Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Sieć Rodzinna w Erze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 04 stycznia 2011 - 20:15

Witam, krótkie pytanie dot sieci rodzinnej w erze, wiem ze jak sie to aktywuje to dostajemy 2000 minut na połączenia do członków grupy, i teraz czy te minuty sie jakoś przeliczają na sms ? Czy jak wyśle smsa do członka grupy to płacę za niego już normalną stawkę czy jakoś to idzie w ramach tych przysługujących mi minut ? Ktos może wie i mnie poratuje ? :P Pozdrawiam

#2 parmenides

parmenides
  • 960 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 20:48

nie mam czegoś takiego jak sieć rodzinna, ale mam u nich trzy wybrane numery - dopłacam do swojego pakietu jakieś 20zł. mam 2000 minut, o których piszesz. ja tego nie przegaduję, ale daje mi komfort, że nie muszę się ograniczać. i w tym pakiecie sms-y wysyłane do nich wliczają się w minuty. o przelicznik mnie nie pytaj, bo nie cierpię sms-ów i rzadko używam. pozdr ps. zadzwoń do konsultanta na infolinię, to ci dokładanie wytłumaczy.

#3 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 04 stycznia 2011 - 21:48

oo dzięki za odpowiedź, chodziło mi o to czy sms sie wliczają w te jakieś wykupione pakiety ,bo na ich stronie nic takiego nie jest napisane właśnie, ale fakt-zadzwonie i się dowiem.. Dzieki

#4 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 15 stycznia 2011 - 17:13

Odświeżę trochę, dzwoniłem na infolinię żeby potwierdzić to co mówił @permenides, niestety pani na infolinii poinformowała mnie , że w sieci rodzinnej jak i przy usłudze wybrane osoby minuty nie zamieniają się na smsy niestety :( Jak na razie nie mają żadnej takiej usługi do wykupienia (co swoją drogą jest lekką kpiną) Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych