Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Narzędzie AirPort 5.5.2 odcina od sieci zwłaszcza dotyczy to Time Capsule.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ROBERT KURZAJ

ROBERT KURZAJ
  • 6 postów

Napisano 25 grudnia 2010 - 19:35

W Apple Blog z 18 grudnia br. Mariusz umieścił szereg plików do starszych wersji firmware. (Mariusz-dzięki!) Jest to "koło ratunkowe" dla tych którzy zrobili update (k... i to jeszcze ZALECANY!) Ja natomiast znalazłem o wiele prostszy sposób. A więc : otwieramy programy/narzędzia/AirPort w okienku zaznaczamy "konfigurowanie ręczne" i w kolejnym oknie zaznaczamy "wersja". Pokazuje się możliwość powrotu do poprzedniej wersji.Po zaznaczeniu wersji sprzed aktualizacji czekamy ok. 3 min. i prawie "gra muzyka". Pozostaje jeszcze wyzerowanie Time Capsule i po ponownej konfiguracji TC , pozostanie tylko ewentualna korekta w ustawieniach sieciowych. Całość tych działań trwa ok. 8 min. Właśnie przed chwilą to zrobiłem ponieważ osłabiony wczorajszą dłłłłłługą świąteczną kolacją tuż przed snem odpaliłem swojego maczka i bezmyślnie zrobiłem ten nieszczęsny "zalecany" update. PS. Kiedy na nasz wschodni rynek wypuszczą wersję maca z wbudowanym np. alkomatem czy podobną blokadą antyalkoholową ? I to na tyle z okazji świąt-robert.

#2 imielski

imielski
  • 373 postów

Napisano 26 grudnia 2010 - 13:18

Ja nie mam problemu mam update do 7.5.2 z wczesniejsza wersja tez _nigdy_ nie miałem żadnych zacięć, TC uzywam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych