja odświeżanie 120 klatek/s ? bo wyświetlają naprzemiennie 60 klatek dla prawego i lewego oka by uzyskać 3d

nie wiem po co mam sie zaopatrzyc w slownik...?
widze, ze kazdy mowi o czym innym...
takie mowienie, ze na oko widzisz 60 fps to se mozesz wsadzic...frapsa nikt w oku nie ma, bo i tak nie odroznisz ile jest faktycznie...
nie wiem po co wyjezdzasz tutaj z telewizorami 3d lol, to calkiem co innego, no rece opadaja, koniec tej bezsensownej pisaniny...nara

#83 Faq

Faq
  • 255 postów

Napisano 01 lipca 2011 - 11:18

nie wiem po co mam sie zaopatrzyc w slownik...?
widzę, ze każdy mówi o czym innym...
takie mówienie, ze na oko widzisz 60 fps to se możesz wsadzić...frapsa nikt w oku nie ma, bo i tak nie odrożnisz ile jest faktycznie...
nie wiem po co wyjeżdżasz tutaj z telewizorami 3d lol, to całkiem co innego, no ręce opadają, koniec tej bezsensownej pisaniny...nara


Po co ? skoro nie umiesz pisać poprawną polszczyzną to może zaopatrz się w ten słownik jednak...

a co do dalszej części twojego posta to radze sprawdzić w Wikipedii co to są te "sensowne argumenty" bo "ręce opadają" nimi nie są. nie kłoć się z kimś kto ma większa wiedzę z zakresu informatyki i technologi od ciebie bo ci nawet "sensowne" i rzeczowe argumenty nie pomogą jeśli znów nie chcesz być zjechany. Słowo "nara" uważam za prostacką próbę zakończenia dyskusji spowodowaną frustracja wynikająca z braku "sensownych argumentów"

#84 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 01 lipca 2011 - 14:51

Po co ? skoro nie umiesz pisać poprawną polszczyzną to może zaopatrz się w ten słownik jednak...

a co do dalszej części twojego posta to radze sprawdzić w Wikipedii co to są te "sensowne argumenty" bo "ręce opadają" nimi nie są. nie kłoć się z kimś kto ma większa wiedzę z zakresu informatyki i technologi od ciebie bo ci nawet "sensowne" i rzeczowe argumenty nie pomogą jeśli znów nie chcesz być zjechany. Słowo "nara" uważam za prostacką próbę zakończenia dyskusji spowodowaną frustracja wynikająca z braku "sensownych argumentów"

nie masz nic ciekawego do powiedzenia to czepiasz sie bledow? ale jakich bledow? bledow nie robie, a to, ze nie uzywam polskich znakow to inna sprawa lol

#85 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 01 lipca 2011 - 15:37

No i fajnie Panowie. Kolejny temat o grach zostaje zamknięty na życzenie uczestników. Nie potraficie rozmawiać normalnie, to nie będziecie w ogóle.

@ciekawski, robisz błędy. Brak wielkich liter na początku zdania, kropek na końcach, ogonków, to są błędy i nie będziemy ich tolerować na forum. To nie chat z koleżanką tylko forum publiczne i formę wypowiedzi trzeba zachować.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych