Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aplikacja testowana profilem Ad Hoc przestaje nagle działać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 heretique

heretique
  • 334 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 lutego 2011 - 23:52

Witam, Po podesłaniu klientowi kolejnej wersji aplikacji ten stwierdza, że nie włącza się. Tzn pojawia się splash screen i zaraz znika. Przyznaję, że ta nowa wersja została zbudowana nowym Xcode 4 GM, ale później już wróciłem do starego Xcode, a problem nadal się utrzymuje. Klient twierdzi że nie ma żadnych crash logów. Może ktoś się spotkał z taką hydrozagadką?

#2 JKK

JKK
  • 411 postów
  • SkądOsolin

Napisano 11 lutego 2011 - 11:09

A używasz Core Data? Może zmieniłeś coś w strukturze danych i zapomniałeś o tym a u siebie instalujesz „na czysto”?

#3 heretique

heretique
  • 334 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 lutego 2011 - 23:42

Nie używam. Ale już chyba wiem co się stało. Jedno jest pewne - Dr. House ma racje: ludzie kłamią :-) Crash logi się znalazły, a w nich przyczyna jak na dłoni. Jak dostanę potwierdzenie, to odpiszę tutaj.

#4 heretique

heretique
  • 334 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 lutego 2011 - 10:22

Po pierwsze, jak wspomniałem - crash logi Twoim przyjacielem. Gdy się w końcu znalazły, wszystko było jasne. Po drugie - dodałem sobie SenTestingKit do frameworków i był on aktywny również dla targetu aplikacji, nie tylko dla testów. Jakimś cudem to działało na moim telefonie, a na innych SenTesting nie mógł być znaleziony...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych