Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Transmisja danych gprs Orange Iphone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 mygumas

mygumas
  • 338 postów
  • SkądBDG

Napisano 17 grudnia 2010 - 21:07

Witam.

Mam problem, szukaem na googlach ale niestety nie znalazłem odpowiedzi.

Mam iphone 4, najnowszy soft, bez jb. Mam uruchomioną transmisję danych gprs w Orange, potwierdzone telefonicznie, potwierdzone przez orange online, potwierdzone przez opiekuna mojego numeru w orange (telefon na firme), mam właczone dane sieci kom w ustawieniach oraz 3g. Internet mimo wszystko nie działa. Po wifi śmiga elegancko.

Po sieci Orange nie działa. MMS'y wysyłam dochodzą do odbiorcy i dochodzą wysyłane do mnie.

Skorzystałem z poradnika na help.BenM.at | BENM.AT czyli zainstalowałem profil orange, który ustawia dane:

APN: internet
Username: internet
Password: internet


Oczywiście zerowałem wszystkie ustawienia w telefonie. Wyzerowałem ustawienia sieciowe również po zerowaniu wszystkiego. "Nie wymazywałem zawartości i ustawienia"


Mimo tych wszystkich zabiegów internet nie działa. Czy jest ktoś kto mi pomoże?

#2 iAndrzej

iAndrzej
  • 932 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 17 grudnia 2010 - 21:24

Niby wszystko ok. Jeżeli chcesz to wykonaj odtworzenie całkowite iOS-a z pozycji iTunes Po odtworzeniu całkowicie czystego systemu, iT zaisntaluje Ci ponownie ustawienia oparatora i nie musisz wpisywać APN gdyż będziesz miał wersję 9.1 ustawień operatorskich a ma to Orange i Era. Jeżeli to nic nie pomoże to idź do salonu Orange aby ustalić czy przyczyna stoi po stronie Orange czy po stronie telefonu. Mnie nic nie przychodzi już do głowy

#3 mygumas

mygumas
  • 338 postów
  • SkądBDG

Napisano 17 grudnia 2010 - 21:31

Proszę powiedz jak zrobić odtworzenie całkowicie czystego systemu? w iTunes robie tylko odtwórz? nie ściągnie mi jakiś tam zapisanych na dysku danych? rozumiem, ze aplikacje z AS zostaną ? Z góry dziekuje za odpowiedz.

#4 iAndrzej

iAndrzej
  • 932 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 17 grudnia 2010 - 21:41

Wszystko wyleci. Wrócisz do ustawień fabrycznych i nic nie ocaleje. Wykonaj sobie kopie danych. Poczytaj o tym gdyż jest co po czytać aby później przywrócić dane które utracisz przy odtworzeniu fabrycznego iOS-a To jest cena którą poniesiesz lub nie jak coś inngeo wymyślisz lub tutaj może ktoś Ci doradzi. Ja jak coś widzę że nie działa mi poprawnie mój iP-ek to robię odtworzenie i po 15 minutach mam spokój . Oczywiście mam wykonanie kopie danych takich jak programy, muzyka pobrana zdjęcia etc Zresztą iTunes sam przetrzymuje Twoje dane i przwróci Ci je jak go ustawisz. Lub Idź od razu do salonu Orange

#5 mygumas

mygumas
  • 338 postów
  • SkądBDG

Napisano 17 grudnia 2010 - 22:03

Zrobilem restore.. internet nie dziala. Wychodzi na to, ze mimo iż usługa jest włączona to coś jest nie tak.

#6 iAndrzej

iAndrzej
  • 932 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 17 grudnia 2010 - 22:21

Karta mcro sim. Chyba taka jest w iP4. Ja mam 3GSa na zwykłego sima
U mnie zanim ustawili na iPadzie to miałem dwie wizyty w salonie Orange i skończyło się na wymianie, pózniej jej nie mogli aktywować, następnie coś innego wymyślili i ruszyło. Siedziałem w salonie prawie 2 godziny.

---------- Wpis dodano o 22:21 ---------- Poprzedni wpis dodano o 22:21 ----------

Współczuje i pozdrawiam

#7 mygumas

mygumas
  • 338 postów
  • SkądBDG

Napisano 17 grudnia 2010 - 22:39

Tak posiadam kartę micro sim. Przejdę się do salonu.. zobaczymy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych