Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Podstawka chłodząca pod MBP 13"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#26 internex

internex
  • 592 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 18 lipca 2011 - 13:03

Przepraszam za odkopywanie tematu, ale aktualnie zastanawiam się nad nabyciem podstawki chłodzącej do mejgo MacBook'a Pro. Przez ostatnie kilka tygodni doprowadzam go do granic możliwości i przez to jego temperatura pracy przekracza chyba wszystkie normy. Nie ulega wątpliwości, że w przeciągu roku od zakupu do wnętrza dostało się dużo kurzu. Zamierzam go zatem oddać do czyszczenia w Apple Store gdy tylko skończę aktualny projekt. Problem z przegrzewaniem nie dotyczy jedynie okolic klawisza Esc tak jak miało to miejsce w moich poprzednich MacBook'ach. W tym grzeje się dosłownie cała obudowa. Na dolnej pokrywie można z powodzeniem smażyć jajecznicę na śniadanie. Nie wspomnę jak gorące jest miejsce, o które opiera się ręce. Od kilku dni podkładam pod komputer różne dziwne elementy, które powodują, że dolna pokrywa nie przylega bezpośrednio do powierzchni biurka i ten ruch oszczędził mi średnio 7*C. Po dłuższym zastanowieniu i zbadaniu rynku natknąłem się na podkładkę Targus AWE55. Czy ktokolwiek ma jakieś doświadczenia związane z tym produktem? Wszelkie komentarze na amazonie i innych sklepach zdają się potwierdzać hipotezę, że jest to najlepszy produkt na rynku... Z góry dzięki za odpowiedzi.

#27 mastedar

mastedar
  • 35 postów

Napisano 14 sierpnia 2011 - 22:00

Nie prościej samemu zdjąć dolną pokrywę i dmuchnąć powietrzem gdzie trzeba? Na pewno taniej Cię wyniesie powietrze i zestaw śrubokrętów niż czyszczenie w serwisie.

#28 internex

internex
  • 592 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 14 sierpnia 2011 - 22:47

Mam AppleCare, więc czyszczenie będzie za darmo. Jeszcze odpadły mi te czarne stopki z dolnej pokrywy, więc poproszę Geniuszy również o nie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych