Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Tragedia w pierwszym tygodniu marca?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
123 odpowiedzi w tym temacie

#1 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 26 lutego 2007 - 08:44

Nie wiem czy kiedykolwiek Wam mowilem, ale jestem fanem wszystkiego, co paranormalne i nienormalne ;) W Kwietniu mialem nawet jechac zwiedzic Wir Oregonski.

Cierpie na bezsennosc ostatnio i latam wlasnie po takich stronach. Na moje nieszczescie natknalem sie na to: http://www.paranorma...?showtopic=6737 Czy rzeczywiscie kolejny pajac sieje strach czy moze jednak trzeba zaczac kopac dolek zamiast isc do szkoly jutro? :D

#2 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 26 lutego 2007 - 08:55

Noo pamiętam kiedyś też byłem młody i czytałem takie rzeczy ;) Jak dla mnie to podpucha ale kto wie ;) To, że ktoś napisał że pracuje tu i tu i będzie bum to żadne wyjaśnienie. Poza tym co Ci dadzą zapasy skoro od ostatniej takiej faili wymarło 95% dużych zwierząt na ziemi. Już chyba wiem dlaczego przestałem czytać takie rzeczy ;> To jest chore ;>

#3 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 26 lutego 2007 - 08:59

daje wam 100% pewnosci ze nic nie bedzie poniewaz jeszcze 2 milionow zlotych nie zarobilem :). Jestesmy bezpieczni... ps. a tak na serio to nie wierze w to. Jezeli mowimy tutaj o koncu swiata to wam powiem skoro nasz swiat przezyl tyle wojen i tyle okrucienstwa i jeszcze sie nie skonczyl to pewnie jeszcze dlugo sie nie skonczy...

#4 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 26 lutego 2007 - 09:01

Kiedy zaczniesz rozdawać te milijony ? ;)

#5 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 26 lutego 2007 - 09:01

No, ale jesliby wierzyc adminowi to gosciu rzeczywiscie pochodzi stad, zkad sie podal.... Ja chyba na serio ide kopac bunkier...

#6 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 26 lutego 2007 - 09:03

bez paranoi prosze :) jak bede mial te miliony to rozdam :)

#7 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 26 lutego 2007 - 09:09

To ja ide pozyczyc koparke od sasiada, bo lopata to nie wykopie tak gleboko zeby mnie nie dosieglo ;) Swoja droga moze to opoznic premiere ACD z iSightem i upgrade miniaków :)

#8 magmac

magmac

  • 1 170 postów
  • SkądWroclaw, Poland, Poland

Napisano 26 lutego 2007 - 09:09

hihi, jak bym czytal gazete "skandale" z 90 lat - pamietacie ? ludzie w to wierzyli. ;) ewentualnie, reRESERVEDFX, jak juz wykopiesz ten bunkier i nie bedziesz mial co zrobic z kompem z podpisu, to wiesz... bede sie nim opiekowal do konca swiata ;) nawet jesli to bedzie w marcu ;) pa.

#9 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 26 lutego 2007 - 09:11

Nie sądzisz, że w takim scenariuszu gdzie 95% stworzeń zginie nawet tak poważna instytucja nie powinna krzyczeć , że wszyscy pomrą ? W końcu to kilka dni, nie sądze, aby jakakolwiek instytucja zgromadziła środki aby uratować choćby 1% wszystkich ludzi, więc chcąc nie chcąc nawet jak przeżyjesz fale w tym swoim bunkrze to wcześniej lub później skończą Ci się zapasy, o ile wcześniej nie zaleje Cię woda, której poziom powinien się znacznie podnieść ;) a teraz kawałek tekstu z tamtego forum: "Nie ma sposobu, który pozwoliłby przewidzieć, czy kolejna superfala uderzy za kilka tysięcy lat, w ciągu najbliższego dziesięciolecia, czy może jeszcze w tym roku. Możemy jedynie określić statystyczną częstotliwość występowania tego zjawiska – za pomocą badań pokrywy lodowej na ziemskich biegunach, gdzie pozostały ślady po poprzednich superfalach. Z zapisów w lodzie można wywnioskować, że wydarzenia takie powtarzają się średnio co 13–26 tys. lat, ale zdarza się, że powtórka następuje po zaledwie 10 tys. lat. Ostatnie tego typu wydarzenie miało miejsce 11,5 do 14,5 tys. lat temu, być może więc stoimy przed kolejnym zagrożeniem tego typu." A teraz możesz spokojnie iść do szkoły tam nauczą Cię liczyć rachunki prawdopodobieństwa ;)

#10 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 lutego 2007 - 09:29

No żesz w mordę, czyli mój widgecik o końcu świata jest już nieaktualny? A taki śliczny był, amerykański... ;)
Ale zawsze można sobie datę przestawić, nawet mniej do odliczania będzie...

#11 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 26 lutego 2007 - 09:46

cuuudne ;) ja juz przezylem kilkanascie koncow swiata (najwiecej w podstawowce).. niezatapialny jestem ;) acha.. jakby ktos planowal jednak grzebac dolek i sie ukrywac - prosze o kontakt - moge wziac majatek na przechowanie ;)

#12 krzyspmac

krzyspmac
  • 152 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 lutego 2007 - 10:37

O nie. Od razu przypominają mi się "zabójcze pszczoły", które co roku mają atakować USA, "Wojna światów", która pokazała jak Amerykanie są strachliwi. Ja rozumiem, że Amerykanie są karmieni takimi rzeczami, ale teraz widzę, że tego jest co raz więcej. Tak w ogóle to chyba nie ma się czym przejmować. Katastrofy na skalę globalną lepiej nie przeżyć. Z resztą, niedużo możemy zrobić. Pytanie czemu psuć sobie żołądki stresem, jeżeli albo nie przeżyjemy, albo nic się nie wydarzy ;)

#13 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 lutego 2007 - 10:49

Ja @#%@#%#%@% to iPhone'a nie zobacze :( I co ważniejsze kolejnego iMac'a...

#14 kwieto

kwieto
  • 640 postów

Napisano 26 lutego 2007 - 10:57

Tych końców świata to już było kilka za mojego życia, ostatni chyba w 2000 lub w 2001 (przełom wieków i tysiącleci, wiadomo) Jak czytam tego typu "rewelacje" przypomina mi się zwykle rysunek Raczkowskiego, przedstawiający rozmawiającą dwójkę ludzi: "- mamo, przecież już dawno wyjaśnili jak postają te rzekomo tajemnicze kręgi w zbożu - no niby jak? - za pomocą deski i sznurka - a kto ci powiedział, że kosmici nie mogą używać deski i sznurka...?"
  • dundrub lubi to

#15 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 26 lutego 2007 - 11:14


"- mamo, przecież już dawno wyjaśnili jak postają te rzekomo tajemnicze kręgi w zbożu
- no niby jak?
- za pomocą deski i sznurka
- a kto ci powiedział, że kosmici nie mogą używać deski i sznurka...?"


hahahahaha!!!!
cuuuudne!!!!! :D

#16 PavelM

PavelM
  • 1 535 postów
  • SkądKraków

Napisano 26 lutego 2007 - 11:43

Niech to kosmiczne tsunami wstrzyma się chociaż do najbliższego Keynote, pliiissssss!

#17 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 26 lutego 2007 - 11:45

heheh
koolejna jakas sensacja z tysiaca :D
interesujes sie zagadnieniami typu ... zycie w kosmosie" czytalem gdzies ostatnio ze w tym roku do kwietnia kosmici maja pokazac sie calemu swiatu, chodz uwazam to za bzdure gdzies tam mala czastka mnie liczy na pokaz :D
co do zagrozen z kosmosu ... 2012 sie zbliza i predzej sami siebie zgladzimy niz zrobi to za nas natura :D , najbardziej dobija mnie efekt cieplarniany ... puki co czesc narodow walczy a takie usa robi sobie co chce ..temat rzeka

polecam www.nautilus.org.pl :D dla mnie jak najbardziej sprawdzone zrodlo informacji :D

#18 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 26 lutego 2007 - 11:58

Koniec świata będzie jak ZUS zbankrutuje ;)

#19 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 26 lutego 2007 - 12:03

Tragedia w pierwszym tygodniu marca?? Jak przeczytałem ten temat to od razu pomyślałem o swoich 3 kołach. Bardziej to mnie martwi niż tsunami. I tak wiadomo, że konieć świata będzie w 2012 :wink:

#20 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 lutego 2007 - 12:09

A jak nie 2012r. to w 2076r. kończy się kalendarz muzłumański i też będzie koniec świata.... Ewentualnie w 2240r. przychodzi żydowski mesjasz więc alternatyw jest wiele ;)

#21 magmac

magmac

  • 1 170 postów
  • SkądWroclaw, Poland, Poland

Napisano 26 lutego 2007 - 12:23

Koniec świata będzie jak ZUS zbankrutuje ;)


To będzie klika dni po tym jak już wszyscy pojadą do Lądka Zdroj na saksy ;)

pa.

PS. Co nie znaczy, że mi z ZUS'em po drodze ;( Szczególnie NIE po drodze koło 10 co miesiąc ;(((

#22 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 26 lutego 2007 - 12:35

No to ja czekam na ten koniec świata. A tymczasem idę na browara.

#23 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 26 lutego 2007 - 12:37

koniec swiata? WKONCU odpoczne...

#24 voitek

voitek
  • 925 postów

Napisano 26 lutego 2007 - 14:06

Heh, ja tu w Sevilli miałem dwa tygodnie temu trzęsienie ziemi 6.1 w skali Ryśka, nic specjalnie się nie stało ale przemyśleń miałem sporo, i wiecie co, w d... mam te wszystkie przepowiednie. :) Lepiej wypić dobre winko ze znajomymi, co za różnica kiedy kopniemy w kalendarz.

#25 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 lutego 2007 - 14:23

Ja i tak się prędzej na motorze zabije niż mnie Jezus złapie pod koniec świata ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych