Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Play online 1GB start 19zł + Ipad


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Perihelion

Perihelion
  • 64 postów

Napisano 11 lutego 2011 - 20:45

Jakby ktoś był zainteresowany, to zwykły starter play online z 1GB za 19zł działa na ipadzie. Wystarczy przyciąć kartę (przycinałem jakimiś "obcęgami" kupionymi na allegro), wpisać Opcje - Dane sieci komórkowej - Ustawienia APN - APN: internet i śmiga. Doładowania: za 30zł 2GB a za 50zł mamy 4GB danych do pobrania (szczerze się przyznam, że nie wiem jak u innych operatorów). 'nabijać' można w salonie play, wystarczy mieć oryginalne pudełko albo zapisać sobie np. w telefonie nr na karcie. tyle, mam nadzieję, że komuś się przyda.

#2 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 lutego 2011 - 23:29

Raczej się nie przyda, bo każdy zna patent z wycinaniem karty ;)

#3 Perihelion

Perihelion
  • 64 postów

Napisano 12 lutego 2011 - 02:19

Nie o przycinanie mi chodzi, ktoś tam kiedyś pisał, że mu nie poszło z kartą z play i ostrzegał żeby nie kupować.

#4 ex3v

ex3v

  • 1 884 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 lutego 2011 - 19:54

Potwierdzam, mam od dłuższego czasu i sobie chwalę. Jest to chyba najlepsza oferta internetu na kartę, a prxycinarki kart w komisach są na tyle dokładne, ze nic sie nie powinno stać - bojazliwym proponuje kupić aktywacje w salonie play i poprosić pana o kartę microsim - w ciagu kilku dni sprowadzą :) a jezeli powiedzą, ze nie ma takiej opcji, to iść do innego salonu ;)

#5 Sebol

Sebol
  • 501 postów

Napisano 06 kwietnia 2011 - 17:37

Mam pytanie - kupiłem dzisiaj starter play za 19zł, niby ma być 1GB na start. Po wejściu w panel użytkownika na playmobile.pl widnieje, że mam 61MB do wykorzystania a konto zostało aktywowane 17.10.2010r. - a karta dzisiaj (06.04.2011r.) wyłamana z plastikowej ramki. Miał ktoś kiedyś coś takiego?

#6 zgibek

zgibek
  • 12 postów

Napisano 06 kwietnia 2011 - 19:08

Co do przycinania - dziś kupiłem kartę play z 1G (o której tu mowa). Miałem do wyboru dwie wersje: normalny sim oraz micro-sim. Jak się zacząłęm dopytywać, to się okazało, że ten microsim to po prostu sim, z możliwością wyłamania do microsim. I faktycznie - można sobie wyłamać jak kto chce - albo zwykłego sima, albo microsima. Bajka. Koszt bez różnicy. Może w ogóle to się stanie standardem i wszystkie karty tak będą robić?

#7 elmaestri

elmaestri
  • 42 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 kwietnia 2011 - 17:01

Ja również dorwałem kartę micro-sim, ale raczyłem gdzieś podziać opakowanie. W związku z tym pytanie - czy ktoś z Was orientuje się w jaki sposób sprawdzić pozostały transfer na karcie? Na pudełku - z tego co pamiętam - była jakaś instrukcja...

#8 iAjAj

iAjAj
  • 507 postów

Napisano 12 kwietnia 2011 - 08:32

ja osobiscie w ipadzie uzywam internetu z oragne, na allegro mozna kupic za 35zl 6gb internetu na 5 mies., dziala i nie ma zadnych problemow, polecam!. Co do wycinania karty robilem to po raz pierwszy i nie wyszlo cudownie, ale dziala:) polecam orange.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych