Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy coś takiego ma szanse zostać przyjęte ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zernat

Zernat
  • 84 postów

Napisano 17 stycznia 2011 - 16:42

Witam. Czy coś takiego ma szanse zostać przyjęte ? Znaczy czy recenzowania gier i aplikacji w ten sposób ma sens ? Ten filmik jest oczywiście prototypem i w następnych filmikach byłoby więcej screenów i o wiele dłuższy komentarz.

Mianowicie chodzi mi o coś takiego:

YouTube - Audio-Recenzja Rage HD na Iphone/Ipod Touch PL

#2 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 17 stycznia 2011 - 17:01

Przede wszystkim nie staraj się wymawiać angielskich nazw z pseudo akcenetem. Jeśli chodzi o Unreal Engine to - Anril Endżin. Druga sprawa ma to sens, ale skoro robisz coś takiego to musisz ogromną uwagę skupić na tekscie i dźwięku. Jak na pierwszy film jest bardzo fajnie. Popraw tekst, nazwy i popracuj nad płynnością wypowiedzi ;) bo skoro nie kręcisz gameplay'u to musisz jakoś trzymać widza.

#3 Zernat

Zernat
  • 84 postów

Napisano 17 stycznia 2011 - 17:11

Tekście to rozumiem że tym jak go wymawiam i jego treścią, ale dźwiękiem ? Jakim dźwiękiem ?

#4 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 17 stycznia 2011 - 17:33

Chodzi o to, że troszkę strzela jak mówisz. Spróbuj kiedyś coś nagrać i podłożyć jakąś fajną muzyczke ;)

#5 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 17 stycznia 2011 - 17:57

Na tło polecam coś bez wokalu jak np: collapse under the empire - environmental obsession
http://www.myspace.c...ession-43093377

#6 Zernat

Zernat
  • 84 postów

Napisano 17 stycznia 2011 - 18:22

A jak to z tymi prawami autorskimi ? Mogę podłożyć tak muzykę niestworzoną przeze mnie ? I spróbuję też trzymać mikrofon dalej od ust, bo nagrywam dźwięk z Dyktafonu Ipod'a Touch 4g ^^

#7 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 18 stycznia 2011 - 08:39

możesz

#8 radek96

radek96
  • 758 postów

Napisano 18 stycznia 2011 - 09:00

Lekko słabo wyszło, ale dopóki nie skończysz na yt masz ode mnie suba :) Pomysł dobry, ale te nieruchome obrazki odrzucają, nagrałbyś jakiś gameplay z gadaniem(let's play)witedy byłoby to ciekawsze... Jak dla mnie przydałyby się let's/game play'e gier na iPhone.

#9 Zernat

Zernat
  • 84 postów

Napisano 18 stycznia 2011 - 11:00

Dzięki ^^ No właśnie chciałem robić gameplay'e ale niestety nie mam kamery żadnej :/

#10 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 18 stycznia 2011 - 20:27

aha i pisz iPhone/iPod nie Iphone/Ipod, bo to głupio wygląda ;)

#11 Zernat

Zernat
  • 84 postów

Napisano 18 stycznia 2011 - 22:21

Okej ...



Proszę nie patrzeć na treść ale na jakość, jest sens robić wideo-recenzje w takiej jakości ? Może gdy będę robił reckę na poważnie to będzie lepiej bo zgaszę światło i przybliżę trochę kamerkę. Ale dużej różnicy nie będzie ...

#12 radek96

radek96
  • 758 postów

Napisano 19 stycznia 2011 - 02:03

Musiałbyś zainwestować w lepszą kamerkę, albo chociaż nagrywać ekran+dźwięk(jakieś tam cudo z cydii), a jak nagrać głos, jakiś mikrofonik i nagrywasz :) Ważne, żeby nie było zauważalnych różnic w tym co mówisz a tym co się dzieje. Jak mówiłem, nie jest źle, ale jakość dźwięku jak i filmiku zostawia sporo do życzenia, a właściwie ciężko to oglądać ;)

#13 Zernat

Zernat
  • 84 postów

Napisano 19 stycznia 2011 - 12:31

Nie chcę "Jailbreakować" swojego Ipod'a. Ale mam pomysł, przybliżę kamerkę bliżej aby było widać prawie sam ekran, i będę robił jak inni czyli wieczorem gdy będzie w pełni ciemno w pokoju, a gdy będę film eksportował z edytora wideo to poprawię jego jakość o 500%. Może wtedy coś będzie widać, to gdzieś tak wieczorem wrzucę kolejny test jakości :)

Ehh ... wyszło chyba jeszcze gorzej niż wcześniej. I tutaj pojawia się pytanie, czy kręcić te wideo recki tak jak teraz, i z tą jakością, czy może tak jak wcześniej czyli opisywać grę przy pokazie slajdów ?

#14 Mikey124

Mikey124
  • 550 postów

Napisano 19 stycznia 2011 - 21:43

Mi się podoba opcja recenzji samo audio ;) Na razie sobie odpuść wideo, bo jakość nie namawia do oglądania. Mówiłeś, żeby patrzeć nie patrzeć na treść, ale recenzja Rage HD jest w miarę OK, jednak zabrakło czegoś, co sprawia, że chce się słuchać, np. jakichś wewnętrznych przemyśleń o grze :D

#15 Zernat

Zernat
  • 84 postów

Napisano 19 stycznia 2011 - 22:08

A więc może spróbuję coś takiego dodać :) A macie może pomysł jak zrobić jakieś ciekawe intro ? Chciałbym coś w stylu "Zapraszam do oglądania :)" przed każdym filmem aby było tak, bardziej profesjonalnie :P Wiem że z napisów mogę sam takei zrobić ale ja chciałbym takie bardziej efektowne ^^

#16 radek96

radek96
  • 758 postów

Napisano 19 stycznia 2011 - 22:58

Może znalazłbyś trochę $$$ na jakąś w miarę normalną kamerkę?

#17 Zernat

Zernat
  • 84 postów

Napisano 19 stycznia 2011 - 23:52

Widzę po Allegro że takie minimum to jakieś 150 zł, na razie poza moim zasięgiem :P Ale za jakiś może miesiąc ojciec będzie kupował aparat jakiś wypasiony więc będzie w nim kamera HD/Full HD. A jak na razie zostają mi filmy po klatkowe albo taka jakość jaka jest :(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych