Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

WhatsApp Messenger - Używa ktoś komunikatora WhatsApp?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
226 odpowiedzi w tym temacie

#26 najman

najman
  • 953 postów

Napisano 16 marca 2012 - 14:53

To daltego ze telefony z androidem w wiekszosci minimalizuja aplikacje i mimo ze wyjdzie sie z aplikacji to jest sie dostepny, albo wlasnie tak jak mowisz, wyszedl i jest info ze byl widziany np o 21, ale aplikacja jest zminimalizowana i jak wyslesz sms do takiej osoby to sa dwa zielone "ptaszki" czyli ze wiadomosc doszla i zostala odczytana. Na iphonie multitasking robi tak ze: wyjdziesz z aplikacji i przez chwile jestes widoczny jakos aktywny ok 1 min a potem wyskakuje info ze byles widziany ostatnio... A jesli wywalisz ja z paska multitaskingu to od razu jestes widziany ostatnio... Troche zamotalem, ale mam nadzieje ze jasne.

#27 Stivo

Stivo
  • 1 232 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 18 marca 2012 - 11:48

Wole niestety VIbera. Raz że za free dwa że można zobaczyć gdzie dana osoba obecnie jest, możliwość wykonywania połączeń i również widzimy czy dostarczony czy osoba druga jest poza zasięgiem internetu ;)

#28 trocu

trocu
  • 770 postów

Napisano 19 marca 2012 - 13:24

Ale nagrania wideo lub audio z Vibera już nie wyślesz, a w WhatsAppie tak :) WA również ma możliwość pokazania własnej lokalizacji. Ma także raport o doręczeniu oraz o dostępności odbiorcy. Pozdro

#29 Grzechasz

Grzechasz
  • 34 postów

Napisano 08 kwietnia 2012 - 10:15

Nie wyobrażam sobie mojego iPhone bez Whatsapp, używam codziennie REWELACJA!

#30 wolek92

wolek92
  • 96 postów

Napisano 08 kwietnia 2012 - 12:13

Używam codziennie. Gdybym nie miał tej aplikacji, wydałbym chyba ponad 1000zł na smsy. ;). Polecam stworzenie grupy-konferencji z kilkoma znajmomi. Dziala perfekcyjnie.

#31 kajtek88r

kajtek88r
  • 330 postów

Napisano 08 kwietnia 2012 - 12:25

Mam sporo osób na whatsappie i głównie przez tą aplikację piszę ze znajomymi. Namawiam i tych co mają BB i iPhone, czy Nokię - każdy zadowolony. Rewelacja. Alternatywnie jest aplikacja Kakao, przy czym tam mnie ktoś zaczepił z poza moich kontaktów i się zniechęciłam. A i nie wiem, czy jest ona na inne modele tel.

#32 oskarficus

oskarficus
  • 37 postów

Napisano 05 lipca 2012 - 22:50

Push nothification - whatsapp Dzień dobry wszystkiem Forum już przewertowałem od a do z i nie znalazłem żadnego rozwiązania. Problem ma się tak, że whatsapp od razu po wyjściu home button´em staje się offline. To jest dość dziwne bo wszystkie inne aplikacje typu skype, gg, mail działają bez zarzutu. moje specyfikacje to: Iphone 4, jb, hactivated, bb 03.10.01

#33 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 07 lipca 2012 - 09:17

What's UP to podstawa, sporo osob uzywa uzywa go bo dziala na kazdej platformie. Uzywalem Vibera cos ala skype ale totalna klapa jesli chodzi o samo dzialanie whats'up dziala pewnie i stabilnie

#34 najman

najman
  • 953 postów

Napisano 11 lipca 2012 - 14:56

oscarfikus a jaki masz soft? jak ponizej 5 to z tego co wiem zawsze tak bedzie ze bedziesz offline. Softy powyzej 5 minimalizuja kazda aplikacje automatycznie.

#35 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 19 lipca 2012 - 11:00

Powiadomienia Push nie działają na 5.1.1 ?

#36 najman

najman
  • 953 postów

Napisano 19 lipca 2012 - 12:28

U mnie dzialaja, masz w ustawieniach powiadomien dodane whatsapp?

#37 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 19 lipca 2012 - 12:39

U mnie dzialaja, masz w ustawieniach powiadomien dodane whatsapp?

Tak , mam.

#38 najman

najman
  • 953 postów

Napisano 19 lipca 2012 - 12:55

Jesli w samej aplikacji whatsapp tez masz ustawione powiadomienia wlaczone to dziwne ze nie dziala. U mnie normalnie dziala. Moze przeinstaluj whatsapp'a.

#39 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 22 lipca 2012 - 18:53

Jesli w samej aplikacji whatsapp tez masz ustawione powiadomienia wlaczone to dziwne ze nie dziala. U mnie normalnie dziala. Moze przeinstaluj whatsapp'a.


Przeinstalowałem,zrobiłem restore i dalej lipa ;/ tak samo jak nie działaj mi powiadomienia z FB i messengerem FB ;/

#40 maciasso

maciasso
  • 4 postów

Napisano 25 lipca 2012 - 15:28

BTW - dziś WhatsApp Messenger za free w iTunes:

[url=http://itunes.apple.com/pl/app/whatsapp-messenger/id310633997?mt=8]WhatsApp Messenger for iPhone on the iTunes App Store[/url]

#41 Vdr

Vdr
  • 159 postów

Napisano 17 sierpnia 2012 - 17:41

Nie do konca rozumiem jak to dziala- trzeba byc online, zeby dostac natychmiast wiadomosc + powiadomienie? Mam problem, bo chwile nie uzywalem Whatsappa i teraz jak pisze do kogos msg (a byl widziany ostatnio online np. 2 miesiace temu), to ta wiadomosc do niego nie dochodzi (tylko jeden 'ptaszek'). Skoro wiec trzeba byc online zeby ja odebrac a wiekszosc systemów w telefonach po wylaczeniu aplikacji przechodzi do offline, jaki jest jej sens? EDIT: Mi wiadomosci i powiadomienia z aplikacji dochodza nawet, gdy mam ja calkowicie wylaczona na 5.1.1.

#42 Maniek_mi20

Maniek_mi20
  • 27 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 sierpnia 2012 - 17:59

Żeby wiadomości dochodziły tak jak zwykłe smsy wystarczy mieć włączony program w tle. Natomiast co do ptaszków to nie jest tak że jeden 'ptaszek' oznacza dostarczenie wiadomości a dwa jej odczytanie?

#43 Vdr

Vdr
  • 159 postów

Napisano 17 sierpnia 2012 - 18:04

Jeden ptaszek- wiadomosc przeslana na serwer. Dwa ptaszki- odebrana na telefonie odbiorcy (niekoniecznie przeczytana)<- to przeczytalem w FAQ na ich stronie. Dalej nie wiem, dlaczego do niektorych moje wiadomosci dochodza bezproblemowo, do niektorych w ogole.

#44 Miedziak

Miedziak
  • 29 postów
  • SkądWarka/Warszawa

Napisano 20 sierpnia 2012 - 13:44

Nie widze totalnie zadnej przewagi tego programu nad facebook messangerem. Powiadomienia blyskawiczne, znacznie wiecej ludzi, soft na totalnie kazda platforme.

#45 piotresce

piotresce
  • 1 568 postów
  • Płeć:

Napisano 20 sierpnia 2012 - 13:45

Nie widze totalnie zadnej przewagi tego programu nad facebook messangerem. Powiadomienia blyskawiczne, znacznie wiecej ludzi, soft na totalnie kazda platforme.


Nie każdy ma konto na facebooku,to raz a dwa niemal każdy ma dziś komórkę....

#46 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 sierpnia 2012 - 13:46

Jeden ptaszek- wiadomosc przeslana na serwer. Dwa ptaszki- odebrana na telefonie odbiorcy (niekoniecznie przeczytana)<- to przeczytalem w FAQ na ich stronie. Dalej nie wiem, dlaczego do niektorych moje wiadomosci dochodza bezproblemowo, do niektorych w ogole.


Inny użytkownik może nagle stracić połączenie internetowe i nie zawsze wiadomość z serwera "dojdzie" do odbiorcy. Ale zdarza się to sporadycznie i w miejscach w których mamy ubogi zasięg.

#47 Vdr

Vdr
  • 159 postów

Napisano 20 sierpnia 2012 - 15:33

A moglby mi ktos odpowiedziec na #41 i #43?

#48 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 20 sierpnia 2012 - 16:09

A moglby mi ktos odpowiedziec na #41 i #43?


Bo jak ktoś ma badziew zwany Android, to musi pilnować, żeby aplikacja była uruchomiona, bo inaczej nie zadziała. iPhone ma powiadomienia i zawsze wiadomość dojdzie, o ile jest dostępny internet oczywiście.

#49 piotresce

piotresce
  • 1 568 postów
  • Płeć:

Napisano 20 sierpnia 2012 - 16:15

Bo jak ktoś ma badziew zwany Android, to musi pilnować, żeby aplikacja była uruchomiona, bo inaczej nie zadziała. iPhone ma powiadomienia i zawsze wiadomość dojdzie, o ile jest dostępny internet oczywiście.


Na Androidzie normalnie tak jak na iPhonie otrzymujesz powiadomienia o wiadomości z whatsapp...tak jak i na Symbianie...

#50 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 20 sierpnia 2012 - 16:22

Nie, nie używam, chyba że sam z sobą. Nikt z mojej książki adresowej (ok. 300 kontaktów) nie używa tego, a przynajmniej ten program tego nie pokazuje, a z tego co widziałem to niby powinien. Więc jeśli pisanie do samego siebie się liczy to używam, jeśli nie, to nie, nie używam. "Cieńki" ten app tak dupa węża, tak czy siak.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych