Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nowy kanał na youtube iBuuc - prawie wszystko z świata Apple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#1 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 28 grudnia 2010 - 01:07

Witam, wraz z kolegą Krissem założyliśmy kanał na youtube, będziemy wrzucać recenzje gier, aplikacji, unboxingi i porównania sprzetu apple.
Mamy już pare filmów, w styczniu pojawi się ich dużo więcej.
Zobaczcie, ocencie, dajcie propozycje co mamy nagrywać i powiedzcie co poprawić.
A jeśli się wam spodoba to nie zapomnijcie o subskrypcji.


YouTube - Kanal von iBuuc

#2 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 28 grudnia 2010 - 22:40

Prezentacja Battlefield Bad Company 2 i Fify 11 na iPhone 4.

#3 Kriisu

Kriisu
  • 76 postów
  • SkądKraków

Napisano 28 grudnia 2010 - 23:31

Witam! To mój pierwszy post na tym forum. Mam na imię Krzysiek i razem z GacolkiemPL prowadzę nowy kanał na youtube iBuuc, o którym kolega napisał powyżej. W najbliższym czasie kupuję Ipoda Touch'a 4g z czego jestem bardzo zadowolony:) Zapraszam do subskrybcji i wypowiadania się na temat naszego kanału! Pozdrawiam!

#4 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 30 grudnia 2010 - 23:11

Recenzja Real Racing 2 na iPhone 4, polecam zobaczyć, mam nadzieje ze są postępy z naszymi filmami ;)
http://myapple.pl/po...iata-apple.html

#5 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 30 grudnia 2010 - 23:43

480p? No bez jaj, minimum 720p, a mile widziane 1080p.

#6 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 31 grudnia 2010 - 00:01

To ja poproszę test Mac Pro w zestawieniu z jakimś Dell XPS ;) Chłopaki doceniam wasz zapał ale po co powielać coś czego jest mnóstwo w internecie?

#7 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 31 grudnia 2010 - 00:04

Od stycznia będą filmy w 720p, obecnie mój net mi nie pozwala na upload takich plików . napisz co sądzisz o filmach. bo że słaba jakość to wiemy ;) Poza nami i borsukTV OBECNIE nie ma żadnych takich filmów, dzięki za mimo wszysko miłe słowa.

#8 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 31 grudnia 2010 - 14:15

Radzę jeszcze wyszukiwać co nowe w Cydii i starać się również co do tego robić filmiki. Jak dla mnie zwiększycie jakość 720p i tyle.

#9 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 05 stycznia 2011 - 22:19

Rozpakowywanie iPoda Touch 4g, co oznacza filmy z tego iUrządzenia w niedalekiej przyszłości ;)

#10 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 06 stycznia 2011 - 22:09

Tylko czemu mówisz o jakichś rzeczach (przyciski głośności, kamera) pokazując je tak, że kamera nie obejmuje? ;-)

#11 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 07 stycznia 2011 - 16:51

Tylko czemu mówisz o jakichś rzeczach (przyciski głośności, kamera) pokazując je tak, że kamera nie obejmuje? ;-)


ogólnie jest złe ustawienie, bo jak trzyma iPod'a to go właściwie nie widać :)

#12 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 07 stycznia 2011 - 21:39

Zapraszam na kanał, są nowe filmy i zaczynamy wrzucać filmy z iPada ;)

#13 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 07 stycznia 2011 - 22:54

Profesjonalista najpierw odnosi się do krytyki, a potem mydli oczy.

#14 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 08 stycznia 2011 - 01:15

Przepraszam takie filmiki to są dobre kiedy wychodzi jakiś produkt a nie pół roku po jego premierze. Kto chciał zobaczyć ten zobaczył gdzie indziej zaraz po premierze. Kto chciał przeczytać ten przeczytał na myapple lub gdzie indziej. Nie widzę sensu w tym wszystkim. Z resztą co to za moda na unboxingi? rozrywasz opakowania i po 2 minutach nie wracasz do tego. 99% klientów nawet nie czyta instrukcji. Takie sztuczne fap fap.

#15 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 08 stycznia 2011 - 13:17

Przepraszam takie filmiki to są dobre kiedy wychodzi jakiś produkt a nie pół roku po jego premierze. Kto chciał zobaczyć ten zobaczył gdzie indziej zaraz po premierze. Kto chciał przeczytać ten przeczytał na myapple lub gdzie indziej. Nie widzę sensu w tym wszystkim. Z resztą co to za moda na unboxingi? rozrywasz opakowania i po 2 minutach nie wracasz do tego. 99% klientów nawet nie czyta instrukcji. Takie sztuczne fap fap.


Ja myślę podobnie i te unboxingi mogą już być,ale z dalszą częścią rozwinięcia czyli test samego aparatu itp.
Po za tym zbyt mydlicie oczy wpierw poprawcie jakość i przemyślcie co będziecie mówić tutaj i na filmikach i dopiero możecie coś tam zachwalać czy reklamować.

#16 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 stycznia 2011 - 13:26

Nie da się oglądać, nie dotrwałem do pierwszej minuty. Zamiast iPoda widzę poobgryzane pazury, a urządzenie wisi gdzieś poza kadrem. Nie wróżę sukcesu. Oglądałeś to przed opublikowaniem?

#17 snake

snake
  • 48 postów

Napisano 08 stycznia 2011 - 14:27

Nie chcę tu nikogo obrażać ale mocno kojarzy mi się to wszystko z "kamilszajs" i tego typu internetowym syfem.

#18 CiastekPL

CiastekPL
  • 63 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 stycznia 2011 - 17:13

A mi się podoba :) Bardzo dobra robota chłopaki, róbcie dalej to co robicie :wink:

#19 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 10 stycznia 2011 - 22:15

Czesc,wrzuciłem nowy film, z ulepszeń filmu z MOJEJ strony to jakość 720p, czarne tło bez żadnych odbić i świateł + mam nadzieje poprawa komentarza na żywo podczas gameplayu:
YouTube - Modern Combat 2 - Call of Duty for iOS Gameplay [HD]
Modern Combat 2 - Czyli ripoff call of duty :)
A kolega krzysiek wrzucił film z Death Worm, oceńcie sami.
YouTube - Death Worm- 1st Top Free Game on AppStore, Gameplay [HD]

Pozdrawiam, piszcie komentarze, WSZYSTKIE są mile widziane bo jeśli będzie to krytyka jak najbardziej jak dla nas żółtodziobów się przyda.

#20 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 15 stycznia 2011 - 23:20

Rozpakowywanie iPoda Touch 4g, co oznacza filmy z tego iUrządzenia w niedalekiej przyszłości ;)


Niewypał. Na pierwszym planie wielka łapa, na drugim planie wielka łapa i gdzieś poza kadrem iPod.
Na plus "diagonale" ale również nie przemyślane.

#21 radek96

radek96
  • 758 postów

Napisano 16 stycznia 2011 - 00:12

I za późno...

#22 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 16 stycznia 2011 - 00:41

Ok wiemy już że unboxing iPoda to niewypał, może łaskawie napiszesz o innych filmach a nie piszesz to samo co pare osób na tym forum i na naszym kanale już napisało. @edit Co do tego zbyt póżnej daty unboxingu iPoda, to będziemy mieli unboxing iPada 2 pare dni po premierze (data jeszce nie znamy).

#23 radek96

radek96
  • 758 postów

Napisano 16 stycznia 2011 - 00:52

Co do innych filmów wolałbym raczej, żeby to było takie coś. Po prostu to co widać czyli nagrać ekran, jakimś programikiem z cydii, i jak wygląda sterowanie czyli nagrany iPod/iPhone.

#24 GacolekPL

GacolekPL
  • 257 postów
  • SkądTarnów

Napisano 16 stycznia 2011 - 00:54

Dzięki za rade, zaczne tak robić ale tylko w przypadku gier Doodle Jump itp. Bo przy takim Real Racing 2 czy Modern Combat, nawet 4ka nie da sobie rady z grą + nagrywaniem :P

#25 radek96

radek96
  • 758 postów

Napisano 16 stycznia 2011 - 00:57

Powiem Tobie, że mi się podobają filmiki, ale takie gry jak np. jak już pisałeś doodle jump, gun range można nagrać i tak i tak :) Podoba mi się app's touchpad (1$) może udałoby się go tobie zrecenzować?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych