Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Logowanie do itunes


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 stein

stein
  • 63 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 22 grudnia 2010 - 12:34

Mam pytanko zwiazane z połaczeniem iphona do itunes i sciaganiem oprogramowania !Jak sie tam zalogowac cały czas jak zakładam nowe konto nie moge go aktywowac czy tez macie podobny problem ? czy w miejscu gdztie napisali aby wpisac adres milowwy moze lepiej wpisac ID TELEFONU?

#2 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 22 grudnia 2010 - 12:42

Z czym masz problem, wchodzisz w iTunes, wchodzisz w AppStore, wybierasz polskie, zakladasz konto i wypelniasz tabelki Imie Nazwisko itp. itd, to przeciez proste, o jakim ID telefonu piszesz? Przeciez konto w AppStore nie ma nic wspolnego z telefonem.

#3 shanhaevel

shanhaevel
  • 679 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 22 grudnia 2010 - 12:44

Jemu chyba chodziło o Apple ID, który wpisujesz jak się logujesz do konta w iTunes, ale żeby się zalogować pierw musisz się zarejestrować

#4 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 22 grudnia 2010 - 12:46

Mam pytanko zwiazane z połaczeniem iphona do itunes i sciaganiem oprogramowania !Jak sie tam zalogowac cały czas jak zakładam nowe konto nie moge go aktywowac czy tez macie podobny problem ? czy w miejscu gdztie napisali aby wpisac adres milowwy moze lepiej wpisac ID TELEFONU?


Skoro masz wpisać adres mailowy to na jaką cholerę chcesz wpisywać id telefonu ? apple id to nic innego jak mail, który podawałeś przy tworzeniu konta. To naprawdę nie jest trudne.

#5 stein

stein
  • 63 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 22 grudnia 2010 - 13:31

Dokładnie zabrałem sie chyba za to nie od tej strony ktorej trzeba? ale jeszcze sie odezwe w tej sprawie!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych