Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Win7 instalacja z USB - No bootable device...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kraxz

kraxz
  • 341 postów
  • SkądPrudnik, Poland

Napisano 30 października 2010 - 01:18

No dobra przyszedl czas na moj watek bo juz 4 dni proboje zainstalowac Win7 z USB.
Czesciowo opisalem problem tu: http://myapple.pl/wi...e-cd-z-usb.html ale watek przestal "zyc"

Wiec posiadam bootowanly USB Win7 - zrobiony oficjalnym narzedziem Microsoft Store: Windows 7 USB/DVD Download Tool Help

Zrobilem BootCamp-em partycje 50gb, zainstalowany rEFIt niby wszystko ok... Ale:

Przy probie uruchomienia instalacji z USB dostaje: No bootable device -- insert boot disk and press any key

Problem jest o tyle dziwny ze w identyczny sposob zainstalowalem dzisiaj Win7 u brata na iMac27" - wiec USB pen jest ok. Dodam ze nigdy wczesniej nie mielismy BootCamp ja zrobilem 50GB a on 100GB pod Win.

Nie mam DVD-DL zeby nagrac ten obraz ale obawiam sie ze mial bym ten sam problem.

#2 kraxz

kraxz
  • 341 postów
  • SkądPrudnik, Poland

Napisano 03 listopada 2010 - 02:47

No dobra skoro jest tyle osob zainteresowanych tematem to powiem jak udalo mi sie zainstalowac Win7 na MBP bez uzycia ani DVD ani USB. Storzylem partycje bootcamp a nastepnie tymczasowa partycje "odkrojona" od dysku glownego. Na tymczasowy dysk wrzocilem pliki z Win7.iso odpalilem komputer przez rEFIt i zainstalowalem Win7 z tymczasowego dysku na dysku BootCamp. Dzieki

#3 lfemzwan

lfemzwan
  • 2 166 postów
  • SkądPL

Napisano 03 listopada 2010 - 04:24

proszę bardzo...

#4 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 03 listopada 2010 - 09:30

Następnym razem wrzuć ten plik zamiast wrzócać.

#5 Daniel Michalak

Daniel Michalak
  • 1 postów

Napisano 07 stycznia 2016 - 08:45

No dobra skoro jest tyle osob zainteresowanych tematem to powiem jak udalo mi sie zainstalowac Win7 na MBP bez uzycia ani DVD ani USB. Storzylem partycje bootcamp a nastepnie tymczasowa partycje "odkrojona" od dysku glownego. Na tymczasowy dysk wrzocilem pliki z Win7.iso odpalilem komputer przez rEFIt i zainstalowalem Win7 z tymczasowego dysku na dysku BootCamp. Dzieki

Mógłbyś opisać Twój sposób bardziej szczegółowo ? Od 5 dni męczę się z ponowną instalacją wina po formacie MACA. Wcześniej nie było problemów, ale teraz przestał działać SUPERDISK i pojawiły się kłopoty, o których piszesz.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych