Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukuję nawigacji na iOS…


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
277 odpowiedzi w tym temacie

#1 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 28 kwietnia 2009 - 19:03

Z powodu sporej ilości tematów, w których poszukujecie nawigacji dostosowanej do własnych potrzeb, postanowiłem połączyć wątki dotyczące pomocy w wyborze nawigacji.

#2 wolfge2

wolfge2
  • 94 postów

Napisano 01 lipca 2009 - 11:00

Poszukuję nawigacji na iOS - sprawnej, dokładnej, ładnej i niedrogiej… W ostatnim czasie wyszły dwie "pełniejsze" wersje nawigacji samochodowych. Mowa o IDA Europe i Navigon, które są dosyć drogie. Proszę o opinię na temat którą nawigację warto kupić, nie biorąc pod uwagę ich cen.

#3 chayenne

chayenne
  • 393 postów
  • SkądWilanów, Warszawa, Poland

Napisano 01 lipca 2009 - 11:08

przeczytaj tematy odnośnie obydwu nawigacji i sam zdecyduj. a jeśli nie bierzesz pod uwagę ich cen to kup obie. w tamtych tematach masz wypisane zalety i wady kazdego programu.

#4 wolfge2

wolfge2
  • 94 postów

Napisano 01 lipca 2009 - 11:13

Rozumiem, ale nie mam zbytnio czasu na testowanie i pobieranie obu, a ktoś kto już ma może się wypowiedzieć. Mam IDA na Licencji 7 dniowej, i jest bardzo w porządku, ale nie wiem czy Navigon nie miażdży IDY na głowę.

#5 chayenne

chayenne
  • 393 postów
  • SkądWilanów, Warszawa, Poland

Napisano 01 lipca 2009 - 11:36

jedni mowia ze mapy sa lepsze w ich okolicy w IDA inni w Navigonie w ida mozesz dodac punkty poi w navigonie nie (w navigonie jest duza baza punktow poi w standardzie) na dzien dzisiejszy ida jest po polsku navigon nie dla mnie navigon ma ladniejsze mapy i tam gdzie potrzebuje sa dokladne ida ma rozbudowane menu bardziej.

#6 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 lipca 2009 - 07:11

wez ida... brzydsze mapy ale obsluga o niebo lepsza... mozna wgrywac poi bez problemu... np fotoradary...dzialaja b.ladnie tylko btw...poczekaj az sygic europa wroci do appstore w ida z cydi sie nie babraj...

#7 wolfge2

wolfge2
  • 94 postów

Napisano 02 lipca 2009 - 08:23

Wątpię, żeby AppStore kiedykolwiek wrzuciło iDE, bo coś musiało z nią być, że nie chcieli jej wrzucić od razu.(wg mnie pierwszym problemem było to, że aplikacja była oddzielnie, i mapy też, a drugim to, że w regulaminie AppStore jest, iż za aplikację płacimy TYLKO raz. (a w przypadku iDY płącimy po ściągnięciu). Już mam iDE i Navigatora.

#8 chayenne

chayenne
  • 393 postów
  • SkądWilanów, Warszawa, Poland

Napisano 02 lipca 2009 - 09:05

wolfge - nie wiem czy wiesz ale jest teraz opcja w Appstore ze kupujesz program i mozesz dokupowac sobie dodatki. a IDA moze nie beidze w appstore ale jest/byl/bedzie sygic - a to jest to samo.

#9 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 lipca 2009 - 09:08

ida jest w appsotrze wersja na europe tez byla ale zniknela po bledzie... z tego co wiem ma wrocic...

#10 Mrok777

Mrok777
  • 2 postów

Napisano 02 lipca 2009 - 16:10

mam nadzieję że wróci, gdyż ją zakupiłem i jak dotychczas nie było dane mi jej zciągnąć ani na maca ani na iph

#11 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 lipca 2009 - 17:13

zabrzmi to dziwnie... ale jezeli juz skasowali ci pieniazki a nie mozesz tego sciagnac... to na twoim miejscu sciagalbym cracked *.ipa z wgrana mapa polski i fotoradarami bez zadnego kaca moralnego apple naprawi blad to wywalisz i sciagniesz wlasciwa wersje bo w tej chwili to ty placisz za czyjes bledy-.-

#12 Colin 79

Colin 79
  • 263 postów
  • SkądWałbrzych, Poland

Napisano 02 lipca 2009 - 23:22

Od niedawna intersuje sie nawigacją i nie posiaam JB. Wiec prosze o podpowiedz jaką mape najlepiej wgrac (tylko Polska) w telefon bez JB. Nie ukrywam, ze chodzi mi o nawigacje darmową. Pozdrawiam

#13 straubus

straubus
  • 390 postów
  • SkądOpole/ Prudnik

Napisano 03 lipca 2009 - 09:21

no to darmowej chyba nie znajdziesz i będą Cię musiały zadowolić mapy "wbudowane" w iPhona.

#14 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lipca 2009 - 09:23

Które bez jailbreaka również nie są darmowe jeśli nie mamy nielimitowanego dostępu do internetu... ;)

#15 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 31 lipca 2009 - 17:58

Tania nawigacja - jaka ? Czy mógłby ktoś polecić mi jakąś prostą, tanią nawigację do iPhone'a. Na początku myślałem o offmaps, ale potem się zorientowałem, że to tylko mapki offline, które mogę pobrać wczesniej ;) Wiem, że jest kilka porządnych navi, ale kosztują no dosyć sporo. Nawigacje w telefonie chce mieć tylko dla "bajeru" :P

#16 Machiavelist

Machiavelist
  • 156 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 31 lipca 2009 - 18:26

Taniej to chyba nie ma, a wydawać 100 dolców dla bajeru chyba nie warto. Może sobie odpuść po prostu

#17 SoFF

SoFF
  • 17 postów
  • SkądŚwięte miasto

Napisano 31 lipca 2009 - 18:35

Może xGPS, prosta nawigacja, można powiedzieć że tylko dla "bajeru" ;)

#18 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 01 sierpnia 2009 - 07:54

Może xGPS, prosta nawigacja, można powiedzieć że tylko dla "bajeru" ;)


Niestety na tą chwilę JB nie chce robić...
Chyba tylko kupię offmaps :)

#19 kros

kros
  • 191 postów

Napisano 01 sierpnia 2009 - 09:56

Za 300 zł można kupić Nawigację mio 200. Dodatkowo można ją odblokować i wgrać każdy program do nawi jaki chcemy.. Nawigacja bardzo dobra posiada ulice których nie ma nawet automapa..

#20 BartGoc

BartGoc
  • 88 postów

Napisano 02 sierpnia 2009 - 22:03

Za 300 zł można kupić Nawigację mio 200. Dodatkowo można ją odblokować i wgrać każdy program do nawi jaki chcemy.. Nawigacja bardzo dobra posiada ulice których nie ma nawet automapa..


A skąd kolega wysnuł takie wnioski??!!??

bar-trek - do samochodu kup sobie coś faktycznie ala McGiver, co da się odblokować i wgrać jaką kolwiek (wg uznania) mapę/program, czyli navi do samochodu (polecam Thomson420).

#21 Ipod-Store

Ipod-Store
  • 34 postów
  • SkądPoznan/Puszczykowo

Napisano 16 sierpnia 2009 - 16:27

Tom Tom ? Navigone ? IDA ? A moze inna ? Witam Serdecznie, Czytam wpisy na forum i nie ma nigdzie odpowiedzi ktora by mnie zadowolila. Chcialbym kupic nawigacje do Iphona 3g po JB ale nie wiem ktora wybrac. Chcialbym aby nawigacja miala jak najdokladniejsza mape Polski, komunikaty glosowe po polsku, mozliwosc aktualizacji mapi co najwazniejsze aby ostrzegala o foto radarach w Polsce(jesli wogole jaka kolwiek navi to oferuje) Aby mi jak najbardziej pomoc prosze takze o inf. na temat innych cech polecanej navigacji. Dzieki za Pomoc!!

#22 Andreas1000

Andreas1000
  • 295 postów
  • SkądGliwice

Napisano 16 sierpnia 2009 - 16:47

Jak to już ktoś wcześniej napisał, sam przetestuj, ta która bardziej ci się spodoba kup. To nie są małe pieniądze, by od tak wywalić w błoto, wiem piractwo tutaj nie jest tolerowane ale można to porównać do jazdy próbnej samochodem. To na tyle.

#23 asika

asika
  • 2 postów

Napisano 13 października 2009 - 11:50

Mapa Izraela Poszukuję programu, który zawiera mapę Izraela. Jest w ogóle jakiś?

#24 radziwoj

radziwoj
  • 49 postów
  • SkądGdynia

Napisano 13 października 2009 - 22:38

Poszukuję programu, który zawiera mapę Izraela. Jest w ogóle jakiś?


Jest jest, a mianowicie IGo My Way może mieć mapkę :)

#25 Krzema

Krzema
  • 190 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 19 października 2009 - 20:12

Do xGPS (darmowy) też możesz sobie ściągnąć, podobnie jak mapę dowolnego fragmentu Ziemi (korzysta z Googlowskich map) :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych