Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Prepaid do Iphona 4 w Polsce (moze byc wicinany :P)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 macmus

macmus
  • 48 postów

Napisano 11 marca 2011 - 20:15

Witam, Otóż jestem czasem przejazdem w Polsce i szukam na ten czas jakiegoś sensownego operatora z dobrym pokryciem. Chodzi mi tutaj za równo nie tylko o coś takiego jak PLAY internet, że nie mam dostepu do usług GSM. Chciałbym korzystać zarówno z numeru telefonu jak i transmisji danych. Jeżeli operator nie ma microSim'a mam wycinarkę więc problem nie istnieje :) Jakie macie sugestie ? Czy play fresh jest dobrą ofertą ? Jest lepiej w Plusie lub Orange, a moze Era? Jeżeli jest to karta tylko pakietowa (bez GSM) to musi być b. dobre pokrycie zeby mozna po GPRsie korzystać z SIP'a. Powiem szczeże, że sie nie orientuje w ogole w Polskich promocjach :/ Operarator bez znaczenia ważne żeby to była karta prepaid. Z góry wielkie dzięki, PS: Mbank mobile jest z microSimem ? PPS: Orange Free jest z microSimem i widze ze jest dość konkurencyjny ? :)

#2 Gość_blues55_*

Gość_blues55_*

Napisano 11 marca 2011 - 20:24

Orange free na kartę w wersji microsim.

#3 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 11 marca 2011 - 20:36

Ja używam wycinanej karty z Ery i jest OK ;) Sprawdź sobie mapki z zasięgiem na stronach operatorów. PS Można kupić w dobrej cenie prepaid Orange Free na allegro.

#4 macmus

macmus
  • 48 postów

Napisano 12 marca 2011 - 05:25

hey, a czy z orange free mozna dzwonic normalnie ? dostaje sie numer jak w przypadku innych prepaidow, czy to wyglada podobnie jak w przypadku play internet ?

#5 Paprochwbody

Paprochwbody
  • 461 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 marca 2011 - 06:36

Można dzwonić normalnie, ma się normalny numer telefonu. Kup za 100 zł, dostaniesz za to 7 GB danych i 110 zł na rozmowy niezależnie od tego.

#6 North

North
  • 1 336 postów

Napisano 12 marca 2011 - 07:43

Jeśli nie wysylasz wielu SMS, to Orange Free będzie dla ciebie najlepszy, bo są bardzo duże bonusy za doladowanie. Natomiast jeśli zależy ci tez na tanich SMS, to sprawdź ofertę GaduAir:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych