Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

martwe piksele... wymaiana wyświetlacza?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 parkur22

parkur22
  • 9 postów

Napisano 23 stycznia 2011 - 14:33

Witam, Od razu pisze że szukałem w śród innych tematów na myapple ale nie znalazłem podobnego problemu do mojego. Od wczoraj (iphona mam od miesiąca) na wyświetlaczy pojawiło się kilka kresek (około 0,5cm, kolor zdefiniowałbym jako szary). Przyczynu które mogły spowodować taką usterkę: - fakt że mój kolega z całym impetem wgiegł na iphona i się na nim "przejechał" -telefon ponad dwie godziny leżał na mrozie Ale raczej to pierwsze. Czytałem o stronie (kolorowej animacji) naprawiającej złe pixele i odpaliłem ją na swoim iphonie. Fakt faktem że bardzo powoli kreseczki znikają ale jak przez jakiś czas animacje się wyłączy to (bardzo powoli) pojawiają się znowu. Dzisiaj zostawię tą stronkę odpaloną na całą noc i może problem zniknie ale jeżeli nie to co mam zrobić? Z tego co zauważyłem apple bardzo dobrze zabezpiecza swoje produkty itp. ale chyba jedynym wyjściem będzie wymiana wyświetlacza... czy w ogóle są dostępne ORYGINALNE wyświetlacze apple?

#2 djtotpoland

djtotpoland
  • 62 postów

Napisano 23 stycznia 2011 - 16:43

Naprawić się tego nie da bez wymiany. Jeśli Ci to nie przeszkadza to zostaw. Na allegro jest pełno. Nie spotkałem się jeszcze z podróbką (jeśli jestem w błędzie proszę mnie poprawić) za 100zł z wysyłką kupisz wyświetlacz, o ile chcesz i umiesz go samemu zmienić.

#3 piropirat

piropirat
  • 366 postów

Napisano 09 marca 2011 - 12:02

Miałem podobny problem, i właśnie tel był na mrozie. Kreseczki bardzo nie przeszkadzają, ale fajnie byłoby, gdyby wszystko działało. Nie bardzo się przejmuję, to ipek mojego brata :) Pamiętam, że kiedyś miałem martwy piksel, ale zniknął z czasem .




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych