Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nowy kanał na youtube iBuuc - prawie wszystko z świata Apple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#51 Arise1337

Arise1337
  • 266 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 26 lutego 2011 - 17:13

Dodałem kilka komentarzy do filmikow. Mam nadzieje ze troche ogarniesz bo piaskownica sie robi, po 1sze mow wyrazniej bo z najnowszego filmiku pierwsze 3-4 sekundy to jeden wielki blelbleble" a potem jest Engrybir, potem troche mowisz chaotycznie (najlepiej przyszykuj sobie jakis plan co masz pokolei mowic). Pozdrawiam

#52 Kriisu

Kriisu
  • 76 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 lutego 2011 - 00:51

Dodałem kilka komentarzy do filmikow. Mam nadzieje ze troche ogarniesz bo piaskownica sie robi, po 1sze mow wyrazniej bo z najnowszego filmiku pierwsze 3-4 sekundy to jeden wielki blelbleble" a potem jest Engrybir, potem troche mowisz chaotycznie (najlepiej przyszykuj sobie jakis plan co masz pokolei mowic).

Pozdrawiam


Witam
W kwestii filmu z Angry Birds na psp, było to nagranie przygotowane przez Konrada, nie zbierało pochlebnych opinii, więc je usunąłem. Nie przewiduję dalszego pojawiania się filmów związanych z tą konsolą na iBuuc.

A teraz to o czym chciałem powiedzieć: kolejny film z serii Let's Play, czyli JEDEN FILM-KILKA GIER. Jest to coś, czego brak, wypominało ostatnio kilka osób, jednemu starszemu i bardziej znanemu kanałowi na youtube. Ja staram się sprostać oczekiwaniom widzów ;) YouTube - 2# Let's Play... - Jenga, Glass Tower2 i Tiny Wings [HD] Zapraszam do wyrażania opinii!
pozdrawiam serdecznie
Krzysiek z iBuuc

#53 Kriisu

Kriisu
  • 76 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 marca 2011 - 18:43

Zapraszam do zapoznania się z prezentacją słuchawek dousznych które są warte Waszej uwagi ;) YouTube - Co kupić?- Creative Aurvana Live! (dobre słuchawki nauszne) [HD]
pozdro

#54 Arise1337

Arise1337
  • 266 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 04 marca 2011 - 13:49

Nausznych :P

#55 Kriisu

Kriisu
  • 76 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 marca 2011 - 18:12

Nausznych :P

co w tym dziwnego?;)

#56 Arise1337

Arise1337
  • 266 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 05 marca 2011 - 13:47

Napisales dousznych a nie wiem jakie uszy bys musial miec zeby one weszły do ucha ;p

#57 Kriisu

Kriisu
  • 76 postów
  • SkądKraków

Napisano 06 marca 2011 - 15:22

YouTube - Asphalt 6 Adrenaline gameplay z konkluzją [HD]
YouTube - iSlash Gameplay od iBuuc [HD]
Zapraszam;)

---------- Wpis dodano o 15:22 ---------- Poprzedni wpis dodano o 15:06 ----------

W tygodniu dojdą około 2 nagrania! Pozdrawiam Krzysiek z iBuuc;)

#58 Kriisu

Kriisu
  • 76 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 marca 2011 - 16:39

Zapraszam do oglądnięcia prezentacji pokrowca na Netbooka. YouTube - Torba na Netbooka Tucano od FORCETOP [HD] , a następnie rozerwania się przy ok. siedmio minutowym odcinku Let's Play;)
pozdro :D

#59 Kriisu

Kriisu
  • 76 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 marca 2011 - 19:28

Kolejne filmy:
- uruchamiamy Flasha na iOS! YouTube - Aplikacje z Cydii III- uruchomienie Flasha na iOS [HD]
- miksujemy ulubioną muzykę, prawie jak DJ;) YouTube - Tap DJ- miksuj muzykę na swoim iPhonie [HD]
nJOY ;)
Pozdrawiam Krzysiek

#60 Kriisu

Kriisu
  • 76 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 kwietnia 2011 - 14:47

Witam po baaardzo długiej przerwie w kolejnym nagraniu. Miałem ostatnio strasznie dużo różnych spraw, więc nie mogłem wygospodarować czasu na kręcenie filmików. Tak czy inaczej powracam i od tego czasu postaram się zagwarantować ciągłość w nagraniach :D Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę Wesołych Świąt!:)YouTube - TPU GEL- prezentacja Case'a dla iPoda touch [HD]

#61 Kriisu

Kriisu
  • 76 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 kwietnia 2011 - 12:28

Jak powiedziałem tak robię, więc dziś kolejne nagranie, tym razem dotyczące nowej fajnej gry na żyroskop i akcelerometr;) YouTube - Air Penguin- kolejny hit na żyroskop, Gameplay [HD] AAAA i życzę jeszcze wszystkim zostania oblanym wodą :D heh
Pozdrawiam
Krzysiek

#62 Kriisu

Kriisu
  • 76 postów
  • SkądKraków

Napisano 30 kwietnia 2011 - 09:22

Witam:D Właśnie wrzuciłem kolejny filmik na kanał. Moim osobistym zdaniem testowana w nim aplikacja, jest chyba najbardziej wartościową rzeczą, jaką miałem okazję zaprezentować w moich nagraniach;) YouTube - PrawoJazdy- naucz się i zdaj, teraz to takie proste! [HD]
Pozdrawiam
Krzysiek

#63 Kriisu

Kriisu
  • 76 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 maja 2011 - 12:37

Cześć wszystkim! Zgodnie z zapowiedziami nie zamierzam schodzić z tempa;) Tym razem odpowiem na pytania userów wszystkich urządzeń z iOS i iPodów- czy warto kupić CHIŃSKĄ ładowarkę z Allegro za około 15zł. Dowiecie się czy ładuje ona "do końca", jak jest wykonana, oraz czy nie zepsuje waszego iPhone'a. Krótko mówiąc- ja i mój iPod w roli królików doświadczalnych:)
PS z ładowarki korzystam od około 3 miesięcy

#64 macio76

macio76
  • 45 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 24 sierpnia 2011 - 13:12

Czy ktoś może się orientuj co się dzieje z tym kanałem? Ostatnio żadne nowe filmiki nie są publikowane, a z autorem nie ma kontaktu.

#65 Komel

Komel
  • 1 410 postów
  • SkądTarnów

Napisano 25 sierpnia 2011 - 10:03

Pewnie mu się znudziło :P Albo ktoś mu się "włamał"

#66 macio76

macio76
  • 45 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 25 sierpnia 2011 - 12:46

Róże rzeczy mogły się wydarzy, ale na maile powinno się odpowiadać.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych