Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

kiedy może dojść phonik?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 bartek001b

bartek001b
  • 1 104 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 27 grudnia 2010 - 18:26

witam nurtuje mnie ciagle to pytanie zamowilem we czwartek(23.12.10) nowy telefon napislai mi w sms ze zostalo przyjete do realizacji czy cos w tym stylu kiedy moge sie spodziewac przesyłki i zmiany taryfy?:confused: z góry dziękuje o pomoc a u was jak długo jest realizowana transkacja przez internet?

#2 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 28 grudnia 2010 - 02:11

Może nie u mnie,ale u znajomego taka transakcja przebiegła w 7 dni od realizacji zamówienia. Tylko napisz mi jeszcze jak ''telefonik''. Jeżeli IP 4 to poczekasz około 2 tygodni.

#3 bartek001b

bartek001b
  • 1 104 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 28 grudnia 2010 - 12:27

Może nie u mnie,ale u znajomego taka transakcja przebiegła w 7 dni od realizacji zamówienia.
Tylko napisz mi jeszcze jak ''telefonik''.
Jeżeli IP 4 to poczekasz około 2 tygodni.

iphone ja wezme za rok kiedy oni poprawią antenę
a tak to żeby wytrzymać ten rok wziołem xperie x8
i jak wszedłem na i-boa zobaczyłem że do zakonczenia umowy zostały 3mies.
i teraz nie wiem jak to mam rozumiec ze mi telefon przysla dopiero za 3mies. ?
bo wiem ze umowa zostanie zmieniona jak kurier przyniesie mi telefon to wtedy przy nim podpisuje umowe i place za telefon

#4 www007

www007
  • 408 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 grudnia 2010 - 18:23

Nową umowę można podpisać 3 miesiące przed zakończeniem starej, wtedy w iboa pojawia się możliwość wyboru telefonu. Można wcześniej, ale to musi wyjść ze strony ery. Tak mi powiedzieli kiedyś na infolini.

#5 bartek001b

bartek001b
  • 1 104 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 28 grudnia 2010 - 19:31

Nową umowę można podpisać 3 miesiące przed zakończeniem starej, wtedy w iboa pojawia się możliwość wyboru telefonu. Można wcześniej, ale to musi wyjść ze strony ery. Tak mi powiedzieli kiedyś na infolini.

do mnie nie pisali ani nie dzwonili tylko pojawiła się informacja że przygotowali dla mnie oferte no to powybirealem adres wpisalem zaakceptowalem i do teraz czekam myślałem ze dadza jakies info ze paka zostala wyslana

#6 ziolekk

ziolekk
  • 13 postów

Napisano 31 grudnia 2010 - 01:08

Dostaniesz w smsie nr listu przewozowego i mniej wiecej 2 dni później bedzie paczka. Ja tak bynajmniej mialem.

#7 grochh

grochh
  • 130 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 grudnia 2010 - 01:41

Bynajmniej to nie przynajmniej.

#8 bartek001b

bartek001b
  • 1 104 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 31 grudnia 2010 - 16:43

ja już czekam od ponad tygodnia i mi sms nie przysłali ;( nie wiem ostatnio jak zamawiałem przez kuriera to po 2 dniach mi przysłali sms




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych