Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kopiowanie CD i DVD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 markowski

markowski
  • 34 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 marca 2007 - 10:42

Czy ktoś może mi powiedzieć jak przegrać płyte CD na nowy CD. Jaki program itp. Podobnie jak moźna nagrac na DVD + przegranie jakiegos filmu Jestem nowym uzytkownikiem i nie wszystko jest mi znane. Pozdrawiam :cool:

#2 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 11 marca 2007 - 10:50

No wyszukiwarki to mógłbyś użyć.

#3 markowski

markowski
  • 34 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 marca 2007 - 16:18

Znalazlem Dragona - OK

#4 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 11 marca 2007 - 22:57

A w Dragon Burn - opcja Copy.

#5 adam.skilech

adam.skilech
  • 15 postów

Napisano 12 marca 2007 - 09:28

zawsze można zrobić obraz płyty przed disk utility i później nagrać pozdrawiam lech

#6 markowski

markowski
  • 34 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 marca 2007 - 12:18

Tyko znalazłem Dragona -w wersji TRIAL - 10 razy moźna odpalic , ma ktos moźe klucz rejestracyjny, pozdr

#7 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 12 marca 2007 - 14:10

IMHO najlepiej kopiuje płyty disk Utility, działa jak DVD Decryptor pod windowsa - 100% kopia oryginału (w sensie, tak jak się da, bo w Makach nie ma nagrywarek do autoringu tylko takie zwykłe ;) ) Otwierasz Disk Utility, wybierasz zamontowaną płytę DVD/CD/HD/Pendrive i naciskasz na New Image (nowy obraz) i wybierasz opcje CD/DVD Master i zapisujesz obraz gdzieś na dysku. Po tym jak skończy się zapisywać obraz, wkładasz czystą płytę, montujesz ją, wybierasz wcześniej utworzony obraz płyty CD/DVD master i naciskasz Burn (wypal)

#8 meow

meow
  • 21 postów
  • SkądW-wa

Napisano 18 marca 2007 - 18:14

No to ja zdecydowanie robię coś nie tak, bo mnie wychodzą DVD, które hulają tylko na makach, a w odtwarzaczach dvd i pc-tach nie...

#9 George Stark

George Stark
  • 242 postów

Napisano 18 marca 2007 - 20:45

Polecam Toast Titanium 8. Niczego mu nie brakuje.

#10 meow

meow
  • 21 postów
  • SkądW-wa

Napisano 18 marca 2007 - 23:36

Oprócz tego, że trzeba go kupić. ;)

#11 pretorianie

pretorianie
  • 67 postów

Napisano 19 marca 2007 - 00:38

Ja używam cały czas Disk Utility i wcale nie narzekam. Przegrywa nawet płyty, których pod Windows nawet Nero nie chce nagrać.

---- Dodano 19-03-2007 o godzinie 00:40 ----
Ja używam systemowego Disk Utility i nie narzekam. Nagrywa mi nawet płyty, których pod windows nie chce nagrać Nero.

#12 medgahrd007

medgahrd007
  • 1 postów

Napisano 16 maja 2008 - 00:07

Ja mam jeszcze inny problem.
Probowalem zrobic najprostrza rzecz na swiecie-skopiowac plyte.
Nagrana na stacjonarnej nagrywarce plyta DVD z materialu z kamery. Potrzebowalem zwyklej kopii. Okazuje sie, ze kopia zrobiona w burn folder nie odpala sie na odtwarzaczu DVD, ani na innym komputerze, tylko na moim Macu (MacBook Pro 17 Leopard)
Jak sie kopiuje plyty, zeby byly takie same jak oryginal? Nie chodzi mi o rippowanie i piratowanie filmow z wypozyczalni, ja chce tylko zrobic kopie.
dzieki.

---- Dodano 16-05-2008 o godzinie 01:09 ----
Ja mam jeszcze inny problem.
Probowalem zrobic najprostrza rzecz na swiecie-skopiowac plyte.
Nagrana na stacjonarnej nagrywarce plyta DVD z materialu z kamery. Potrzebowalem zwyklej kopii. Okazuje sie, ze kopia zrobiona w burn folder nie odpala sie na odtwarzaczu DVD, ani na innym komputerze, tylko na moim Macu (MacBook Pro 17 Leopard)
Jak sie kopiuje plyty, zeby byly takie same jak oryginal? Nie chodzi mi o rippowanie i piratowanie filmow z wypozyczalni, ja chce tylko zrobic kopie.
dzieki.

#13 wi.Tek

wi.Tek
  • 49 postów
  • SkądKatowice, Poland, Poland

Napisano 19 maja 2008 - 12:09

Ja mam jeszcze inny problem.
Probowalem zrobic najprostrza rzecz na swiecie-skopiowac plyte.
Nagrana na stacjonarnej nagrywarce plyta DVD z materialu z kamery. Potrzebowalem zwyklej kopii. Okazuje sie, ze kopia zrobiona w burn folder nie odpala sie na odtwarzaczu DVD, ani na innym komputerze, tylko na moim Macu (MacBook Pro 17 Leopard)
Jak sie kopiuje plyty, zeby byly takie same jak oryginal? Nie chodzi mi o rippowanie i piratowanie filmow z wypozyczalni, ja chce tylko zrobic kopie.
dzieki.


burn.app
kopiowanie płytki - jak ktoś wcześniej napisał - zrób obraz (save, image format = read-only - przynajmniej takie u mnie zadziałało ;) ), wypal obraz; ciesz się filmem ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych