Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Windows 7 - brak dźwięku i kamerki.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 vensx

vensx
  • 70 postów
  • SkądRadom

Napisano 15 stycznia 2011 - 12:53

Witam, czy po instalacji Windowsa 7 muszę zainstalować jeszcze jakieś sterowniki do iMaca 24" żebym miał dźwięk i kamerkę?

#2 B@rtasMAC

B@rtasMAC
  • 572 postów

Napisano 15 stycznia 2011 - 13:07

tak, użyj wyszukiwarki a sporo się jeszcze dowiesz... (bo wszystko było po 100 razy)

#3 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 stycznia 2011 - 15:00

Nie sprawdzałem, ale po instalacji Windowsa wsuwasz płytkę instalacyjną Mac OS i instalujesz z niej drivery. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to polecam ;) Jak nie pomoże to poszukaj.

#4 vensx

vensx
  • 70 postów
  • SkądRadom

Napisano 15 stycznia 2011 - 15:49

wyszukać coś na tym forum to tak jak szukać igły w stogu siana, wyszukiwarka jest beznadziejna, poszukałem w google, doprowadziło mnie do kilku topickow na tym forum, ale niestety nie były skuteczne, więc korzystając z doświadczenia na windach, ściągnąłem sobie Eversta i sprawdziłem co tam dokładnie w tym macu siedzi.

Następnie ściągnąłem te sterowniki: Download Realtek High Definition Audio Driver for Vista/Win7 32/64 bits R2.56 Free - High definition audio driver from Realtek.

i teraz dźwięk działa jak trza :)

Chip, niestety sterowniki z płyty próbowałem zainstalować na samym początku, ale nie pomogły.

Pozdrawiam,
serdecznie.

#5 szymcio1998

szymcio1998
  • 20 postów

Napisano 28 stycznia 2011 - 22:13

a mam pytanie. ja mam macbooka a1181. i nie mam dźwięku i kamery. nie działa mi prawy przycisk myszki i klawisz fn. co mam zrobić?

#6 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 28 stycznia 2011 - 22:17

wyszukać coś na tym forum to tak jak szukać igły w stogu siana, wyszukiwarka jest beznadziejna


hmm, no to akurat jest oczywiste ze forumowe wyszukiwarki są kiepskie, ale google i tam wpisać "site:myapple.pl szukana fraza" to nie problem ;)

szymcio1998 - a poinstalowałeś wszystko jak tutaj piszą czy nie?

#7 szymcio1998

szymcio1998
  • 20 postów

Napisano 28 stycznia 2011 - 22:19

ja próbowałem zainstalować te sterowniki które są w tym temacie. i się nie dało:(. ja mam windows xp.

#8 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 28 stycznia 2011 - 22:21

Jaki system? Powinno być wszystko na płytce. A te w tym wątku są dla visty/7 jak widać. Zresztą przeszukaj ten dział, jest całe multum informacji i na bank znajdziesz odpowiedź.

#9 szymcio1998

szymcio1998
  • 20 postów

Napisano 28 stycznia 2011 - 22:28

po instalacji Windowsa wsuwasz płytkę instalacyjną Mac OS i instalujesz z niej drivery. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to polecam ;)

nie moge zainstalowac driverow z plytki bo jej nie mam:(
a co zrobic z prawym przyciskiem myszy i klawiszem fn?

---------- Wpis dodano o 22:28 ---------- Poprzedni wpis dodano o 22:23 ----------

Zresztą przeszukaj ten dział, jest całe multum informacji i na bank znajdziesz odpowiedź.

a jakie tematy??
jak bylo o sterownikach do dzwieku i kamery to poszukam. ja zrobilem nowy temat to ftpd krotko napisal "taki temat juz byl" i zamknal mi temat:(

#10 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 30 stycznia 2011 - 02:59

W ilu miejscach zapytasz o to samo? Jeszcze raz i poczęstuję Cię warnem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych