Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AVPlayer & AVPlayerHD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
142 odpowiedzi w tym temacie

#51 krl.krl

krl.krl
  • 522 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 kwietnia 2011 - 17:42

Przekodujcie napisy na UTF-8 i powinno działać.

#52 pawlo716

pawlo716
  • 64 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 lipca 2011 - 13:16

Czy może ktoś mi powiedzieć jak po wgraniu filmu do iPada mam odtworzyć ten film? Wgrałem go za pomocą wifi jest na liście w Media Explorerze ale po stuknięciu w tytuł na dole ekranu kręci się kółko (przy tej lupie i zakręconej strzałce) i nic więcej się nie dzieje. Proszę o pomoc :) Nieaktualne, działa :)

#53 piotrgo88

piotrgo88
  • 192 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 11 lipca 2011 - 17:07

Mam problem z napisami: za wolno się odtwarzają, muszę ręcznie ustalić prędkość napisów na 2.397. Napisy pobieram przez napiprojekt i zmieniam w Microsoft office 2007 nawiasy z { na [. I ustawiam kodowanie w programie na windows cp-1250. Napisy i film wgrywam za pomocą iphone Explorer przez usb. Jakieś rozwiązanie tego problemu?

#54 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 11 lipca 2011 - 18:11

wejdz na .:: Napisy24.pl ::. - nowy wymiar napisw znajdz napisy odpowiednie Czas trwania: Rozdzielczość: FPS: Rozmiar pliku: i sciągnij mpl2 lub subrip powinno wtedy grać a po zmianie nawiasow tak jest niestety

#55 piotrgo88

piotrgo88
  • 192 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 12 lipca 2011 - 10:41

A nie mozna edytowac jakiegos pliku za pomoca iFile ustalajac w nim predkosc odtwarzania napisow? Bo jak widze, ze jak raz sie ustali dla danego filmu predkosc napisow to zapamietuje ustawienia i przy nastepnym odtworzeniu pamieta predkosc napisow.

#56 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 12 lipca 2011 - 11:20

mieli dawno temu zrobic aktualizacje zeby obslugiwal ten format z tymi nawiasami

#57 piotrgo88

piotrgo88
  • 192 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 12 lipca 2011 - 11:43

Sama zmiana nawiasow w ms office to nie problem, tylko zmiana predkosci odtwarzania napisow z 1.000 na 2.397 wymaga klikania 1397 razy, jakby nie mogli zrobic recznego wpisywania z klawiatury. Predkosc napisow musi byc zapisana w jakims pliku, pytanie w ktorym..

#58 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 12 lipca 2011 - 20:47

naprawdę prościej jest :
wejdz na .:: Napisy24.pl ::. - nowy wymiar napisw
znajdz napisy
odpowiednie
Czas trwania:
Rozdzielczość:
FPS:
Rozmiar pliku:
i sciągnij
mpl2 lub subrip

bo raczej aktualizacji sie juz nie doczekamy

---------- Wpis dodano o 21:47 ---------- Poprzedni wpis dodano o 21:28 ----------

ewentualnie ściągamy z NapiProjekt - program pobierający napisy do filmów. i konwertujemy na mpl2 na
Konwerter online napisw filmowych txt-srt oraz plikw tekstowych.

#59 Patrycja_

Patrycja_
  • 138 postów
  • Płeć:

Napisano 19 lipca 2011 - 15:41

AVPLAYER film w rozdzielczosci 1920x1080 chodzi bez problemu tylko musi być w mp4 tylko trzeba włączyć opcje włacz H/W dekoder testowałam na trailerze Transformer 3 Dark of the moon

#60 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 19 lipca 2011 - 16:24

AVPLAYER film w rozdzielczosci 1920x1080 chodzi bez problemu tylko musi być w mp4 tylko trzeba włączyć opcje włacz H/W dekoder testowałam na trailerze Transformer 3 Dark of the moon

cudow gosciu nie odkryles...wiekszosc juz wiedziala o tym od dawna...
i to nie tylko w avplayer odtworzysz taki plik bez scinania, ale w kazdym playerze...

#61 Patrycja_

Patrycja_
  • 138 postów
  • Płeć:

Napisano 20 lipca 2011 - 02:27

cudow gosciu nie odkryles...wiekszosc juz wiedziala o tym od dawna...
i to nie tylko w avplayer odtworzysz taki plik bez scinania, ale w kazdym playerze...


ciekawski kogo masz na myśli pisząc gościu jestem płcią pięknom wiec wybacz ;p

#62 pioorkis

pioorkis
  • 48 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 lipca 2011 - 10:56

... płcią pięknom ...

hmm ...

#63 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 20 lipca 2011 - 12:08

hmm ...


i do tego blondynka :)

#64 Dognier

Dognier
  • 43 postów

Napisano 20 lipca 2011 - 14:53

iPad 2 odtwarza bez problemu nawet pliki avi w 720p, sprawdzalem kilka trailerow 1080p i rownież działają, iPhone 4S/5 tez nie będzie miał z tym problemów.

#65 Patrycja_

Patrycja_
  • 138 postów
  • Płeć:

Napisano 22 lipca 2011 - 02:52

płeć piękna - Wikisłownik, wolny wielojęzyczny słownik

---------- Wpis dodano o 03:51 ---------- Poprzedni wpis dodano o 03:46 ----------

hmm ...


Panowie się zachowują jak dzieci
płeć piękna - Wikisłownik, wolny wielojęzyczny słownik

---------- Wpis dodano o 03:52 ---------- Poprzedni wpis dodano o 03:51 ----------

i do tego blondynka :)

slawrumia ty sobie też poczytaj ;p płeć piękna - Wikisłownik, wolny wielojęzyczny słownik
:P :P :P

#66 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 22 lipca 2011 - 09:12

Taa, zdecydowanie blondyna:

odmiana:
(1.1) lp płeć piękna, płci pięknej, płci pięknej, płeć piękną, płcią piękną, płci pięknej, płci piękna; blm (związek zgody)



#67 BigStuff

BigStuff
  • 28 postów

Napisano 27 lipca 2011 - 14:41

Witam, od kilku dni borykam się z problemem, jakim jest odtwarzanie filmów z napisami w formacie .txt, które program rzekomo powinien obsługiwać. Pomimo informacji "wczytano napisy" ich po prostu nie ma. Kombinowalem ze zmianami kodowania napisów z poziomu ipada, ale ani rusz. Czasem zdarza się, ze się pojawia, ale jeśli tak jest to są strasznie "rozjechane", a synchronizacja przyprawia o ból główy. Co z tym fantem zrobić, konwertowac każde napisy do .srt/.ass, zmienić kodowanie w kompterze"'? Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc ;).

#68 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 27 lipca 2011 - 15:38

kodowanie mozna zmienic klikajac na napisy ale jak sie rozjezdzają to: wejdz na .:: Napisy24.pl ::. - nowy wymiar napisw znajdz napisy odpowiednie Czas trwania: Rozdzielczość: FPS: Rozmiar pliku: i sciągnij mpl2 lub subrip powinno wtedy grać

#69 BigStuff

BigStuff
  • 28 postów

Napisano 27 lipca 2011 - 16:17

slawrumia, chyba mnie nie zrozumiałeś, nie mam problemu ze znalezieniem odpowiednich napisów, a ich odtwarzaniem na ipadzie. Nie odpowiedziałeś mi na żadne z pytań. FPS i inne parametry się zgadzają, w końcu na komputerze wszystko chodzi jak powinno. Pozdrawiam.

#70 djjF

djjF
  • 69 postów

Napisano 27 lipca 2011 - 19:38

na win. odpalasz film w bestplayerze. nastepnie zakladka napisy>eksportuj do formatu .srt odpalasz napisy w notatniku -> zapisz jako ( przy okazji kodowanie utf-8) i wrzucasz do avp. jak wykrzacza sie polskie znaki to w avp odpalasz napisy i ustawiasz takie samo kodowanie.

#71 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 27 lipca 2011 - 20:10

slawrumia, chyba mnie nie zrozumiałeś, nie mam problemu ze znalezieniem odpowiednich napisów, a ich odtwarzaniem na ipadzie. Nie odpowiedziałeś mi na żadne z pytań. FPS i inne parametry się zgadzają, w końcu na komputerze wszystko chodzi jak powinno. Pozdrawiam.

aplikacja czyta tylko pliki txt w standardzie MPL2 kwadratowe nawiasy jesli takie masz nie ma problemu
wgrywasz na ipada czy iphona klikasz na napisy i wybierasz windows z lewej i cp1250 jesli sie krzaczy

#72 BigStuff

BigStuff
  • 28 postów

Napisano 27 lipca 2011 - 22:47

djjF, slawrumia dziękuję wam pięknie, wszystko działa :) Pozdrawiam.

#73 patrick1989

patrick1989
  • 495 postów

Napisano 31 lipca 2011 - 10:18

Nie czytałem całego tematu. Jak się ma GPlayer do AVPlayer'a? Który warto kupić?

#74 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 31 lipca 2011 - 10:57

avplayer ma wszystko poza odczytem napisow txt z {}

#75 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 31 lipca 2011 - 21:29

Nie czytałem całego tematu.

Jak się ma GPlayer do AVPlayer'a?
Który warto kupić?

Zdecydowanie polecam gplayer. W sumie to kupione mam oba, ale avplayer nie odtwarza napisow w txt, badzmy szczerzy takie napisy sa najpopularniejsze u nas. Po co mi jakies szmery, bajery w avplayerze jak nie ma tak podstawowej funkcjonalnosci? Odkad mam gplayer- mimo braku roznych niepotrzebnych funkcji, ktore sa w avplayer odtwarza kazdy rodzaj napisow. W sumie co kto lubi albo rozne niepotrzebne opcje albo prosty w pelni wspierajacy wszystko program, ja avplayer juz dawno wywalilem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych