Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Sleep Cycle - czy to naprawdę działa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Sleep Cycle - czy to naprawdę działa? (0 użytkowników oddało głos)

  1. Tak (4 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

  2. Nie (2 głosów [25.00%])

    Procent z głosów: 25.00%

  3. Nie wierze w takie aplikacje (2 głosów [25.00%])

    Procent z głosów: 25.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 radko93

radko93
  • 949 postów
  • SkądWrocLove

Napisano 27 lutego 2011 - 19:14

Zaciekawiony dużą popularnością i bardzo dobrymi ocenami aplikacji Sleep Cycle Alarm Clock także postanowiłem ją zakupić. W skrócie, aplikacja ma nas obudzić w czasie, gdy nasz sen będzie najlżejszy. Aby to uczynić przez całą noc monitoruje naszą aktywność za pomocą akcelerometru i mikrofonu (tutaj nie jestem taki pewny). Podczas pierwszej nocy aplikacja wyłączyła się o 5 rano sama, podczas drugiej było już OK. Na razie nie zauważyłem efektu, ale aplikacja ma się niby dostrajać kilka nocy. Najbardziej jednak zaskoczył mnie bardzo przyjemmny sposób budzenie - narajastający, spokojny dźwięk, a jak nas nie dobudzi, co jest niemożliwe, gdyż telefon mamy w nocy koło siebie(dla mnie to wada, nie lubie go na noc wyłączać a często znajdzie się ktoś to potrafi z nudów w nocy przydzwonić), to telefon zaczyna też wibrować. Dla mnie to już coś, można też wybrać swój utwór z iPod'a czy inne przygotowane dźwięki. Przynajmniej nie budzę się już spanikowany, jak to działo się w przypadku wbudowane budzika.
Czy ktoś może posiada tą aplikacje? Jak działa?

#2 Lestek

Lestek
  • 880 postów

Napisano 27 lutego 2011 - 23:43

Ja mam. Kiedyś używałem i byłem zadowolony ale ostatnio jakoś zapomniałem o tym. Od dziś znów zacznę. Tak na marginesie - ja lubię wieczorne piwko więc często w nocy siusiam a to zaburza pracę programu :P

#3 radko93

radko93
  • 949 postów
  • SkądWrocLove

Napisano 28 lutego 2011 - 14:55

Ja już trzeci dzień testuje, dzisiaj pierwszy dzień roboczy i całkiem przyjemnie mnie obudziło o 6 ;) także polecić na razie można ;)

#4 robgrab

robgrab
  • 1 384 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 lutego 2011 - 15:18

Nawet to działa, przez trochę używałem. Ale nie pasowało mi w tym programie ciągłe podłączanie co noc telefonu pod ładowarkę.

#5 Perass

Perass
  • 46 postów

Napisano 03 marca 2011 - 22:52

Zobaczę jak to działa na iPodzie 4. Jak przetestuję to wrzucę recenzję, o ile nie zapomnę. Jakbym zapomniał to nich mi ktoś przypomni w prywatnej ;D

#6 menshealth82

menshealth82
  • 73 postów

Napisano 04 marca 2011 - 18:28

Telefon ma leżeć obok, czy pod poduszką?

#7 proxx

proxx
  • 1 264 postów

Napisano 04 marca 2011 - 19:12

obok,wszystko masz w programowym tutorialu

#8 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 04 marca 2011 - 19:15

Też to mam, ale nie reaguje na poruszanie się. Musiał bym chyba spać na telefonie, a nie obok niego, a to już lekka przesada.

#9 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 04 marca 2011 - 19:25

kiedyś to testowałem i parę razy mnie obudziło chwilę wcześniej przed wyznaczonym czasem, ale nie odczułem żeby to miało jakiś wpływ na moje samopoczucie... Raz też miałem taką sytuację, że nastawiłem budzik na 6:00, a ten wspaniały program obudził mnie niemalże godzinę wcześniej ;) fajne za to są wykresy :)

#10 goodall

goodall
  • 369 postów

Napisano 04 marca 2011 - 19:41

Ja mam. Kiedyś używałem i byłem zadowolony ale ostatnio jakoś zapomniałem o tym. Od dziś znów zacznę.
Tak na marginesie - ja lubię wieczorne piwko więc często w nocy siusiam a to zaburza pracę programu :P

wlasnie nie zaburza.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych