Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zmiana sieci GSM


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damiankossek

Damiankossek
  • 142 postów
  • SkądBiałogard

Napisano 21 grudnia 2010 - 11:25

Witam, chciałbym zmienić sieć GSM. Aktualnie jestem w GaduAIR i to co zrobili w nowym cenniku woła o pomstę do nieba ! Ceny pakietów podniesione czasem o więcej niż 100% ! Przykładowo kiedyś 300mb kosztowało 11zł, aktualnie 25zł, zresztą sami zobaczcie: http://media2.gaduai...nik_GaduAIR.pdf .

No i w związku z tym iż zależy mi na mobilnym internecie to mam do was pytanie, czy istnieje jakaś dobra alternatywa aby w jednej SIM mieć wmiarę przyzwoite pakiety jak i tanią telefonie ? Bo GaduAIR BYŁO pod tym względem dla mnie idealne, ale to co teraz zrobili jest poprostu niezbyt :) ...

Rozumiem że może podobne tematy były, lecz myślę że ciągle coś się w tych sieciach dzieję i jest ktoś na bierząco :)

Fajnie byłoby jak byłaby możliwość przeniesienia numeru PREPAID

Być może powiecie coś o ofercie Play czy Orange ?

#2 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 21 grudnia 2010 - 11:52

Przenoszę do działu Operatorzy GSM.

#3 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 21 grudnia 2010 - 11:57

Ja bym polecił Play Fresh - a o cenach i pakietach poszukaj po forum i stronie Play - bo nie widzę sensu, ani mi się nie chce, przepisywać to samo znowu.

#4 Damiankossek

Damiankossek
  • 142 postów
  • SkądBiałogard

Napisano 21 grudnia 2010 - 17:27

Chciałbym przeprosić, lecz Gadu właśnie mi naprostowało w mailu że pakiet będzie dalej kosztował 11zł a nie 25zł :) Przepraszam i pozdrawiam, temat można skasować




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych