Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Ogólne] Stock Widget


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 dzieciuch

dzieciuch
  • 14 postów

Napisano 27 marca 2007 - 20:56

Witam. Świeży jestem, więc może pytanie wydawać się*nie na miejscu, ale odpowiedzi nie znalazłem na forum. Jak zmusić Stock widget do wyświetlania notowań z GPW. Quote.com daje taką możliwość, jednak nie do końca wiem co wpisać jako nazwe waloru. Testowałem chyba wszystkie możliwe kombinacje nawiasów, plusów i innych.. Dzięki za ewentualną pomoc, bądź również ewentualne zainteresowanie. :) Nie zauważyłem na dole, strony. Rozumiem, że jest z tym problem..

#2 Carnage

Carnage
  • 98 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 31 marca 2007 - 09:34

Mam ten sam problem, z tego co wiem to nie ma takowego jeszcze - pozostaje nam tylko czekać....

#3 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 31 marca 2007 - 10:45

Albo zrobić ;)

#4 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 31 marca 2007 - 10:49

przydal by sie taki widget co by wyswietlal wybrane przez usera spolki gieldowe i ich notowania no i WIGi... ale by to ulatwilo zycie niektorym:)

#5 Carnage

Carnage
  • 98 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 21 kwietnia 2007 - 22:06

Albo zrobić ;)


rozumiem, że kolega zgłasza się na ochotnika ? ;-)

#6 alchemique

alchemique
  • 19 postów
  • SkądLublin//Wawa

Napisano 26 kwietnia 2007 - 14:00

przydal by sie taki widget co by wyswietlal wybrane przez usera spolki gieldowe i ich notowania no i WIGi... ale by to ulatwilo zycie niektorym:)



Nie ma jeszcze takiego?
Troche niedobrze.
Jakby ktos sie przypadkiem natkna na cos podbnego w sieci podrzucicie sznurka mam nadzieje :P

#7 Simborek

Simborek
  • 1 272 postów
  • SkądZewsząd. Obywatel Świata.

Napisano 26 kwietnia 2007 - 15:25

Kiedyś ktoś mi polecił widget Dash Clipping:

http://www.macupdate...fo.php/id/22442

Z jego pomocą, z fragmentu dowolnej strony internetowej, można zrobić widgeta - wystarczy tylko wpisać adres, wypozycjonować i... już :D


Myśle, że wystarczy tylko znaleść sobie odpowiadający serwis z wynikami giełdowymi i wziu do widgeta :)

Ja na próbę wykorzystałem stronkę http://gpw.com.pl/ i wygląda to mniej więcej tak:

Dołączona grafika


Mam nadzieje, że to Wam pomoże choć troche :)
  • Carnage lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych