Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 4G Kalendarz (Urodziny, rocznice, imieniny, święta reminder i nie tylko...)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomasz_pawlak

tomasz_pawlak
  • 1 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 00:52

Proszę pomóżcie początkującemu - nabyłem iPhona 4G niedawno i jest super ale... brakuje mi w nim funkcjonalności z prostej Nokii - mianowicie przypomnień wyświetlanych (z dzwiękiem czy bez) na screenie o urodzinach, imieninach, rocznicach, etc. 1. Wpisałem sobie daty urodzin (jak Pan Bóg przykazał) do kontaktów w iPhone. Do niektórych kontaktów dodałe, oprócz urodzin daty takie jak (imieniny, dzień mamy, rocznica śłubu, rocznica pierwszego czegoś tam, etc.). W kalendarzy w outlook pojawiły się tylko daty urodzin a inne nie (pomóżcie jak to zmienić, tzn. jak "załadować" pozostałe daty do Outlook kalendarza (poprzez exchange serwer)... 2. Te same daty nic mi nie dają gdyż... są one w Phonie ale nie wyskakują przypomnienia (jak w starej dobrej Nokii). Ściągnąłem softy (na razie darmowe ale chętnie zapłacę za funkcjonalność, której szukam) a ja chciałbym aby jakiś mały sofcik zaciągnął wszelkie zdefiniowane w Phonie w kontaktach daty (urodziny, imieniny, rocznice, dni babci, mamy, etc. - sam utworzyłem sobie nowe etykiety dla dat) i raz na dzień (wystarczy) powiadomił mnie komu mam składać życzenia i z jakiej okazji (dźwięk + post/ mail/ sms/ info na ekran) WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC!!!!!! Ratujcie bo się załamię... Tomek

#2 TiCus

TiCus
  • 143 postów
  • SkądUK

Napisano 22 stycznia 2011 - 11:28

Witam. Ja tez kiedys poszukiwalem czegos co bedzie funkcjonalne. Poszukiwania moje skonczyly sie na aplikacji Occasions&More. Kosztuje 0.99$, ale dla mnie bardzo dobra aplikacja (ja kupowalem w UK). Oprocz imienin, urodzin i i nnych uroczystosc (np rocznicy slubu), przypomina rowniez o wszelkich swietach panstwowych, ktore mozna ustawic dla roznych krajow z menu aplikacji. Zreszta nie ma sensu zebym sie rozpisywal bo nie mam zamiaru robic tutaj reklamy dla tej aplikacji. Zapraszam do klikniecia linku powyzej, tam bedzie wiecej informacji.
Mam nadzieje, ze aplikacja spelni Twoje oczekiwania.

PS Mozna robic sobie "backup" na serwer producenta, ktory w kazdej chwili oczywiscie mozmy sobie pobrac.

#3 2LM

2LM
  • 154 postów
  • SkądWroclaw, PL

Napisano 22 stycznia 2011 - 11:39

Ja mam ten program i jestem zadowolony heads up
Ściąga daty z książki adresowej.

#4 raqall

raqall
  • 86 postów
  • SkądŁącko

Napisano 31 stycznia 2011 - 01:06

sprawdz LockInfo z Cydi - wyswietla przypomnienia na "pulpicie", tak ja to jest w Nokiach s60 :). Sam z tego korzystam - jak dla mnie niezastapiona rzecz.

#5 megusek

megusek
  • 7 postów

Napisano 03 lutego 2011 - 11:15

Witam. Ja tez kiedys poszukiwalem czegos co bedzie funkcjonalne. Poszukiwania moje skonczyly sie na aplikacji [URL="http://itunes.apple.com/us/app/occasions-birthdays-more/id318103548?mt=8"]Occasions&More[/URL]. Kosztuje 0.99$, ale dla mnie bardzo dobra aplikacja (ja kupowalem w UK). Oprocz imienin, urodzin i i nnych uroczystosc (np rocznicy slubu), przypomina rowniez o wszelkich swietach panstwowych, ktore mozna ustawic dla roznych krajow z menu aplikacji. Zreszta nie ma sensu zebym sie rozpisywal bo nie mam zamiaru robic tutaj reklamy dla tej aplikacji. Zapraszam do klikniecia linku powyzej, tam bedzie wiecej informacji.
Mam nadzieje, ze aplikacja spelni Twoje oczekiwania.

PS Mozna robic sobie "backup" na serwer producenta, ktory w kazdej chwili oczywiscie mozmy sobie pobrac.


A czy wszystkie kontakty należy od nowa wpisywać czy można jakoś pobrać z książki adresowej?

#6 mikiemike

mikiemike
  • 1 postów

Napisano 10 stycznia 2012 - 00:45

Polecam aplikację Kalendarz Imienin:

[url=http://itunes.apple.com/pl/app/kalendarz-imienin/id479581601?mt=8]App Store - Kalendarz Imienin[/url]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych