Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Tragedia w pierwszym tygodniu marca?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
123 odpowiedzi w tym temacie

#51 voitek

voitek
  • 925 postów

Napisano 26 lutego 2007 - 22:33

dokładnie... miłoby było zakończyć temat Paris ...
A co do pracocholizmu to jestem takim dziwnym przypadkiem: Nie przepadam za pracą i ide tam z dużą niechęcią.... szczególnie że pracuje 50% czasu w domu ;) .... ale tak przez 3 godziny zawsze pozrzędze, a potem się wciągam i pracuje do późnej nocy. ;)


Gdzie tam od razu pracoHolizm.. :) Nie wpadajcie w panikę, praca przez wiele godzin i nawet nie spanie tygodniami to jeszcze nie to :) Na Polskim gruncie rzetelna praca jest tak słabo zakorzenionym zwyczajem, że wystarczy być pasjonatem w robocie i już Cię wyzwą od najgorszych. Sądzę, że jak w Polsce kultura pracy się zmieni na lepsze, to zmaleje groźba końca świata. :)

#52 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 lutego 2007 - 22:41

No nie wiem czy niespanie tygodniami i praca przez wiele godzin nie zaliczają się pod pracocholizm... powinieneś bliżej poznać Włochy... przeciętny bezrobotny polak jest tam pracocholikiem ;)

#53 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 26 lutego 2007 - 22:48

Jest think different cicho tam ;) A dlaczego Paris Hilton to sie zapytajcie pana myapple :D

#54 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 lutego 2007 - 22:54

Panie myapple, dlaczego ? ;) Jakby nie było ładniejszych i mądrzejszych od pudla pań w Polsce

#55 voitek

voitek
  • 925 postów

Napisano 26 lutego 2007 - 23:41

No nie wiem czy niespanie tygodniami i praca przez wiele godzin nie zaliczają się pod pracocholizm... powinieneś bliżej poznać Włochy... przeciętny bezrobotny polak jest tam pracocholikiem ;)


Po pierwsze samo H. :)
Po drugie, to jakaś sprzeczność. Chyba chciałeś napisać alkoholikiem :)
Po trzecie, tak jak mówię, pracoholizm to choroba, uzależnienie. Nie każdy, kto pracuje kosmicznie dużo, jest od pracy skrajnie uzależniony, do tego stopnia, że sądzi, że życie mu się zawali, jeśli odpocznie sobie przez godzinkę albo w niedzielę wyjdzie na spacer. Implikacja jest w drugą stronę.
Trochę OT, ale temat i tak jest mocno offowy :)

#56 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 lutego 2007 - 23:51

Przepraszam za to 'ch' troszke przemęczony jestem ostatnio ;) No cóż... jest różnica między "pracuje dużo", a "nie spanie tygodniami" ;)

#57 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 27 lutego 2007 - 02:18

Przepraszam za to 'ch' troszke przemęczony jestem ostatnio ;)
No cóż... jest różnica między "pracuje dużo", a "nie spanie tygodniami" ;)


Jest tez roznica miedzy praca, a bycie totalnym leniem i odkladanie wszystkiego na ostatnia godzine, a potem nie spanie paru nocy :P Musze to z siebie wykopac :D

#58 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 lutego 2007 - 08:59

Systematyczność cenna rzecz. Chociaż u mnie o nią trudno czasami.

#59 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 27 lutego 2007 - 19:11

Wolności słowa? Chciałbym... :(


Kompletnie sie zgadzam! Ta wolnosc slowa to tak naprawde pic na wode! Przerabialem to w szkole. Lektor nam nawet powiedzial, ze kto mysli w wolnosc slowa to niech wyjdzie przed uczelnie (po szkole zeby nie bylo zaklocen i nie ofensywnie) i zacznie mowic jaka ona jest brzydka (jakies glupoty ale podparte faktami) zaraz taka osobe sciagnie ochrona :/ Albo powiedz do policjanta co o nim myslisz nawet bez wyzwisk. Za sam sarkazm Cie zamknie. Pamietam kiedys jak oddalem samochod do serwisu i dostalem zastepcze Z4 (zima) Stalem przed swiatlami na gorce i mialem performance opony z manualna skrzynia biegow. Chyba bylo normalne, ze kola mi delikatnie zabuksowaly. A pan policjant obok od razu mnie scignal na pobocze. Wyszedlem z samochodu i mowie co i jak, a ten powiedzial zebym sie nie tlumaczyl, a po drugim ale zlapal mnie za kurtke i rzucil na maske :/ Za co? Wkurzylem sie okropnie i pojechalem na jego komisariat potem i wyzwalem oficera od najgorszych. Efekt byl taki, ze tylko zostalem przeproszony i goster zostal wywalony z komisariatu. A moglem nawet sprawe zalozyc za to..... I gdzie tu wolnosc?? Mozna dostac w d**e za nic. Koniec swiata? Fajnie wreszcie sobie kazdy z Nas odpocznie :)

#60 DP1990pl

DP1990pl
  • 160 postów

Napisano 27 lutego 2007 - 19:39

No to takim Pariskowskim akcentem powiem tak o tym końcu świata: Nothing in this world can stop this today :)

#61 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 lutego 2007 - 21:12

I już wiadomo kto czego słucha ;)

#62 DP1990pl

DP1990pl
  • 160 postów

Napisano 27 lutego 2007 - 22:01

Hehe, piosenka "Nothing in This World" jest fajna i melodyjna, ale to nie znaczy, że słucham Paris Hilton. Daruj :/ Wolę Nelly Furtado :)

#63 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 lutego 2007 - 22:21

Heh, Paris Hilton i jej potężny głos.... raz słyszałem i unikam na przyszłość ;)

#64 DP1990pl

DP1990pl
  • 160 postów

Napisano 27 lutego 2007 - 22:46

Racja, lepiej unikać póki czas :)

#65 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 lutego 2007 - 23:22

Jakby Metallici nie było.

#66 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 28 lutego 2007 - 03:56

Kiedys moj szwagier oglada ze mna telewizje. I nagle Paris Hilton w MTV zaczyna spiewac, a Marek na to "ale pieknie spiewasz az przelacze :P" A ja tam lubie Paris Hilton :P Jej plyta sprzedala sie w nakladzie 100tys egzemplarzy, a a jej filmy dla dorosolych w nakladzie 1miliona egzemplarzy :D

#67 Psychopulse

Psychopulse
  • 788 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 28 lutego 2007 - 05:33

Kurde, niedawno były te wichury Polsce i nie z bardzo mi sie to podobalo, a po niedawnym seansie "Day After Tomorrow" można mieć lekkie ciarki czytając takie newsy. Z drugiej strony - jakby tak sie przejmować wszystkimi możliwościami zagłady życia na Ziemi to nie było by czasu spać ;)

#68 AVALON

AVALON
  • 465 postów
  • SkądUK

Napisano 28 lutego 2007 - 08:05

W ramach ciekawostki: http://www.projekt-cheops.com/start/

#69 Scroller

Scroller
  • 322 postów
  • Skądxxxxxx

Napisano 28 lutego 2007 - 09:19

Nie wiem czy kiedykolwiek Wam mowilem, ale jestem fanem wszystkiego, co paranormalne i nienormalne ;) W Kwietniu mialem nawet jechac zwiedzic Wir Oregonski.

Cierpie na bezsennosc ostatnio i latam wlasnie po takich stronach. Na moje nieszczescie natknalem sie na to: [url]http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=6737[/url] Czy rzeczywiscie kolejny pajac sieje strach czy moze jednak trzeba zaczac kopac dolek zamiast isc do szkoly jutro? :D


Ja bym na Twoim miejscu zainwestowal w dobrego psychologa i terapeute. Bezsennosc w Twoim wieku nie jest normalnym zjawiskiem. Trzeba to zbadac, bo konsekwencje moga byc niemile.

Pozdrawiam

#70 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 28 lutego 2007 - 09:25

W ramach ciekawostki: http://www.projekt-cheops.com/start/


Avalon.. masz cos wspolnego z tym projektem?
Poruszylo mnie, ze to pod kierownictwem dr. A. Limisiewicza - Jego brat, Piotr byl moim kolega (najpierw wykladowca, pozniej pracowalismy razem)..

#71 DP1990pl

DP1990pl
  • 160 postów

Napisano 28 lutego 2007 - 15:50

Ta. Ja tam widziałem ten film :) Nic specjalnego :/ Ale piosenki są spoko, choć Paris pusta

#72 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 28 lutego 2007 - 15:50

No mimo ze mi te wichury pół interesu mi porwały to nie sądze żeby były zapowiedzią końca świata ... Moim zdaniem koniec będzie równo mozolny jak początek i pożyjemy sobie .. i pożyja nasze wnuki wnuki wnuków i wnuki wnuków naszych wnuków ...

#73 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 lutego 2007 - 18:27

A efekt cieplarniany ?

#74 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 28 lutego 2007 - 18:31

...e.. napewno od tego nie będzie końca swiata w 10-20czy 50 lat tylko o wiele dłużej ... chociaż istnieją spekulacje z którymi się spotkałem ze roztopione wody z lodowców zaczną odbijać ciepło ..heh ...

#75 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 lutego 2007 - 18:36

Myśle, że bardziej prawdopodobne, że sie potopimy niż będą odbijać ciepło ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych