Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 4 w Play


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hektor1995

Hektor1995
  • 33 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 stycznia 2011 - 21:55

Witam czy ktoś może się orientuje czy na tą chwile iPhone 4 jest dostępny w play ,jeżeli tak to ile się na niego czeka.

#2 Matt.

Matt.
  • 123 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 22 stycznia 2011 - 23:53

jako konsultant tejże sieci mogę Ci powiedzieć jedynie tyle, że w najbardziej obrotowym krakowskim salonie w którym przyszło mi pracować, mamy "kolejkę" chętnych którzy czekają na niego od września-października i się doczekać nie mogą a ponawiamy zamówienia na niego kilka razy w ciągu tygodnia i LIPA :) to jest telefon na życzenie, operator nie gwaratnuje dostępności modelu. sam czekałem na niego jakieś 2 miesiące i się nie doczekałem. Zrób to co ja: znajdź najbardziej opłacany do pozbycia się model, opyl go, dopłać i kup IP z Ery bez simlocka, tak jak ja zrobiłem - oczywiście na allegro. :)

#3 1adamloza

1adamloza
  • 1 postów

Napisano 27 stycznia 2011 - 19:50

Powiedz mi jak ustawiłeś internet i mms w play dla iphona 4 z ery bo ja mam takiego i mam sima z play i nie mogę ustawić a wifi śmiga ( ios 4.2.1)

#4 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 28 stycznia 2011 - 09:31

A kolega z Play wie moze jak ustawic telefon BlackBerry pod siec Play? Bo BB tez play wprowadza juz troche czasu i ani widu ani slychu a na dniach przeszedlem z nieszczesnego Orange do Play




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych