Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Newsletter MyApple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Redakcja MyApple

Redakcja MyApple
  • 114 postów

Napisano 24 listopada 2010 - 01:53

Dołączona grafika


Z dniem dzisiejszym postanowiliśmy wprowadzić nowy element do portalu MyApple - comiesięczny newsletter.

Za jego pośrednictwem chcielibyśmy przesyłać Wam podsumowanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata Apple, jak również ciekawych faktów z życia naszego portalu. Specjalnie dla Was będziemy też umieszczać tutaj wyjątkowe konkursy, dostępne tylko dla użytkowników subskrybujących nasz Biuletyn.

Nasz newsletter tworzymy z myślą o Was, dlatego bardzo gorąco prosimy o pomoc. Powiedzcie nam co chcielibyście tutaj zobaczyć. Weźmiemy pod uwagę każdą Waszą opinię i radę. Z Waszą pomocą na pewno stanie się on ciekawym dodatkiem do naszego portalu.

Gorąco pozdrawiamy,
Zespół redakcyjny

#2 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 24 listopada 2010 - 07:18

Miesiecznik ciezko nazwac newsletterem.

#3 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 22 grudnia 2010 - 23:37

Hmm widzę, że raczej większości newsletter/biuletyn się podobał bo nikt nie ma pretensji. To nas cieszy - w następnych "odcinkach" będzie coraz lepiej, docelowo będzie autorski tekst a także konkurs specjalnie dla subskrybentów. W przyszłości planujemy też niespodziankę... Jeśli wypali, na co liczę.

#4 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 23 grudnia 2010 - 01:32

hmm, no ja akurat założyłem konto tutaj na emaila, którego mam specjalnie na takie okazje, jeśli coś tam przyszło to nawet o tym nie wiem bo go nie sprawdzam. W każdym razie jeśli jest tam link unsubscribe to może być, jeśli nie ma to pomimo że go nie widziałem, nie podoba mi się ;)

#5 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 23 grudnia 2010 - 02:10

Jest jest wszystko gra. Ostatnią rzeczą jakiej byśmy chcieli to wkurzyć społeczność MyApple. Sami również nie lubimy dostawać niechcianych rzeczy więc wszystko musi być OK. Myślę jednak że osoby, które mają zarejestrowane MA na koncie mailowym-widmo mogą w przyszłości sporo stracić nie podglądając newslettera :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych